Slabá čárka na testu v den menstruace, je to možné?

terezkaaam
3. únor 2013

Zdravim vsechny... Konika procitam uz dlouho, ale dnes mi to nedalo a musela jsem se zaregistrovat. Testuji jako blazen vzdy pred ocekavanou MS, vcera odpoledne jsem si delala opet test a uplne na nej zapomela.
Vecer jsem nevydrzela a udelala si dalsi, carecka se opet rysovala.
Chci se zeptat zda je mozne, ze testt ukaze // uz takhle dopredu? Je to test znacky dr.max, byl docela levny, nemuzou byt nejake "pokazene"?
Dnes mam dostat MS, zatim nikde, az mam strach, ze si ji temi nervy privolam. Prikladam fotku z dnesniho rana.

trojlistek
1. bře 2013

mám otázečku - můžou ovulační testy ukázat, ovu, když bych byla v počátku těhotenství nebo krátce po otěhotnění? mám pozit slabě těhu, ale i silně ovu, tak nevím jestli ten těhu vůbec můžu brát vážně, děkuju za odpověd, pěkný den

aneeta
3. bře 2014

Já ho tam vidím, sice slabý, ale je tam, takhle jsem to měla i já na prvním testu....a teď musím čekat a testovat dál🙂

aneeta
3. bře 2014

@trojlistek Já ho tam vidím, sice slabý, ale je tam, takhle jsem to měla i já na prvním testu....a teď musím čekat a testovat dálemoticon

trojlistek
3. bře 2014

@aneeta ahoj, je to možné 🙂 už nervozní nejsem a testovat nemusím 🙂 narodila se mě z toho 23.12.13 krásná holčička 😀 , tak už nemám trojlístek, už mám vysněný čtyřlístek, je úžasná a přeju i tobě at se brzy narodí vytoužené miminko

lenulinka002
9. dub 2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptám, ve středu mi skončila menstruace, s recese mě přítel řekl ať si večer udělám test a to 4 dny po menstruaci, na testu se mi ukázala testovací úplně ale uplne slaba carka, je možné že jsem těhotná?? Špatně mě je ale spíš si myslím že to mám s nervů. Děkuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru