Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

erin4
19. dub 2011

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte s tímhle zkušenost - Mám MS vcelku pravidelně, takže když nepřišla, tak jsem udělala hned ten den test a do minuty se tam objevil úuplně slabý obrys druhé čárky. Tak jsem vyzkoušela druhý den ráno , bylo to to samé. Říkala jsem si, co bych taky chtěla po jednom dni. Včera jsem zkoušela znovu, neobjevilo se nic, až asi po 20 minutách zase ta hodně slabá čárka. Dneska tam byla do dvou minut, ale o hodně slabší než včera. Jaktože nezesílila?Nemůže to třeba znamenat něco jiného, třeba mimoděložní těhotenství? Budu ráda když se někdo ozvete.

barbora_brambora
23. bře 2017

Tak hlásím že možná to vypadá dobře.nevydržela jsem to a koupila ten clearblue digital s citlivostí 25,dnes ráno ho v nervu dělala a ukazal mi plusko a odhad 1-2 týdny. Ráno i trochu nevolnosti,no,ještě se neraduju ale už i mamžel uznal že si to nevymýšlím 🙂) děkuju za podporu

ria5
18. kvě 2017

Ahoj holky, chci se zeptat zda tam take vidite tu druhou carku nebo jestli mam vidiny 😄

suzzikk
18. kvě 2017

@ria5 vidím 🙂 kolik jsi DPO ??

novamamina
18. kvě 2017

@ria5 Taky tam lehkou vidím.

ria5
18. kvě 2017

Jsem dva mesice po vysazeni antikoncepce, kdy jsem mela cyklus 28 dni. Naposledy jsem ho mela 25 dni a dnes je to 25. Ovulaci se mi nepovedlo pomoci testu zmerit. Nejspis jsem zacala delat testy az po ovulaci. Tak doufam, ze mensteuace nedorazi. Asi pred 4 dny jsme mela bolesti v podbrisku. Dnes motani hlavy a jsem porad unavena. Ten levy test byl delany vcera a ten druhy pred chvili. Nemuzu se dockat 😄

novamamina
18. kvě 2017

@ria5 Já myslím že to bude 🙂

ria5
18. kvě 2017

@novamamina Doufám, ze ano!!! Tobe uz se to blizi, vid?

novamamina
18. kvě 2017

@ria5 Ještě tolik ne, do září času hodně, ale už bych jí chtěla mít doma. Pomuchlat si jí, prdelku malinkou.

ria5
18. kvě 2017

@novamamina Cekas prvni mimco? Ono to utece.

novamamina
18. kvě 2017

@ria5 Jo jo, prvňátko 🙂. Utíká to fakt rychle, to máš pravdu.
Tak doufám že tobě to taky rychle uteče a budeš mít brzo dvě pořádný čárky 🙂 a pak zdravý miminko!

ria5
18. kvě 2017

@novamamina Byli by jsme moc radi. A muj prvni chlapecek uz by taky potreboval nejakeho partaka nebo partacku. Taky Ti preju at Ti to utece a jste zdravi a vsem ostatnim holkam tady aby se jim to brzy povedlo a tesili se na miminko.

anetka582
1. zář 2017

Dobrý den,
Mám dotaz, 30.8.2017 jsem měla mít MS ta se nedostavila a už týden mám zvláštní pocit. Je mi přesně jak před začátkem MS. dělala jsem si šest 3
29.8. a byl tam duch. Další test jsem dělala dnes 1.9.2017 a další duch ale viditelnější. Myslíte že by se mohlo jednat ó těhotenství? Děkuji za odpověď.

eva118
1. zář 2017

@anetka582 jestli je duch viditelnější, jsi asi těhotná. Jestli je můžeš, dej sem foto testů, třeba to už není duch.

anetka582
2. zář 2017

Ten čtvrtý (poslední modrý) je z dnešního rána.

portinari
2. zář 2017

@anetka582 Gratuluji! 🙂 regulérní čárky

voleskap
2. zář 2017

@anetka582 Těhotná 🙂

anetka582
2. zář 2017

Děkuji za odpovědi, ještě je čas jít k doktorovi doufám, že vše bude probíhat tak jak má 🙂 ostatním holkám přeji hodně štěstí 🙂

ninjisu
5. zář 2017

@anetka582 Gratuluji ano jsi těhotná 🙂 K doktorovi nepospíchej, ještě by nic nevyděl. Šla jsme až po týdnu co byla týden silná čárka a stejně mě jen potvrdila těhu ale ne srdíčko. To je opravdu až tak 8. týden od poslední menstruace, tedy měsíc po tom co máš slabě pozitivní testík 🙂

z_kopretinka
5. zář 2017

@anetka582 moje dr ani nebere na prohlidku driv jak v 7tt pokud nejsou potize. Nic neni videt, max dutinka nebo pak vacek... po sedmem uz je i srdicko.

anetka582
6. zář 2017

No doktor mě chce vidět kvůli preventivní prohlídce tak jsem mu to zrovna řekla co je ve věci a říkal ať počkám do 25.9.2017 a, pokud by se něco stalo, že mám dojít hned. Tak uvidíme toho 25.9.

leonitabila
16. říj 2017

Ahoj všem, s manželem se snažíme o mimi dlouho asi 2 roky. Ms jsem neměla pravidelnou dr mi nasadila utrogestan bohužel u me nedocházelo k ovu. Tak teď jsem brala jeden cyklus v září clostylbegyt folikul narostl na 19mm. Takže další dny sme se snažili. Dr.říkala ze když se Ms nedostaví tak je možnost ze se to podařilo a když se ms dostaví tak budem pokračovat v clb. Tak teď ms vynechává 5 dní tt slabý proužek, poboliva me v podbřišku. Dnes jsem byla u dr ukázala jí test a řekla ze to nic neznamená. Vzala mi krev a zítra si mám zavolat na výsledek. Takže jsem odcházela od ní zklamana. Nevím co si o tom myslet. Přece kdybych nebyla tehu tak se mi tam neukaze vůbec nic si myslím teda. Pridavam foto tt snad to nevidím jen ja ...co si o tom myslíte ? Díky za nazory.

ninjisu
16. říj 2017

@leonitabila Gratuluji, jseš těhotná. Na některých testech je přímo psané, že barevnost proužku nevadí. Zcela jistě jseš na 100% v tom 🙂 O falešné těhu se ejdná jen,když čárka je videt při zkoumání a zpravidla není videt na fotce. Tady je to krásně.
Kup si těhotenský test clean blue digitální a máš 100% jistotu potvrzení. 🙂
Těhotná ale jsi opravdu 🙂

leonitabila
16. říj 2017

@ninjisu Myslíš ? dr mě znejistila a jak sem již psala odchazela jsem od ní hodně zklamaná. A jak funguje test clean blue digitální ? Mám strach z těch výsledků z krve že budu zase sklamana.

prcekverunka
16. říj 2017

@leonitabila A to, co jsi brala, nejsou to náhodou nějaké hormony? Mohlo by to udělat falešnou pozitivitu testu. Clear blue Ti napíš podle hladiny hcg přibližný týden od oplodnění. Ale je to taky jen na základě hormonu hcg, tudíž funguje jako klasický test, co sis dělala.

lnika2
16. říj 2017

@leonitabila já měla ještě slabší čarku ... gratuluju a neboj vše se ukaže ve správný čas

leonitabila
16. říj 2017

@prcekverunka ano ten utrogestan obsahuje hormon progesteronum a měla sem to jen kvůli ms nedochazela pravidelně. Žádný hormon hcg neobsahuje.

leonitabila
16. říj 2017

@lnika2 snad jo 🙂 asi mám jen strach z negativního výsledku

prcekverunka
16. říj 2017

@leonitabila Já se v tom moc nevyznám, nevím, co utrogestan může a nemůže způsobit. Ale pokud není možné, aby kvůli němu byl pozitivní test, tak je celkem jasné, že jsi těhotná, ty testy jsou pozitivní.

leonitabila
16. říj 2017

@prcekverunka I tak děkuju za typ ten tt 🙂 už ho mám doma a test provedu zítra ráno uvidím no asi na to moc spechám 🙂

prcekverunka
16. říj 2017

@leonitabila Držím palce 🙂 Úplně tu nedočkavost chápu. Taky jsem teď na začátku těhotenství a už se nemůžu dočkat kontroly u dr...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru