Slabá čárka na těhotenském testu a následná menstruace

petapp
2. pro 2013

Ahoj holky,

nemáte někdo náhodou zkušenost? Od léta neberu antikoncepci, snažíme se o mimčo. Tento měsíc jsem měla pocit, že se to povedlo a zkusila jsem test 3 dny před menstruací, objevila se slabá čárka. Další den jsem zkusila znova a opět tam byla, ale během dopoledne jsem dostala menstruaci (tzn. o 2 dny dříve, než jsem počítala). mám ji jako vždycky jen mi tentokrát nějak píchá v podbříšku - nárazově během dne - spíše levá strana. Včera k večeru mi to nedalo, zkusila jsem test a čárka už nebyla... zkusím ho ještě zítra ráno - ale počítám, že se to nepovedlo a vajíčko se neuchytilo. :( Jen jsem docela nervózní z toho píchání. Pokud jste na tom byla některá stejně, budu ráda za podělení zkušeností. Díky!

sisi137
3. pro 2013

Zkus test ráno, ale podle mě to vypadá na biochemické těhotenství-vajíčko se oplodnilo, uchytilo, ale něco bylo špatně a tak odchází s MS.

cermi77
3. pro 2013

podle mojí zkušenosti to odpovídá biochemickému těhotenství, ber to pozitivně, embryjko mohlo mít chormozomální vadu, v děloze bylo příliš brzo nebo pozdě po oplodnění vajíčka, prostě nebyly správné podmínky, nechej si zkotrolovat HCG - odběr krve a UZ, držím pěsti ať se třeba už v příštím cyklu zadaří 🙂 Já měla takto pozitivní testy v červnu a srpnu, tiše jsem se radovala 14 dnů a pak přišla menstruace a vše odešlo s ní.

petapp
autor
5. pro 2013

Díky moc. Test je už opravdu negativní i píchání v podbříšku přestalo. Tak snad se nám zadaří tento měsíc.

adriankavalo12
9. pro 2013

Ahoj mám takovou menší otázku minulí tyden v pátek a sobotu jsem si dělala test jedná čárka mi vyšla silná a druha slabá ted jsem si dělala znova test a tetokrát mi vyšel negativni je to divné páč mám i ms a mám skoro všechy přiznaky těhotenstvi až na to že jsem zvacela jen jednou jinak jsem unavená bez energie skoro denně se přejidám.. mám žilnatí prsa zvětšili se mi..a mám čárku na bříše.. ☹ ☹ ☹

petraka89
9. pro 2013

Ahoj holky, Dnes jsem si udělala test, dvakrát....=D a jedna čárka byla silná, druhá slabá. MS čekám během dvou dnů, takže uvidím, ale jinak příznaky snad nemam žádný.....nezvracim, nejim, nespim. Ale pořád bych pila kafe...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru