Silný výtok, docela dost jím. Jsem těhotná?

nyny11
17. říj 2013

Ahoj lidi. Je mi trapné to sem psát, ale potřebovala bych nutnou pomoc. Je mi 14 let a poprvé jsem se vyspala s klukem. Je to asi 14 dní. Nedávno ze mě teklo malinkato krve a teď se to vyměnilo za docela silný výtok. Nejsem unavená ani podobně, ale normálně si velmi lpím na tom co jím, ale nějak poslední dobou jím docela dost...prostě mám chuť na jídlo a tak prostě sním na co přijdu. Stačí jen napsat jestli je možné, že jsem v jiném stavu a co by se s tím když tak dalo dělat aniž by se to dozvědělo mé okolí. (Jinak měli jsme pohlavní styk s kondomem). Už předem děkuji za vaše rady.

ivetaeminemka
17. říj 2013

pokud to bylo s kondomem tam by se nemelo nic stat.
P.S. na podzim a v zime kazdej žere víc 🙂
Bud vklidu, pripadne si pro jsitotu kup tehotensky test v lekarne (vem si s sebou tak 50 kc)

sarlotapagi
17. říj 2013

Pokud se při sexu nestalo něco s kondomem,tak těhotná nebudeš možná jíš víc ze strachu psychika udělá hodně znám to.Jeslti si chceš být jistá počkej do příchodu MS a udelej testík 🙂

veri2424
17. říj 2013

Také myslím, že těhotna nebudeš. Ale test si udělej. Když bys náhodou těhotna byla, musela bys k lékaři. Ten by ti mohl napsat žádanku na interrupci, ale každopádně bys asi neměla říct jméno přátele, jelikož by si mohl jít sednout do vězení.
tak držím palce. A zajdi si pro antikoncepci, lékař ti ji napíše i když ti patnact není a mámě řekneš, že ti ji napsal, aby se ti srovnala menstruace.

sisi137
17. říj 2013

pokud bys byla těhotná(jakože nejsi pokud kondom nepraskl a nepřišla jsi do styku s ejakulátem) tak se s tím ve 14 nedá dělat nic aniž by se to dozvěděli rodiče. A lékař ti nesmí ani antikoncepci napsat bez souhlasu zákonného zástupce.

uztotakbude
17. říj 2013

sisi137 to není pravda. Normálně mi předepsal lékař antinu a patnáct mi nebylo! A naši o tom nevěděli, kdybych jim to sama neřekla.

sarkad2856
18. říj 2013

Tak to pozor mě doktor taky napsal Antaky a neměl svolení rodiču,nevím jak je to tedy v dnešní době ale před 13 roky jsem byla poprové na gyndě sama bylo to na škole

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru