Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

erin4
19. dub 2011

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte s tímhle zkušenost - Mám MS vcelku pravidelně, takže když nepřišla, tak jsem udělala hned ten den test a do minuty se tam objevil úuplně slabý obrys druhé čárky. Tak jsem vyzkoušela druhý den ráno , bylo to to samé. Říkala jsem si, co bych taky chtěla po jednom dni. Včera jsem zkoušela znovu, neobjevilo se nic, až asi po 20 minutách zase ta hodně slabá čárka. Dneska tam byla do dvou minut, ale o hodně slabší než včera. Jaktože nezesílila?Nemůže to třeba znamenat něco jiného, třeba mimoděložní těhotenství? Budu ráda když se někdo ozvete.

nikuse1994
2. zář 2016

:( no

nikuse1994
3. zář 2016

Tak dnes silne krvaceni s cuckama a bolesti bricha. Asi nejspise s toho nic nebude co ? :( Mam vyhledat doktora nebo to nechat byt. Nevim ..

baskervile
3. zář 2016

Ženy,prosím o názor.Teď o víkendu by měla dorazit MS (zatím nikde),pobolívá podbřišek a malinko prsa.Ovu nevím.Test Dr.Max včera ráno negativní a odpoledne Pepino slaboučký duch v limitu.To samé dnes .Co si o tom myslíte?Vím,že bych měla testovat stejnou značkou,ale Maxe jsem už nesehnala.A na krev se příští týden taky nedostanu.Díky za názory 🙂

alicie_k
4. zář 2016

@baskervile Ahoj, co vím tady z koníka, tak holky Pepino test spíš chválily. Mně ukázal taky ještě před MS. Sice to pak nedopadlo ale test to odhalil. Držím palce! 🙂

baskervile
4. zář 2016

@alicie_k Tak jsem začala špinit a docela mě rozbolelo břicho ☹

baskervile
4. zář 2016

@nikuse1994 Jak jsi dopadla?Byla jsi někde u doktora,nebo jsis dělala ještě test?

kettkav
4. zář 2016

@baskervile Já měla ducha na Pepinu v květnu a jsem ve 21.týdnu. Myslím,že to vypadá nadějně. Zkus obden ráno další test a uvidíš.

nikuse1994
5. zář 2016

@baskervile Krvacim 4den. Teh.test negativni. Neudrzelo se to podle me. Ve ctvrtek jdu k doktorovi. Co se tyce tveho spineni. To byva na zacatku tehu. pry nic neobvykleho. Drzim pesticky 🙂

baskervile
5. zář 2016

No,dnes jsem si koupila Maxe,negativní a začala jsem trochu krvácet,takže MS se zpožděním dorazila 😠 Stejně mi to ale asi nedá a za dva dny zkusím znovu.Mám zásobu🙂)

nikuse1994
6. zář 2016

Pokud chces miminko. Je lepsi vypnout a ono to prijde. Kazdopadne drzim pesticky 🙂
@baskervile

ninjisu
17. zář 2016

Holky jdu s dotazem. Mám hodně nepravidelnou menstruaci s prdlevou i 6. týdnu. Poseldní ms 22. července. V srpnu na začátku nechráněný styk jak již zjištuji z toho jsem neotehotněla! V srpnu ms nikde a já to nehrotila i když já ted druhé nechtěla prostě. Jeli jsme s manželem na dovolenou 2. září do 10. září v tom týdnu bych nechráněný sex i když já trvala na chráněnem tak mě muž přesvědčoval, že už tehotná stejně jsem, že už je to 6. týdnu od poslední ms a já jsem teda svolila, že už nic nenadělám i když jsem s tím nebyla smířena. Dojela jsem z dovči a 13. září na testu stále nic v čtvrtek jen pod světlem. A v pátek u mudr. pač jsem hlavně mela strach, že se něco děje po zdravotní stránce jsem se dozvěděla, že je zvětšena sliznice, že bud se terove zahnižduje a nebo dostanu ms. Nic méně dnes test a už to bylo videt hned a zřetelně. Ptám se tedy i když poslední ms byla 18.7 . 2016 mohla jsem otehotnět nebo otehotnela jsem minulí týdne na dovolené? Byl to od začátku srpna druhý nechránený seex. Kdyby to bylo z toho začátku srpna tak to už by musela videt a test by byl jak dálnice, ne? Doktorka mě tedy řekla, že manžel asi dle toho c vidí, nevidí zadelal na dovolené. Nechráněný sex byl od 4. září do 9. září a dnes 17. září pozitivní, že už je to dobře videt. Mohlo by to odpovídat? Děkuji

zuziitka
17. zář 2016

@ninjisu já myslím ze je to spise ze zari, jsem na tom podobne, poslední ms 16.7 ale mohla jsem otěhotnět až koncem srpna nebo začátkem zari, dr.urcite pozná ze kdy je to presne 🙂

ninjisu
18. zář 2016

@zuziitka Tak snad jo ale právě, že na ultrazvuku nebyl patrný ještě ani váček v pátek a test sílí tak jak má. No přikláním se taky k tomu, že to vzniklo na dovolené....jinak si to nevysvětluji. Díky

nikuse1994
6. říj 2016

Ahojky holky, tak se to povedlo na podruhe 🙂 opet pozotivni teh.test. doufam ze to nepadne jako predtim ...

nikuse1994
6. říj 2016

Hc 286 je to hodne nebo malo ? Dekuji za odpoved ...

kettkav
6. říj 2016

@nikuse1994 Tam záleží na tom,jak to hcg roste. Mělo by se každé dva dny zdvojnasobit.

kettkav
6. říj 2016

@nikuse1994 33 DC jsem měla 130,39 DC 1340

marykristen
21. lis 2016

Dobrý den, 17.11. Jsem očekávala MS, dnes ráno jsem si dělala test a nevím co to znamená? Poradíte.. Děkuji moc..

svija
21. lis 2016

@marykristen - no co by to znamenalo, jsi v tooom 🙂 . I slabá čárka se bere jako pozitivní test.

marykristen
21. lis 2016

@svija to i tak slabá čárka? Tomu nemůžu uvěřit... Jinak by to bylo moc pěkné 🙂))

nunacek
21. lis 2016

@marykristen Těžko říct, já měla slabou čárku na testu 3x. 2x z toho bylo těhotenství, 1x nic a za pár dní dorazila menstruace. Takže ukáže čas. Držím palce, ať to dopadne dle Tvých představ 😉

marykristen
21. lis 2016

@nunacek Koupím další test a uvidíme 🙂 poslední 3 dny mám bolesti v podbřišku jako bych to měla dostat proto to očekávám a už jsem zmatená proto ten test dnes.

mercedesse
21. lis 2016

@marykristen v každém případě je to těhotenství. Pokud se někomu ukáže a pak příjde ms, i tak to bylo těhotenství, které se neudrželo.

marykristen
22. lis 2016

Tak jsem si dnes koupila dva mamatest a clearnblue a výsledek je takový.

tahejhula
22. lis 2016

@marykristen Jasne pozitivni.

marykristen
24. lis 2016

Potvrzeno od lékaře 🙂 5 týden. Zatím jsem v tom úplně poprvé takže ještě tapu. Je to na začátku tak snad vše půjde tak jak má 🙂

niky1234
17. led 2017

Dobrý večer, měla bych dotaz když mě bolí prsa ze strany a mám i velmy citlivé bradavky a mám bolesti v pod břísku. 😒 Dělala jsem si test a jedna čárka je velice slabě viditelná.. Tak nevím co mám čekat. Dekuji za odpovědi🙂

mrskato
17. led 2017

@niky1234 můžeš čekat miminko.

niky1234
17. led 2017

@mrskato děkuji za odpověd , právě stím nemám žádné zkušenosti tohle je poprvé.

hyiva
2. únor 2017

Ahoj ,potřebovala bych poradit ,menstruaci mám dostat v neděli ale už jsem to nevydržela a včera dopoledne jsem si udělala test s citlivosti 25mIU /ml a byla tam ale strašně slabá ,dnes ráno mamatest 10mIU/ml.prosím který je citlivější ?děkuji za odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru