Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

erin4
19. dub 2011

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte s tímhle zkušenost - Mám MS vcelku pravidelně, takže když nepřišla, tak jsem udělala hned ten den test a do minuty se tam objevil úuplně slabý obrys druhé čárky. Tak jsem vyzkoušela druhý den ráno , bylo to to samé. Říkala jsem si, co bych taky chtěla po jednom dni. Včera jsem zkoušela znovu, neobjevilo se nic, až asi po 20 minutách zase ta hodně slabá čárka. Dneska tam byla do dvou minut, ale o hodně slabší než včera. Jaktože nezesílila?Nemůže to třeba znamenat něco jiného, třeba mimoděložní těhotenství? Budu ráda když se někdo ozvete.

baraoui
28. led 2015

@maky_s dekuji moc za reakci. No upřímně bych se nedočkal kdyby to spletli ale rekla mi ze mají rozbity stroj a obvykle chodí krev.vysledky mezi 11-12h a teď mi to volala az v 16.30 dost divné. Když jsem se v pondeli objednavala na gyndu bylo mi řečeno ze je to raně těhotenství takže když počítám tak oplodnění po ovulaci. Me rekla sestra na gynde ze je brzy na ultrazvuk a jsem az 9.2. Objednána...

baraoui
28. led 2015

@renes3 dekuji tez za reakci. Určitě počkám ale spis me trosku zaráží ze skoro vubec německá in tak kdyby se to ne chytlo tak přeci krvacim hodne a odejde to s MS ne???

baraoui
28. led 2015

@misula29 Take dekuji za reakci. No me řekla pi doktorka ze z cysty to byt nemůže pozitvni těhu test tak nevím... Záhada všech zahad....

baraoui
28. led 2015

@baraoui pardon v 15.30

tarra27
28. led 2015

@baraoui a když si udeláš ted tt tak jak vychází??

baraoui
28. led 2015

@tarra27 zatím jsem si ho neudělala neměla jsem absolutně náladu jít do lékárny dneska 😔

tarra27
28. led 2015

@baraoui pokud mají chybu v laborce, tak test bude pozitivní...a pokud ne, bude negativní a bylo to biochemické....ale hlavne že otehotnet jde...příšte zkusit líp vystihnout ovulaci....

a taky jsem teda slyšela, že muže být nekdy slabe pozitivní od cysty....

mrzí mě to, drž se.

baraoui
28. led 2015

@tarra27 dekuji moc míč si toho vážím. Mrzi me to ale asi to tak mělo byt pokud... A to biochemické čím je způsobeno prosim?

megy
28. led 2015

@baraoui no já bych šla jako samoplátce na hcg, tím bys měla jistotu, že to nezblbnou🙂 každopádně tvůj test vidím pozitivně a pozitivně je jen při pžítomnosti hcg, které produkuje již zahnízděné oplodněné vajíčko. cysta rozhodně nezpůsobuje pozitivní TT, a že jsem jich měla. zkus teď nový TT a uvidíš🙂 já si myslím, že to byla chyba laboratoře. při takové čárce co máš na testu bys měla mít hcg min. 30 jednotek

baraoui
28. led 2015

@megy dekuji moc pozitivum potřebuji 😄 po teto carce jsem mela 6,6 proc si myslis ze tak málo, jak to ze ne těch 30??? Ne muj 6 smysl mi říká te je někde chyba. Je možné abych i kdybych byla těhotná dostala MS?? Dekuji moc

renes3
28. led 2015

@baraoui já též jen špínila jen lehounce týden a pak přišla MS dokonce mi čárka sílila a 3.test už byl slabší a nedopadlo to☹ nezbude ti než čekat udělej si další test

baraoui
28. led 2015

@renes3 čím to je ze to mimi takhle odejde děláme něco špatně nebo se mají brát nějaké vitaminy ci co?? Test si udělám hned zitra.

renes3
28. led 2015

@baraoui někdy se to stává že se vajíčko oplodňí,ale třeba se špatně uhnizdi,nebo je špatné vajíčko či spermie. Děje se to a ani o tom nemusíš vědět, když ti nemešká MS ☹

tarra27
28. led 2015

@baraoui ber listovku....a jinak nedeláš nic špatně, nekdy se to prostě tak stane....je to smutne, ale lepší než po vyknu...ted se nemusíš chránit a klidne zkoušej hned dál....ale udelej si test.....pro svuj kllid...a i klidne nabrat krev z laborky jako samoplátce...

baraoui
28. led 2015

@renes3 a je možné ze jsem mela pozdní ovu proto ty pozitivní testy a teď přišla MS?? Zdali je to tak možné mohu byt i po te MS těhotná? Nebo je to vyloučené??

tarra27
28. led 2015

@baraoui a žen ktere to tak měly je hodně....kolem mě spousty a já taky měla...nejsi sama....spousta žen o tom nemlluví 😉

tarra27
28. led 2015

@baraoui ty jsi mela klasickou MS? nebo jen trrochu?? pokud nebyla klasická, tak si udelej test......moje mamka mela 3 MS a byla tehotná....a 4 už ne tak jako normální.....

baraoui
28. led 2015

@tarra27 beru listovku i vitamin E a pijí sáčky Inofolic. Zkoušet určitě budeme to je jasné. Je možné ze jsem mela pozdní ovu a i přes tuto MS pokud to je mohu byt těhotná??? Test určitě udělám a na krev půjdu take 👍

baraoui
28. led 2015

@tarra27 mam lehké spineni kdybych to mela popsat tak jedna vložka na 24h a to je jeste špinavé po vycurani... Jinak normálně mam první 3dny bolestivé a hodne krvacim.... Věřím ze to ma hodne žen a některé o tom nemluví protože je to zranitelné ale take naopak lidské... Me je to jedno jsme všechny stejne a radit se je jen ku prospěchu ... JSem rada za každy názor a každy názor beru !!!

megy
28. led 2015

@baraoui vím to proto, že norma hcg i u netěhotných je do 6-10jednotek, pokud máš takovou čárku tak to znamená, že v krvi musí být mnohem větší koncentrace - jelikož do moči se vylučuje tento hormon později. tzn. že pokud bys měla v krvi pouze 6 jednotek při takovém pozitivním testu, tak je to buď vadný test, nebo chyba laboratoře, jelikož to jinak není možné.
jinak ano při těhotenství můžeš mít i ms - má sestra je toho důkazem a hcg krásně sílilo.

renes3
28. led 2015

@baraoui stát se to může, ale právě to většinou odejde s tou MS je mi to líto, ale uvidíš podle testu já budu pro jistotu dělat zítra,už mi to končí a první den byla silná, normálně mám slabou

renes3
28. led 2015

@baraoui jestli ti nezesílí test co 2dny tak je to špatný, když bude silit tak ok,tak uvidíš zítra a pak v sobotu už budeš vědět na čem jsi

baraoui
28. led 2015

@megy no to se po..... Tak asi zkusím jinou laboratoř... A je možné aby to byla opožděna ovulace proto ten pozitivní test? Mela jsem silnější čárku vždy vecer .... Mohu byt i přesto těhotná i když teď dorazila ms?? Dekuji

baraoui
28. led 2015

@renes3 když nesili ale stále v krvi je HCG to znamená co? Nezlobse jsem nováček v tomto směru ...

megy
28. led 2015

@baraoui je ms a ms - pokud jak píšeš máš jen špinění na jednu vložku za den, tak to není ms - ms je den, kdy přišlo pravé červené krvácení i se sliznicí. opožděná ovulace to podle mě není. zkusila jsi teď večer test?

megy
28. led 2015

@baraoui jak jsem psala, HCG bývá pro těhotné pozitivní od 10 jednotek a výše do té doby se mluví o tom, že je těhotenství vyloučeno. ale tvůj test je pozitivní a to hcg by bylo rozhodně větší než 6,6 jednotek - nebylo to 66J?

tarra27
28. led 2015

@baraoui zkus jinou laborku a test a bude vedet hned.....z takového za krvácení....to může byt klidně i uhnizdovani..... 😉

renes3
28. led 2015

@baraoui nejspíš že se ti rozjede ms

baraoui
28. led 2015

@megy ne ne bohužel jen 6,6

baraoui
28. led 2015

@tarra27 je kez by 😉 a muže to doprovázet i pobíhání břicha? (Kdyby náhodou přišlo)?? Test udelam a lanovku taky změním hned zitra jdu na 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru