Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

erin4
19. dub 2011

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte s tímhle zkušenost - Mám MS vcelku pravidelně, takže když nepřišla, tak jsem udělala hned ten den test a do minuty se tam objevil úuplně slabý obrys druhé čárky. Tak jsem vyzkoušela druhý den ráno , bylo to to samé. Říkala jsem si, co bych taky chtěla po jednom dni. Včera jsem zkoušela znovu, neobjevilo se nic, až asi po 20 minutách zase ta hodně slabá čárka. Dneska tam byla do dvou minut, ale o hodně slabší než včera. Jaktože nezesílila?Nemůže to třeba znamenat něco jiného, třeba mimoděložní těhotenství? Budu ráda když se někdo ozvete.

slunicko156
23. led 2016

@verusky tak snad ano, děkuji moc ☺️☺️

riga
23. led 2016

@slunicko156

Jestli máš opravdu infekci močových cest, jsou léky, které v těhotenství možné jsou. Léky bych brala, neléčených zánět může způsobit potrat spíš, než by mohl běžný lék na tyto problémy ublížit těhotenství.

Hodně štěstí. 🙂

riga
23. led 2016

@slunicko156

Ještě bych chtěla dodat, že téměř všechny léky maji v letáku uvedeno, že je nesmí těhotná žena. Je to z toho důvodu, protože by bylo neetické dělat studie na těhotných. Tvůj doktor by měl ale vědět, u kterého léku se dá předpokládat, že matce ani dítěti neublíží.

Zapomněla jsem pogratulovat, čárka je jasně vidět.🙂

misicka1988
23. led 2016

@verusky Noo...zase tak mladá nejsem , je mi 37 let 🙂 Umělé oplodnění byla jediná šance jak mít s manželem potomka ( moc by si přál také vlastní ) . Já jsem zdravá ( mám již 2 děti z předchozího manželství ) , ale můj nynější manžel prodělal před několika lety vážnou nemoc. Díky chemoterapiím je neplodný. Než nastoupil na léčbu , podstoupil kryokonzervaci spermií. Takže jinak to nešlo 🙂

verusky
23. led 2016

@misicka1988 ja myslela, ze jsi rocnik 1988 🙂 tak partner, to je jasne. to mu dobre poradili pred tou leckou vzit embrya! moc, moc drzim palce. budou mozna i dvojcata?

verusky
23. led 2016

@verusky lecbou...

slunicko156
23. led 2016

@riga mám tedka brát biseptol, který tehotny ženy nesmí, ja teď čekám co bude, v pondeli půjdu k doktorce na krev, pokud se ukáže ze jsem těhotná zajdu ke své ať mě dá jiný antibiotika 😇

misicka1988
23. led 2016

@verusky Jo jo...ročník 1988 je manžel 😅 V nemocnici před těmi chemoterapiemi mu to zamražení nabídli automaticky , je jasné že je teď rád alespoň za zmrzlíky 🙂 Nechala jsem si zavést jen jedno , takže dvojčata se nejspíše nekonají. Děkuji moc za palečky !

verusky
23. led 2016

@misicka1988 jedno se lepe a snaze vynosi a je to prirozene 🙂 at je vse v nejlepsim poradku 🙂 🙂 🙂

misicka1988
23. led 2016

@verusky Právě. I když manžel by se dvojčatům nebránil 🙂 Díky, snad bude vše v pohodě 🙂

slunicko156
24. led 2016

Ahoj, přidávám další foto s pokračováním, zkoušela jsem i test do proudu moči, ale tam je hodně slabá čárka, přijde mi, že ty klasický jsou lepsi, co myslíte?

slunicko156
24. led 2016

Dnes první den vynechání MS.

verusky
24. led 2016

@slunicko156 no gratulace 🙂 🙂 🙂 hlavne byt v klidu a verit, ze je vse v poradku 🙂

slunicko156
24. led 2016

@verusky děkuji snad to bude v pořádku, v pondeli si chci zavolat k doktorce a objednat se na krev ☺️

slunicko156
25. led 2016

Holky podívejte, zkusila jsem digitální 🙂

slunicko156
25. led 2016

Ještě jsem zkusila i normální, poslední je dnešní

1987monicka
27. led 2016

Ahoj holky zdravím chtěla bych také radu mám 6 dni zpoždění a testy mi vyšli tak ty čárky jsou slabší a poboliva mě sem tam v podbřišku děkuji za řádu o miminko se snažíme už víc jak Rok a půl tak bych byla šťastná kdyby to klaplo uz

gepe
27. led 2016

@1987monicka ten vpravo jasne pozitivni 🙂

mercedesse
27. led 2016

@1987monicka oba jsou pozitivní, gratuluju a přeju, ať to dobře dopadne

1987monicka
27. led 2016

@gepe děkuji jsem šťastná

1987monicka
27. led 2016

@mercedesse děkuji jsem šťastná

gepe
28. led 2016

@1987monicka neni zac, hlavne at je vse v poradku tak jak ma byt 🙂

slunicko156
28. led 2016

Holky co je to ten prenatal box? Někde sem to četla ...

gepe
28. led 2016

@slunicko156 to jsou krabice ala kufriky, ve kterych byvaji vzorky detske kosmetiky, pripadne i cisticich pripravku, letacky, aj. Obsah nebyva stale stejny 🙂 Davaji je vetsinou gyndari a take v porodnici. Kdyz nedostanes, muzes se o ne prihlasit viz odkaz, tam jsou i informace podrobnejsi.
Ja dostala celkem 3, po prvnim trimestru, pak nekdy v 2/3 tehotenstvi a pak v Podoli na poradne pred porodem 🙂
Vice zde 😉 http://familyservice-cz.rdgwy.com/tehotenstvi/P...

christinefilipkova
29. led 2016

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat zda na fotce vidíte slabou druhou čárku?
Děkuji za odpovědi. 🙂

gepe
29. led 2016

@christinefilipkova ano, resp velmi slaby obrys. Zkus spis dalsi treba za 2 dny. A dodrzet na posouzeni vysledku stanoveny casovy limit v pribalovem letaku. Pokud se objevi duch az po limitu, neni mozne brat na vysledek zretel.

christinefilipkova
29. led 2016

@gepe Ještě mi zbývá 5 dní do MS. Děkuji za reakci. 🙂

gepe
29. led 2016

@christinefilipkova neni zac, drzim pesti 🙂

michaelalala
29. led 2016

Ahoj, holky jsem 13 dpo a toto na testech, je to v norme, neni moc slaby?

christinefilipkova
29. led 2016

@michaelalala Na tom posledním je ta čárka krásně vidět. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru