Slabá čárka na těhotenském testu, jsem těhotná?

alinka1993
9. srp 2015

Ahoj holky, s přítelem se snažíme o miminko. Včera jsem si dělala těhotenský test a vyšla mi slabá druhá čárka. Co si myslíte jsem těhotná? Přidám sem i fotku. Tak snad to půjde vidět 🙂 děkuji za odpovědi 🙂

livianapuntik
13. led 2016

@alinka1993 jeee Tadeášek,to je krásné🙂 to mi povídej Ty pohyby, když si někdy začne Míša dělat trampolínu z močáku,to bych pořád běhala na wc a vydržet pak 3/4 hodinu v mhd je nadlidský výkon🙂
jojo Vojtík je čertíček a éro, ty hračky co si nese,když jim otevře víčko na hlavičce,jsou to fixy a to se pak divím,kde všude máme vymalováno.na bílé stěny v chodbě aztím nepřišel🙂Jinak ten pravý bok,na ně ani já dlouho nevydržím a co říkal i doktor a i jsem četla,vede pravým bokem nějaká tepna ,která ovlivnuje přívod i kyslíku miminku a proto se pak vrtí,protože se mu nelíbí,že se musí moc namáhat a dožadovat aby se mamča otočila 😀
ps: posílám starší foto,tam bylo broučkovi ca 5 měsícu🙂

alinka1993
autor
14. led 2016

@livianapuntik jéé ten je krásný 🙂 my byli včera neteři na zkouškách klavírů( první třída) :D a tak se mu to moc nelíbilo :D samé kopání...asi to umělec nebude :D taky už se nemůžeš dočkat miminka jako my? 🙂

zuzinka2323
14. led 2016

@drasleona24 gratuluji 🙂

livianapuntik
16. led 2016

@alinka1993 Alí,třeba naopak Tě brouček v bříšku kopal,protože měl radost z klavíru🙂Však Ti to sám jednou poví🙂Jojo nemůžu se dočkat holčičky,strašně se těším na ni. Dneska když jsem cestovala Mhd a viděla tam měsíční mimi,tak jsem tak vzpomínala na dobu,kdy byl Vojtík takový prtous.Jinak včera mě potěšila paní doktorka na kardiologii ,když mi do posudku napsala,že z jejího hlediska nevidí překážku proč bych nemohla rodit normálně a můj gynekolog by mě rovnou císaře plánoval,když se porod poprvé zasekl....tak mám radost,že mám šanci,zažít normální průběh🙂
papa hezký večer

leostr
26. led 2016
alinka1993
autor
21. únor 2016

@livianapuntik Ahojky🙂 tak jak se máte? doufám že jste v pořádku🙂 Omlouvám se že jsem se dlouho neozvala,ale bylo toho v poslední době moc 🙂

livianapuntik
22. únor 2016

Ahojík Ali,no ted to bylo trochu náročné. několik dní po sobě mě zlobily teploty nad 38 a tak jsem pak i jela na pohotovost, trochu mě pozlobila angina,ale už od víkendu zase běhám ven tak jsem ráda.Marodil nejdřív synek a pak já. Tatínek se o nás ve volnu staral a tak se nám léčilo báječně🙂
Co Ty,jak se máš? co chlapeček v bříšku,nezlobí Tě moooc? já jsem byla ve středu na gyndě a naše mímo mám odhadem 1,6 kg a 40 cm a má se čile k světu. Jen železo ted beru,že jsem měla špatné hodnoty krevních testů,jinak paráda. Ve čtvrtek se chystáme se synkem za dědou a hafany,tak se už moooc těším.Co ty,už jsi doma,nebo ješte běháš do práce? krásný večer přeji, Liv

alinka1993
autor
23. únor 2016

@livianapuntik tak to je fajn že už jste zdraví 🙂 taky sem teď měla šílenou rýmu a do toho opar,ale už je to dobré 🙂 my máme v 32+0 tt odhad 1900g a centimetry nevíme :( 🙂 jinak se má taky k světu🙂 už tak dotahujeme přípravy do konce 🙂 Kdy máš vlastně termín? 🙂 jinak jsem doma takže si to užívám 🙂

livianapuntik
23. únor 2016

@alinka1993 ahojík, wow to jste pěkní cvalíci,to bude mít klučík třeba i 4 kila🙂já mám první termín 23.4. na svátek Vojtěcha,hihi to je synek,to by bylo hezký kdyby se mu v ten den sestřička narodila🙂taky už dotahujem do konce,Pro Vojtíka už máme větší postýlku a jak nechtěl spát v té malinké,tak ted se mu tam zase líbí....tak snad si zvykne🙂 a ty máš přesný termín kdy,tak týden přede mnou co si pamatuju vid? 🙂
ps: posílám jednu veselou s prvními zoubky

alinka1993
autor
18. kvě 2016

@livianapuntik Ahoj 🙂 tak cooo jak se máte? a jak ste to zvládli? 🙂

livianapuntik
18. kvě 2016

@alinka1993 Ahojík Ali,to je telepatie,zrovna dneska jsem na Vás myslela,jaký jsi měla porod atd...dlouho už jsme si nepsali.Otevřu email a tady zpráva od Tebe,moc jsi mě potěšila. My jsme porod tentokráte měli hladký průběh,bez komplikací a tak jsem mohla a porodila přirozenou cestou,krásnou zdravou holčičku, 3580 g a 52 cm. Do porodnice jsme přijeli po 12 h po obedě,kdy už jsem měla kontrakce sotva po 4 min. No a v 16.05 byla Michaelka na světě🙂 Co Ty,jak jsto zvládla Ty se synkem a jak Vám roste brouček? Náš synek je užasný,že když holčička pláče,podává dudlíček,hladí jí,je na ní hodný a ani jí neubližuje.Jen vnímá,že už se vše netočí jen kolem něj,tak ted trohcu méně posloucháa víc dovádí,aby si vyžádal svoje místo.Každý večer mi d+lá místo ve své postýlce a je celý štastný,když si k němu vždy zalezu. Cítím se krásně,jen toho spánku pocituju trochu nedostatek. Jak už Vojtík je bez plenek,tak se třeba i 2 za noc budí a chodi na nočníček a pak chce vždy s maminkou bumbat a papat🙂 Vždy si na něj čas udělám,aby veděl,že je stějně důležitý jako miminko a jako vždy byl,když byl sám. A co mi přijde legrační,strašně napodobuje miminko,nikdy nechtěl dudlíka ted ho musí mít také.papa Liv

alinka1993
autor
22. kvě 2016

@livianapuntik 🙂 tak to je dobře,že jste to tak zvládly 🙂 no já nakonec přenášela 11 dní .) den před plánovaným vyvoláním jsem jela do porodnice,měla jsem už kontrakce,ale malé a řekli mi tam,že mi to vyvolají už v ten den ať nemusím zbytečně "trpět" do dalšího dne. Ale nakonec primář rozhodl,že ten den ještě počkáme ať se mi ty porodní cesty připraví🙂 Takže další den mi zavedli o čtvrt na 7 tabletku a před 10 už jsem jela na porodní sál kde jsem dostala kapačku na vyvolání a to už pak byla rychlovka 🙂 Tadeášek se narodil 10:25 29.4. a měl 47 cm a 2900 g 🙂 takže jak nás doktor strašil,že malý bude mít kolem 4 kg tak se spletl :D 🙂 jinak malý je hodný jen musíme dokrmovat :( což je mi na jednu stranu líto. A vy jste se narodili kdy? na termín? 🙂

livianapuntik
22. kvě 2016

Ahojík Ali, tak to Vás tadeášek napínal,když jsi tak dlouho přenášela vid🙂 a s tím krmením,to přikrmování máš ke kojení nebo nemůžes kojit vubec? moje kamarádka,co má ted 2 měsíční mii,první měsíc měla s kojením potíž,že jí malá nepřibírala a tak museli přikrmovat.po měsíci se ale zadařilo,malá začla pořádně sát a ted už jsou jen na kojení.Držím Ti palečky,abys to měla také tak.
Jinak Naše Michaelka byla vysloveně dárečkem pro Vojtíka.Narodila se 23.4. na svátek Vojtěcha, 2 dny po termínu.byla to sobota.kdyby se nenarodila behěm té soboty,nebo neděle,šla bych pondělí 4 den po termínu na vyvolávačku,kvuli předchozímu cisařskému řezu a velikosti miminka. Jsem ráda,že jsem na vyvolávačku nemusela, holčiny co na vyvolání byly říkaly že to nebylo přijemné prý....jinak mě dojala Tvá fotečka,Tadeášek je nádherný,kouzelný,přeju Vám at ve zdraví rostete a stále se Vám daří,papa Liv

alinka1993
autor
24. kvě 2016

🙂 jéé tak to se trefila termínem 🙂 jj ten vyvolaný porod hrůza :( jak sem četla že to bolí víc že máš hned ty nejsilnější bolesti tak jsem si říkala to nebbude taková hrůza a byla:( ale zvládli jsme to jen malému museli pomáhat zvonem :( tak jsme měli šišatou hlavičku :( 🙂 ale už dobrý 🙂 a s tím kojením pořád přikládám a malý něco málo vypije ale nic moc takže dáváme ten dokrm :( 🙂

alinka1993
autor
22. srp 2016

@livianapuntik ahojky jak se máte🙂 ?

anyy31
30. kvě 2019

Ahoj holky,mám dotaz.. Mám několik dní zpoždění MS a dělala sem si tehu testy od různých výrobců a toto mi vyšlo. Myslíte že to může znacit tehu??

anyy31
30. kvě 2019

Podotýkám, že jsem si testy dělala když mi nedošla MS, ale nikdy mi duch nevyšel a teď vyšel u několik výrobců, od prvního testu o něco zesílil.

alinka1993
autor
31. kvě 2019

@anyy31 určitě zkusit zase za 2 dny 🙂 budu držet palečky ať sílí 🙂

pavlinka089
17. čer 2019

Zdravím děvčata mesicky sem měla naposledy od 7.do 11.4 od té doby nic dělala sem si asi 4 testy a všechny byli pozitivní minuli pondělí sem.sla k Dr a ta my řekla že tam nic nevidí dnes sem po týdnu měla přijít znovu a stále tam nic neviděla a řekla mě že se nevyvíjí embrio a poslala mě do nemocnice na revizi dělohy mám stoho strach a ve zprávě mám napsaný 7+2 nerozumím tomu děkuji za vaše odpovědi

jirikmaminka
17. čer 2019

@baskooskavy krasny den jste tady jeste mohla bych se vas na neco ken optat prosiiiiiiiim

09daska
24. čer 2019

Ahoj holky, vidíte tam něco.. Dnešní test

anyy31
28. čer 2019

Čárky zesilily, jsou už stejné.. Byla sem na u doktora, těhotenství potvrzené😊Teď sem 6tt,pristi týden jdu k doktorovi znovu, už by mělo být slyšet srdíčko 💝

domcadavid
Autor odpověď smazal
Zobraz
chmelinecka
18. čer 2021

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda je možnost, že jsem těhotná. Dnes je to přesně 14 dní od styku. MS jsem měla dostat před 3 dny a dnes ráno jsem si dělala těhotensky test, je tam úplně slabý duch, skoro neviditelný. Myslíte, že tam ta šance je? Příznaky zatím nemám asi žádné, prsa mě nebolí a nejsou ani natekla.
Děkuji

janaluko
12. zář 2021

Pořád slabá čárka na těhotenském testu . Nevím, co si mám myslet, 3. den zpoždění. Myslíte, že sílí?

katakabrt
15. lis 2022

Včera na testu duch?

freemind87
16. pro 2022

Negativní test a přitom těhotenství

freemind87
16. pro 2022

Negativní test

hancakrat
30. kvě 2023

@alinka1993 gratuluji je tam čárka ale ještě si udělejte test třeba za dva dny nebo týden bude vidět líp

hancakrat
30. kvě 2023

@andywolf1 gratuluji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru