Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

erin4
19. dub 2011

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte s tímhle zkušenost - Mám MS vcelku pravidelně, takže když nepřišla, tak jsem udělala hned ten den test a do minuty se tam objevil úuplně slabý obrys druhé čárky. Tak jsem vyzkoušela druhý den ráno , bylo to to samé. Říkala jsem si, co bych taky chtěla po jednom dni. Včera jsem zkoušela znovu, neobjevilo se nic, až asi po 20 minutách zase ta hodně slabá čárka. Dneska tam byla do dvou minut, ale o hodně slabší než včera. Jaktože nezesílila?Nemůže to třeba znamenat něco jiného, třeba mimoděložní těhotenství? Budu ráda když se někdo ozvete.

lencak80
26. zář 2014

@8051 to je celé divné, ale pokud máš v krvi HCG a roste, tak se tam prostě neco děje. Bohužel mimoděložní to přce může být taky, ne? Což bych ti samozřejmně nepřála.
Ale věřím, že už z toho jsi na nervy, takhle stále čekat a nevědet, co se děje.
Drž se a uvidíš co v pondělí, ale věřím tomu, že to bude těhu a bude vše ok, jen je prostě ještě moc brzy.
A dle čeho jako vyloučil těhu? A proč máš tedy v těle HCG? nic ti k tomu bližšího neřekl? Pan Dr. je trochu podivín, info si nechává pro sebe asi.

8051
29. zář 2014

Ahojky, tak dneska jsem opět byla na krvi a zítra musím zavolat jak vyšlo hcg a podle toho se uvidí.
Tak se bojím, bojím.Ale když to vemu z té druhé stránky, tak snad už budu vědět víc co se se mnou děje.
Držte palečky. ☹
@emakr
@lencak80
@umnataly

umnataly
29. zář 2014

Držím moc palečky. Určitě to dobře dopadne! Neboj! A dej pak vědět.

umnataly
29. zář 2014

Ještě mě napadlo, že než přijdou výsledky , tak se můžeš zeptat porodní asistentky na unipa.cz Nevím, jestli ti na dálku poradí, ale zkusit to můžeš. http://www.unipa.cz/index.php?option=com_conten...

emakr
29. zář 2014

@8051 Tak dej vědět jak jsi dopadla 🙂

8051
29. zář 2014

@lencak80
@emakr
@umnataly moc děkuju za podporu.Chtěla jsem tam zítra volat ale dojdu si tam osobně a to by bylo aby mi vše neřek. 😉
Sice se moc bojím ale už musím věděť na čem jsem, jinak se z toho zblázním. ☹
Písnu hned,jak to budu vědět. ☹

lencak80
30. zář 2014

Držím palce, ať to dopadne nejlépe jak může!!!! Jsem opravdu zvědavá ci ti Dr řekne, po tak dlouhém čekání na výsledek!!!A rozhodně je lepší si tam zajít, po teklefonu by tě jen odbyl, takhle ti alespoň řekne víc....

8051
30. zář 2014

@lencak80
@emakr
@umnataly ahojky, tak mám výsledky, hcg stouplo jen na 300 a tak musím zítra do nemocnice na observaci s revizi.Holky moc to nechápu ale asi je to tak.
Bulím jak želva a moc se bojím ☹

lencak80
30. zář 2014

ahojky, to mě moc mrzí, asi není vše tak jak má, těhu to je, ale asi neprospívá. Já vím, že to musí být těžké, ale raději takhle na začátku, než kdyby se něco podělalao později. Pokud to není tak jak má být, tak ať to raději není. Asi jsou to krutá slova, ale tak to cítím, a tohle jsem si říkala, když jsem otěhotněla, že poud má něco přijít, tak ať je to hned na začátku, kdy se s tím srovnám lépe. A hlavně je lepší mít dítě zdravé, že? Tělo a příroda si prostě řekne. Drž se! Přeji hodně sil a nevěš hlavu, přebolí to a bude zase dobře a zase budeš těhu, to se neboj!!!!

umnataly
30. zář 2014

Ahoj, taky mě to moc mrzí. Ale doporučuji nechat se zkontrolovat ještě jiným doktorem. Kamarádka šla na nějakou operaci, protože si mysleli, že nemůže otěhotnět, a pak se zjistilo, že už byla během té gynekologické operace těhotná. Miminko to naštěstí přečkalo a holčička je v pořádku. Proto bych šla ješgě někam jinam na konzultaci.

8051
5. říj 2014

@lencak80
@umnataly Děkuji moc, už je to vše lepší a jen se s tím psychicky srovnat.Něco zlé je k něčemu dobré a já to tak lehce nevzdam a po šestinedělí se pokusíme znovu o mimi.Operoval me sam pan primář, mela sem na levém vaječníku cystu a udělali mi revizi,no nic příjemného ale sestřičky byli opravdu moc hodné. 🙂
Jen mě štve že můj gynekolog nic neviděl a vše zanedbal. 😠
Nevíte o perfektním gynekologovi z okolí Roudnice nad Labem?Potřebuji najít nového. 😉

lencak80
5. říj 2014

@8051 Tak to je dobře, že je to za tebou, uvidíš, bude to dobré a jak říkáš, budete se snažit a zadaří se. A gynekologa rozhodně změň. Když člověk nic nemá, tak to moc neřeší, ale pak nastane situace a najednou vidí, že asi něco není úplně v pohodě a dobrý gynekolog je zapotřebí.
Já te´d budu měnit dětského lékaře. Syn stále trpí na rýmu a kašel, už od jeho narození, takže to budeou 3 roky a moje Dr stále nic neřeší. Ale teď zase bude Vojta už potřetí doma ze školky celý týden, protože zase rýmuje a z toho vždy kašle. A chci pořešit i alergologii, aby ho vyšetřili. Tak uvidíme.... snad se to někam posune

umnataly
6. říj 2014

@8051 Já vím, je to moc těžké se s tím vyrovnat. Je dobře, že máš chuť po šestinedělí opět zkusit otěhotnět. Určitě se to brzy povede. Taky jsem měla cystu na vaječníku a prý se kvůli tomu nedá otěhotnět. Když ti ji odstranili, tak už snad miminku nebude stát nic v cestě 🙂
Já si hledala nového gynekologa klasicky v googlu a pak jsem si četla recenze na znamylekar.cz . Někteří doktoři mají tak šílené recenze, tak je dobré, si to tu zkontrolovat.
Hodně štěstí! 😵

8051
6. říj 2014

Děkuji moc za podporu.Ještě že mám doma takoví šikovný chlapčiska, hned člověk zapomene na trápení.Moc mi pomohli ani o tom nevědí ale i manžel byl moc hodný. 🙂
Člověk si tak ňák v tý nemocnici uvědomí jiné priority svého života i já sem měla čas přemýšlet.
Jen se nevzdej a bojuj, zdraví máme jen jedno a kort když se jedná o tvé dítě, tak moc štěstí.
Já u staršího synka měla úplně to samí, jak říkáš rýma, pokašlávání a taky s námy doktorka nic nedělala a tak jsme přestoupili k jiné a tam to šlo rychle.Alergolog zjistil že máme astma - alergii na roztoče, trávy, prach a kočičí chlupy a tím máme oslabenou imunitu a tak bereme léky dodnes a je to o 100% lepší už bys nic na něm nepoznala. 😉
Tak držím pěsti. 🙂

8051
6. říj 2014

@lencak80 Promiň ta horní zpráva má být pro tebe,ňák mi blbne počítač. 😉

lencak80
6. říj 2014

@8051 jojo, díky, pochopila jsem to.
Už se na tom pracuje, dnes zase u Dr, tak už si budu vylítávat ORL a Alergo, aby zjistili, proč to pořád má. Já si myslím, že alegik bude, manžel je alergik na potraviny a na pyly.
Oba kluky mám atopiky, to už je prvotní příznak alergie. Tak nechápu, že s tím tak otálí.
Takže mám Vojtíka zse na celý týden odhlášenýho ze školky a bude doma. Vždy byl týden ve školce, týden doma a tak stále dokola.
Naštětstí jsem doma, dělám masáže až v odpoledních hodinách, tak si to můžu tak nějak upravit a zařídit hlídání, ale kdybych měla denně chodit do práce a mít každou chvíli paragraf, tak nevím nevím. babičku sice na hlídání máme, ale aby hlídala co každý druhý týden celý, to nevím jak by byla nadšená.

8051
16. říj 2014

@lencak80 Ahojky, tak jak jste dopadli? Je to alergie? 😒
Já už mám konečně novou gynekoložku, příští pátek jdu na první kontrolu po revizi a laparce, tak snad bude vše o.k.Jinak mě nic nebolí tak snad to dopadne a my se budeme moc posnažit o mimi. 🙂

lencak80
16. říj 2014

ahojky, tak nakonec na ORL vše v pořádku a už jsme objednáni na prosinec na alergologii, tak si myslím, že tam už se zjistí co a jak. Jinak bych chtěla pro Vojtu na příští rok vyběhat lázně, aby se mu spravila imunita a pomohlo mu to, hlavně hory atd. Dnes šel po 10-ti dnech zase do školky, tak uvidíme, jak dlouho tam bude.
To je dobře že už to máš za sebou a myslím, že to bude vše dobré. Tak se zatím drž a přeji, aby se brzy zadařilo a bylo vše tak jak má!!!!

ehh
19. říj 2014

Ahoj holky ,poraďte.
Bylo mi furt divne tak nějak ble.
Tak jsem si udělala test a negativní. Za dva dny zase divne ,migrény prostě zas tak nějak ble.
Tak zkusím znova test a druha čárka se ukázala ,ale slaboučce.
No a druhej den sem to dostala. Poboliva me furt na pravém straně. Zítra budu volat Dr.

lucina90
19. říj 2014

@ehh není to z mé zkušenosti, ale někde jsem tu četla, že pozitivní test se může ukázat i právě před ms

ehh
20. říj 2014

@lucina90 Dneska jsem byla na krvi tak zítra se dozvím výsledek.

lucina90
21. říj 2014

@ehh tak jak to dopadlo?

ehh
21. říj 2014

Nikam jsem se nedovolala. Vím že mu dělají okna v ordinaci takže snad koncem týdne nebo az v pondělí. Je jasný že nejsem, dělala jsem si i ráno test a nic asi opravdu to selhalo.
Ale ta čárka tam fakt viditelna byla.
Pak dam vědět az budu vědět.

lililucia
21. říj 2014

dobri den ja bych se chtela zeptat jestli je ten test pozitivni dekuji moc 🙂

ninikry
21. říj 2014

@lililucia duch tam je

ehh
22. říj 2014

@lililucia něco tam je. Taky jsem mela takový ho ducha a druhej den jsem dostala MS

baraoui
28. led 2015

Ahoj holky, nevím zda to jsem patří ale prosím zda některá víte pomozte mi. Cítím se jako blázen. Měla jsem 23.1. dostat MS, nedostala jsem a udělala si TT ten byl pozitvní (druhá čárka byla první 2dny slabší potom zesílila), zašla jsem na krev, měla jsem 7 a vše ok. Žádné bolesti břicha, jen náladovost, ubrečená. Dneska jsem ráno začala špinit, nejdříve hnědý výtok – malinko a potom špinění ale jen když se utřu na vložce minimálně. A po dnešních krevních testech je HCG 0 je možné, že jsem potratila? Nebo, že to byla cista? Nechci se vymlouvat ale byla jsem na větším krevním rozboru a vše udělali a když jim chybělo HCG tak se přístroj rozbil a až nyní my volali, že je to vyhotovené a 0 je možné že krev byla stará, špatná nebo přístroj špatný? Prosím poraďte mi co si myslíte, budu ráda za každý názor. přikládám fotografii.

maky_s
28. led 2015

@baraoui To je hodně divné..a opravdu dělali test na HCG? Promiň, že se tak blbě ptám..
Být tebou objednám se na gyndu, ať se mrkne doktor utz. Mě vůbec krev nebrali, doktor to zkontroloval jen vnitřním utz a bylo jasno.. 😉 Řekla bych, že jsem měla slabší čárku, když jsem šla na gyndu a teď jsem ve 26tt 🙂

renes3
28. led 2015

@baraoui ještě posečkej, já měla 20.1.taky tak,pak za 2dny silnější a špínění také jen malinko a 26.1.se mi rozjela MS takže bohužel se to nechytlo. Testovala bych co 2dny,jestli bude silit tak k dr,jestli slabnout tak se to nechytlo, někdy se to stává ☹

misula29
28. led 2015

@baraoui ano mohlo se jednat o biochemické těhotenství, kdy se to neudrží a odejde nebo i u cyst může vyjít pozitivní těhu test

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru