Slabá čárka na testu v den menstruace, je to možné?

terezkaaam
3. únor 2013

Zdravim vsechny... Konika procitam uz dlouho, ale dnes mi to nedalo a musela jsem se zaregistrovat. Testuji jako blazen vzdy pred ocekavanou MS, vcera odpoledne jsem si delala opet test a uplne na nej zapomela.
Vecer jsem nevydrzela a udelala si dalsi, carecka se opet rysovala.
Chci se zeptat zda je mozne, ze testt ukaze // uz takhle dopredu? Je to test znacky dr.max, byl docela levny, nemuzou byt nejake "pokazene"?
Dnes mam dostat MS, zatim nikde, az mam strach, ze si ji temi nervy privolam. Prikladam fotku z dnesniho rana.

kaculka46
3. únor 2013

Ahoj,ano test může ukázat těhu i v den očekávané MS.Takže potichu gratuluju. 😀

camelinka
3. únor 2013

mě se takový ukázal den před očekávanou ms 😉

snezenka123
3. únor 2013

krásná druhá čárka, gratuluji 🙂

terezkaaam
autor
3. únor 2013

Tak moc a dlouho jsem na ne cekala, ze nemuzu uverit, ze by to mohla byt pravda. Porad hledam nejake duvody, jako chybny test atd. Zitra rano udelam dalsi. 😵
To snad ani neni mozne, tento mesic jsme s partnerem na sebe moc casu nemeli 😕

petrusew
3. únor 2013

to není slabá čárka, ale krásná čárka! Já měla taky takovou v den očekávané MS a teď mi v postýlce chrní skoro roční cácorka. Potichoučku gratulujeme 😵

sarkad2856
3. únor 2013

@terezkaaam Taky se připojuji ke gratulaci ;) Krásná čárka ;)

ajina17
3. únor 2013

@terezkaaam no teda ..krásná čárečka 🙂 Potichonku gratuluji 🙂 A těším se na další foto 🙂

terezkaaam
autor
3. únor 2013

Holky, ja jsem oproti Vam zabar. Muzu se jeste zeptat, jestli jjste nektera misto radosti citily jen strach? Trochu me ty pocity desi. V utery jdu k dr., na prohlidku, tak uvidime.

petrusew
3. únor 2013

@terezkaaam Je to naprosto normální, však se říká: 10min radosti a celý život starosti .... tohle jsem opravdu pochopila až s pozitivním těhu testem v ruce! 🙂

terezkaaam
autor
3. únor 2013

Moc dekuji za povzbuzeni, snad jsme se dockali a budu klidnejsi. Nemam zasne priznaky, prsa neboli, jen trochu bricho. Jsem ted uz tyden na nemocenske prave z gyndy, potrebovala jsem zustat par dni doma. Tak se asi doktor bude divit jestli je to tam 🙂

eiram2010
3. únor 2013

@terezkaaam Zlati potichoučku gratuluji.... já mám mít MS pozítří a mám také pozitivní testy a taky se ještě neraduji dokud nebudu mít jistotu, že se to udrží. Jukni mi do alba. Čárký máš krásné to těhu určitě budeš 🙂 Hodně štěstí ať se ti udrží .

veruska007
3. únor 2013

Toz to jsi tehule! Co resis 😉?
@terezkaaam Jsem ve 14.tt a strach mam hrozny, uz jsme o miminko dvakrat prisli, pred kazdou poradnou nervy jak svina 😅 , ale s kazdou dalsi poradnou je to lepsi a lepsi. Ale bat se budu az do porodu. To je normalni, ze se o clovicka bojis... to ted budes az do smrti 😉

terezkaaam
autor
3. únor 2013

Jste zlate, trosku jste mi dodaly odvahy 🙂 Rano pridam dalsi fotky.

Prisim Vas , jeste jedna otazka, za jak dlouho to pozna Dr.? Neni 5.2. moc brzo?

ajina17
3. únor 2013

@petrusew pravda, pravda...taky můj případ,až s těhu testem jsemsi uvědomila jaké budou starosti a hlavně jakej to je velikej závazek 🙂

ajina17
3. únor 2013

@terezkaaam myslím, že Dr. uvidí nejspíš maličkej černej flíček 🙂 Takže zatím jen dutinku 🙂

miru001
3. únor 2013

Ahoj, tiše gratuluji 🙂
Mě se objevila čárka na testu (teda slabounká) 3 dny před očekávanou MS, takže určo 😉
Dr. na UTZ uvidí buď už flíček (4.tt), pokud ne, neděs se, uvidí zvětšenou děl.sliznici, jak se to tam všechno pěkně připravuje na "bydlení" 😉 (pěknej mimiňák už to byl myslím v 7.tt 😉 )

Hodně štěstíčka 🙂

miru001
3. únor 2013

@terezkaaam Strach? To si piš, první trimestr jsem byla domluvená s doktorkou, že budu chodit na UTZ každých 14 dní 😀 Naštěstí mám super doktorku, tak byla absolutně v pohodě, vlastně mi to navrhla sama, když mě viděla, jak jsem v panice 😉 Po prvnotrimestrálním screeningu už jsem byla klidnější a začala jsem se spíš těšit 😉 Neboj, ty pocity všechny k tomu patří 😉

terezkaaam
autor
3. únor 2013

MS teda nedorazila, poslusne hlasim 🙂
Snad ani nedorazi. Bricho boli jak cert, ale ne jak pred menstruaci, spis jako po posilovne. Preji vsem dobrou noc, mic se tesim na rano, snad tam porad budou 🙂

lenicka07
3. únor 2013

Ahojky měla jsem přesně takovou druhou čárku den po vynechání menstruace a byla jsem těhotná. Břicho mě bolelo podobně jako před menstruací, čekala jsem že to přijde a nepřišlo 🙂 Dneska je té "druhé čárce" přesně třináct měsíců 😀 Čekáme druhé mimi, tam taky ten test vypadal úplně stejně a taky den po vynechání menstruace. Takže podle mě je to zcela jasné. Gratuluju a přeju ať to všechno zdárně pokračuje !! PS: na ceně testu vůbec nezáleží, taky jsem brala nějaké hodně levné, fungují stejně dobře.

lenicka07
3. únor 2013

jo a k doktorce jsem letěla hned poté co mi vyšel test a poslala mě domů s tím, že je příliš brzy a mám přijít asi za pět týdnů. Teprve pak bylo na ultrazvuku něco vidět.

terezkaaam
autor
3. únor 2013

@lenicka07
Tak to by me kleplo, tak dlouho cekat!🙂
Tak snad krev mi veme, nebo na ten UTZ aspon kukne 😒 🙂

lenicka07
3. únor 2013

@terezkaaam dr. na ultrazvuku nic zatím neuvidí a pozitivní test je pozitivní test, z krve se nic jiného nedovíš 🙂 ty testy jsou dneska fakt spolehlivé. Taky jsem tam letěla abych to měla "najisto" a pak jsem byla zklamaná že nic zas nevím. A to mi kamarádka taky říkala ať neblázním, a počkám, a já jí nevěřila 😉

terezkaaam
autor
4. únor 2013

@lenicka07 jsem objednana uz delsi dobu, mam kontrolu a ukoncit nemocenskou.

Jinak jsem si rano delala test a lituju toho, carecka uplne slaba 😢

terezkaaam
autor
4. únor 2013

Posilam slibene fotky. Na kazdem svetle to je ulne jine. Ze zacatku byla slabsi, prijde mi, ze zesilila az pozdeji.

terezkaaam
autor
4. únor 2013

A tady jsem zkousela jeste jiny a cumela jsem na nej jako puk 😀
Pritel porad neveri, chce mimco mozna vic nez ja, ale porad si mysli, ze to dostanu a nejak si to nepripousti. Celou noc jsem se budila a srotuje mi hlavou milion veci, ale rekla bych, ze pomaloucku si to mozna uvedomuju 😎 🙂

ajina17
4. únor 2013

@terezkaaam no tak to už je krásná čárečka 🙂 počkej tak za 2 dny to už bude pořáná 🙂

terezkaaam
autor
4. únor 2013

Jeste jsem se chtela zeptat, jestli teda uz neotravuju 🙂 , na ty Vase zkratky. DPO je, prosim pekne, co? 😀

romuaska
4. únor 2013

ahojky..gratuluji
@terezkaaam k testiku🙂 DPO by mělo být den po oivulaci že myslím

miru001
4. únor 2013

@terezkaaam není důležité jak je čárka silná - to ukazuje jen množství HCG v těle, které každým dnem roste, důležité je, že tam ta čárka - i když slabá - je 😉 Ať je klidně úplně nejslabší, je to pořád pozitivní těhotenský test 😉

lenicka07
4. únor 2013

vždyť ty čárky jsou všechny krásné, vůbec bych si z toho nedělala hlavu, fakt 🙂 Tohle když mi vyšlo tak už jsem netestovala a věřila jsem tomu !! A manžel to na mě poznal ještě o den dřív než test 😀 , a měl pravdu u obou těhotenství. To on měl vždycky donutil si test udělat, mě se to den po zpoždění menstruace zdálo brzo. Dokonce v obou případech trefil i pohlaví potomka 🙂 Vůbec bych se na tvém místě nesledovala - myslím ty různé "zaručené" těhotenské příznaky - každý je může mít jiné nebo taky žádné, jak jsem ti psala, měla jsem stejné pocity, jak kdybych "to" měla dostat. Fakt se neboj a vůbec se nestresuj, to je to nejhorší. Prostě věř že to bude dobré, to bys taky mohla mít nervy po celé těhotenství. Stejně je to celé o čekání - jaké budou výsledky, jestli nebudou komplikace atd. Vím o čem mluvím, čekala jsem na dítě tři roky a nakonec jsem se dočkala až ve 33.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru