Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

erin4
19. dub 2011

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte s tímhle zkušenost - Mám MS vcelku pravidelně, takže když nepřišla, tak jsem udělala hned ten den test a do minuty se tam objevil úuplně slabý obrys druhé čárky. Tak jsem vyzkoušela druhý den ráno , bylo to to samé. Říkala jsem si, co bych taky chtěla po jednom dni. Včera jsem zkoušela znovu, neobjevilo se nic, až asi po 20 minutách zase ta hodně slabá čárka. Dneska tam byla do dvou minut, ale o hodně slabší než včera. Jaktože nezesílila?Nemůže to třeba znamenat něco jiného, třeba mimoděložní těhotenství? Budu ráda když se někdo ozvete.

nikoletaxx
21. čer 2016

To ja nevydrzim do fotecky.. Navic moje doktorka ma dovolenou a nevim zda pujdu pristi patek nebo pozdeji...premyslim ze koupim dudlik a necham s testem na posteli 🙂 vim ze radovat se predcasne nema, ale ja verim ze to bude dobre a tehotna opravdu jsem 🙂

zdenule23
21. čer 2016

@nikoletaxx to je taky skvely napad.. Verim ze vydrzet to se neda

hahahala
21. čer 2016

@nikoletaxx A ty váháš jestli je pozitivní ? 100% 🙂

nikoletaxx
21. čer 2016

Ano nejsem si jista jestli to je 100% ..

zdenule23
21. čer 2016

@nikoletaxx neboj se urcite jsi na 100% ... Jen mam malou otazecku kdy jsi mela ovu pokud vis..

nikoletaxx
21. čer 2016

Ovu vychazela na 2, 3, 4, 5.5. Jenze se rika ze po vysazeni muze byt anovulacni cyklus a asi nebyl..krece jsem teda mela hrozne

zdenule23
21. čer 2016

Tak to jo.. No ja jen ze jsi psala ze ms byla 25.5 a ovu 2,3,4,5.5 asi zrejme preklep ovu zrejme ted byla zacatkem.. Ja jen ze ma vychazela na od 5.6 do 10.6 mezi styk byl..

zdenule23
21. čer 2016

@nikoletaxx a ano krece jsem mela taky.. Hruza...

nikoletaxx
21. čer 2016

MS posledni den 25.4. Pardon za preklep 😀

zdenule23
21. čer 2016

Tak to jsi s jistotou tehotna..drzim ti palecky

nikoletaxx
21. čer 2016

25.5. byl posledni den me menstruace pak jsem vysadila a plodne dny byly 2.,3,.4 a 5.5. Takhle je to spravne 😀

nikoletaxx
21. čer 2016

Zase chyba...plodne dny 2-5. 6. !!

zdenule23
21. čer 2016

@nikoletaxx ja to pochopila.. A nemuzes jit na polikliniku na gyndu tam registraci snad nemusis mit a kdyt jim reknes ze mas pozitivni test a tvuj mudr dovolenou a ze by jsi nechtela nic ponechat nahode tak by te meli vzit

irennn
21. čer 2016

Pro jistotu bych pockala s dudlikem do srdíčka na ultrazvuku 😉 nikdy nevíš , ja takto byla taky tehotna a pak to nevyšlo a muž to nesl hůř nez ja , ale za dva mesice jsem byla opět tehotna ale tentokrat jsem uz pockala na uz.

andreaandrejka
21. čer 2016

@irennn Holky, já souhlasím s
@irennn strašně vám to přeju, ale vyčkejte fakt až budete mít potvrzené srdíčko. Já taky takhle bláznila, ale na srdíčko jsem pro jistotu počkala. Jako samozřejmě partnerovi bych to řekla, ale normálně, ještě bez dárečků a botiček. Pak to můžete společně oslavit třeba tím, že ty botičky půjdete koupit spolu 🙂

nikoletaxx
21. čer 2016

Holky tak jdu pristi patek na gyndu..myslite ze uz neco pozna a uvidi? To srdicko uz by melo byt?

hahahala
21. čer 2016

@nikoletaxx Měla by být vidět dutinka, ale na srdíčko si myslím, že bude ještě brzo... Kdyby nebylo nic vidět, tak hlavně nestresuj ... někdo má srdíčko třeba až v 8. týdnu ...

renata99
9. srp 2016

Ahoj holky, potřebuji vědět názor někoho jiného. Ráno jsem si dělala těhotenský test clearblue. Nevím zda to vidím jen já, ale zdá se mi, že tam je náznak druhé čárky do plusu. Myslíte, že mohu být těhotná ? Děkuji za názory 🙂 test je delany 4 před MS 🙂

m1k1
10. srp 2016

Ahoj, mám to podobné jako většina z vás, před dvěma dny měla dorazit ms, ale nedorazila tak jsem si udělala test (spíše jen ze srandy) a testovací proužek byl slabě růžový, odpoledne jsem si udělala ze šoku test znovu a opět ten slabě růžový proužek i když o něco slabší, dnes ráno jsem test dělala znovu a je to stejné jako včera. Mám za sebou první měsíc užívání clostilbegydu a moc nevěřím, že by se to povedlo tak rychle, když mi doktor sám řekl, že jen tak neoťehotním. Zítra si zajdu pro ten clearblue digital test jak tady píšete, můžu si ho udělat i večer, nebo mám raději počkat do rána a není možné, že clostilbegyd ovlivní test? Díky

christinefilipkova
10. srp 2016

@m1k1 nejvyšší hodnota HCG je v ranni moci.
Ja osobne si delala test clearblue odpoledne a vyšel pozitivní.
Zalezi to ciste na Tobe, ale rano je to spolehlivejsi.

christinefilipkova
10. srp 2016

@renata99 neco tam vidím😊

nikuse1994
1. zář 2016

Ahoj, s partnerem se snažíme o miminko. V dobe den pred ovu a v den ovu byl pohlavni styk. Nyní týden se nedostavila menstruace. Včera dopo jsem si delala teh.test jedna carka a + druhá slabší. Zopakovala jsem ráno a jen jedna čárka. Myslíte že je se tam něco klube ? Nebo planý poplach. Dekuji. Hezký den 🙂

m1k1
1. zář 2016

Ahoj, měla jsem to úplně stejně, jeden den tam ta slabší byla, druhý den ne. Dala jsem na rady a test jsem zopakovala za dva dny. Tak to zkus a uvidíš 😉

nikuse1994
1. zář 2016

@m1k1. A jak si dopadla ? Dekuji za radu .

nikuse1994
1. zář 2016

Vcera mi pan doktor bral krev a ze tehotna jsem ale ze mam nejake hodnoty 18 ted nevim ceho nejak jsem to preslechla.Prosim o vysvetleni. Pry mam byt v klidu a je pry jeste mozne ze dostanu menses.

m1k1
1. zář 2016

Dopadla jsem tak ze jsem to nevydržela a koupila jsem si ten drahý digitální těh. test 😀 ale teď jsem v 7. týdnu, 12.9. jdu na kotrolu, tak snad bude vse v poradku. To máš asi hodnotu hcg, ale v tom ti neporadím, nerozumím tomu, jsem těhotná poprvé sama slýchávám některé věci poprvé v životě. Dej tomu chvilku čas a jak dlouho jsi asi těhotná?víš?

misula29
1. zář 2016

@nikuse1994 nejspíš hodnota hcg a byla nízká takže se může ,ale nemusí jednat i o biochemické,že se to prostě neuchytí a odejde s ms

nikuse1994
1. zář 2016

Dekuji za info. Rikal ze mam ve ctvrtek prijitna ultrazvuk a uvidime .Urcite budu na zacatku nekde. No snad to bude v poradku 🙂

nikuse1994
2. zář 2016

Taak jsem zacla lehce krvacet :( znamena to, ze s toho tedy nic nebude ? Vubec tomu nerozumim...:(

m1k1
2. zář 2016

Nemusí to znamenat nic, nestresuje a počkej co ti řekne doktor

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru