Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

erin4
19. dub 2011

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte s tímhle zkušenost - Mám MS vcelku pravidelně, takže když nepřišla, tak jsem udělala hned ten den test a do minuty se tam objevil úuplně slabý obrys druhé čárky. Tak jsem vyzkoušela druhý den ráno , bylo to to samé. Říkala jsem si, co bych taky chtěla po jednom dni. Včera jsem zkoušela znovu, neobjevilo se nic, až asi po 20 minutách zase ta hodně slabá čárka. Dneska tam byla do dvou minut, ale o hodně slabší než včera. Jaktože nezesílila?Nemůže to třeba znamenat něco jiného, třeba mimoděložní těhotenství? Budu ráda když se někdo ozvete.

michaelalala
29. led 2016

@christinefilipkova akorat je to foceny po limitu, kdy se takhle zvyraznila, po uplnym zaschnuti je jen o malinko silnejsi, nez ten z rana.. Tak jsem z toho takova nesva, jak to neni jednoznacny 🙂

christinefilipkova
29. led 2016

@michaelalala Chápu to, také jsem nervózní. Držím palce. 🙂

gepe
29. led 2016

@michaelalala pockej taky treba 2 dny a limit ukaze 🙂 drzim pesti

michaelalala
29. led 2016

Jeste koupim a zkusim jinou znacku a uvidime 🙂 jinak moc dekuji za reakce.. 🙂

gepe
29. led 2016

@michaelalala cetla jsem, klidne zkus. Ja osobne s mamatesty nemam ani jednou spatnou zkusenost. Ten limit na odecet vysledku ma svuj duvod, hodne stesti 🙂

michaelalala
29. led 2016

Ahoj holky, tak vkladam cestvy test best 2 citlivost 20, vidite tam toho pidi dusika? 🙂

christinefilipkova
29. led 2016

@michaelalala Mrkni na tu mou předchozí fotku, tam je také ta druhá čárka slabě vidět a zajímal by mě i jiný názor. Je tam, ale je slabá. 🙂 Tak nadále budu držet palce, aby zesílila.

binki
2. únor 2016

Dnesni prekvapeni... Vcera jsem to tady cetla, dnes sla do lekarny a k mudr. Mam rizikove. Tak mi drzte pesti.

julca12
8. únor 2016

Ahoj holky muzu vás poprosit o vás názor? Dneska jsem 14DPO dostat to mám az za 5 dnů. Je to pozitivní?

christinefilipkova
9. únor 2016

@julca12 Určitě ano, tak přeji, ať čárka krásně sílí. 🙂

1987monicka
12. únor 2016

@gepe tak mám to potvrzené od lékaře byla jsem tam 4.2. na kontrolu 25.2 snad už bude i fotecka fazolky a řekne mi přesně v kterém jsem týdnů podle mých výpočtu teď 6 tak děkuji hezký den

gepe
12. únor 2016

@1987monicka jeee, moc blahopreju! Drzim pesti at je vse v poradku a jak ma byt 🙂 hezky vikend Tobe

barunka881
23. únor 2016

Ahoj jsem tu nova a rada bych od vas zkušenějších dostala radu 😉S přítelem se snažíme uz rok a půl ,měli bychom byt oba zdraví .a ted proč píši ,dostala jsem Menzes akorát ne tak intenzivní ale Menzes to byla,ihned po Menzes me začalo šílené bolet podbrisek a jakoby čípek ,prsa natekla zkusila jsem dnes z ranní moci test a slabá čárka do růžová ihned v limitu ,nedalo mi to a o par hod později jsem zkoušela jeste v praci a na testu nic nebylo .prikladam foto ranního testu a poprosím moc o vaše názory

krachken
23. únor 2016

@barunka881 Ahojky, já tam něco vidím, ale zkus to raději za pár dní. Z toho, že na tom druhém nic nebylo si nic nedělej, protože i tahle z ranní moči je strašně slabá, takže o pár hodin později tam nic být nemuselo, i kdybys byla těhotná, protože už moč není tak koncentrovaná... Já menstruovala 2 měsíce, než jsem přišla na to, že jsem těhotná, takže ani z toho strach mít nemusíš... Počkej ještě pár dní a testni se znovu, ať máš jistotu... Držím palce ať vám to vyjde 😉

barunka881
23. únor 2016

@krachken uplne jsi mi dodala optimismu ,dekuji ti moc,kdyz na ten test zpětné koukám,nepřijde mi jako falešné pozitivní ,kdyz je falešný tak jde do sedá a tento je růžový ,ale snad byla bych moc rada,jelikož jsme uz na 16.3 objednání do caru ,byla bych rada kdybychom tam vubec nemuseli 😊Přitom oba jsme v pořádku ,ja uz dokonce jednou těhotná byla,ale tenkrát jsem byla nucena ukončit tehu 😒.jeste jednou ti dekuji za povzbuzení.kdyz budu testovat zase zitra rano a nic tam nebude ,tak byl zřejmě falešné pozitiv ze?

dusanba
23. únor 2016

@barunka881 Podle me bys mohla byt. ja jsem ji poprve mela taky nejak takhle slabouckou, ale zkousela jsem to vecer, kdy je moc vic koncentrovana, nejlepsi je fakt po ranu. zkus zopakovat zitra rano a uvidis...drzim palecky🙂

barunka881
23. únor 2016

@dusanba no ja ho prave dělala rano viz foto a pak jeste jeden asi za dvě tři hodky a na něm bič nebylo tak nevím ,uvidime zitra zkusím a pokud tam bude alespoň stejný duch ,tak je nadeje

barunka881
23. únor 2016

@dusanba ja prave ani nevím jak dlouho bych popřípadě byla tehule ,to by musela byt ovulka posunuta před Menzes ,tak bych byla cca 10 dpo

dusanba
23. únor 2016

@barunka881 Tezko rict, jak to mas pohazeny...nebylo to jen spineni, ale vylozene krvaceni jako u MS? uvidis rano, mohla byt moc uz odpoledne zredena, kdyz jsi pila a tak, tak ti to nemuselo ukazat...zalezi v jakym jsi tydnu a taky na testu, jak je citlivy...ja jsem si to pak delala rano i vecer ten test, abych se ujistovala, ze tam ta carka vazne je a postupne pomaloucku silila🙂

barunka881
23. únor 2016

Klasická menzes ale slabší bez sraženin ...ten test nebyl odpol šle dvě hod po tom prvním čili v devět cca .no uvidím nechám se překvapit na rano 😀

krachken
24. únor 2016

@barunka881 Tak co? 🙂

ruzicka77
25. únor 2016

Ahoj holky, potrebuji poradit. Pristi tyden v utery si mam delat test a zkusila jsem si ho udelat uz dnes rano. Jak jsem vstala, udelala jsem si test a mam tam jednu slabou a jednu silnou carku. Kdyz jsem si ho udelala dnes v jednu hodinu uz tam ma jen jednu carku. Jak je to mozne? Muzi byt tehotna? Nebo jak je to mozne, ze rano jsem tam mela dve a ted tam ma jen jednu? Diky vsem za vase rady. Katka

brouzdalka
25. únor 2016

@ruzicka77 Protože nad ránem se do moči uvolňuje nejvíc hcg a ranní moč je taky koncentrovanější. Může se jednat o hodně rané těhotenství. Když sis ale měla test dělat až za týden, tak není důvod předbíhat. Vyhneš se tak případnému zklamání, kdyby se jednalo třeba jen o chemické těhotenství.
Takže neřešit, netestovat a zabavit se jinak 🙂

mari06
5. kvě 2016

Myslite ze jsem tehotna??

hahahala
6. kvě 2016

Holky co myslíte ? O miminko se s manželem snažíme půl roku. Testovala jsem z ranní moči testem od Dr. Maxe ... Kolikátý den jsem DPO nevím ... mám nepravidelnou menstruaci a popravdě ovulaci jsem nehlídala, dneska jsem ale 42 DC.

jodie8
27. kvě 2016

Ahoj chtela jsem se zptat muzu bejt tehotna fotku mam

jodie8
27. kvě 2016

Ahoj chtela jsem se zptat muzu bejt tehotna fotku mam

jodie8
27. kvě 2016

Muzu bejt tehotna

andreaandrejka
27. kvě 2016

@jodie8 No a kde máš tu fotku?

jodie8
27. kvě 2016

Jsem tehotna?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru