Slabá čárka na testu v den menstruace, je to možné?

terezkaaam
3. únor 2013

Zdravim vsechny... Konika procitam uz dlouho, ale dnes mi to nedalo a musela jsem se zaregistrovat. Testuji jako blazen vzdy pred ocekavanou MS, vcera odpoledne jsem si delala opet test a uplne na nej zapomela.
Vecer jsem nevydrzela a udelala si dalsi, carecka se opet rysovala.
Chci se zeptat zda je mozne, ze testt ukaze // uz takhle dopredu? Je to test znacky dr.max, byl docela levny, nemuzou byt nejake "pokazene"?
Dnes mam dostat MS, zatim nikde, az mam strach, ze si ji temi nervy privolam. Prikladam fotku z dnesniho rana.

terezkaaam
autor
4. únor 2013

Jste moc hodne a trpelive, moc dekuji za podporu! Mam to v te hlave spatne nastavene.
Bojim se uverit. Ze by povercivost? Ze se zacnu radovat a neco se pokazi. Muj pritel tomu taky neveri, ze pry az jak to nedostanu do konce tydne, ale spocital mi termin porodu na 10.10.2013 😀
Jestli jsem v tom, tak pocitam, ze je to 4.tyden. Posledni MS byla 3.1.2013 a chodila presne. Takze zpozdeni minimalni, ale je.
Jinak si myslim, ze mi pomohly ty ovulacni testy, celou dobu jsem si rikala, ze OVU nemam uprostred, ze citim, ze je 100% na konci mesice, pred MS. A pritom mi test ukazal, ze spis to bude tak tyden po MS.

terezkaaam
autor
4. únor 2013

@lenicka07 Takovou trpelivost a klid obdivuji! Dekuji za povzbuzeni! Ted mame v rodine hisne tezke obdobi, pokud mi dr. potvrdi tehotenstvi, tak Vam to povim, mozna pak pochopite pric jsem tak skepticka.

lenicka07
4. únor 2013

@terezkaaam Dej vědět jak jsi dopadla, a určitě nebuď skeptická 🙂 Ovu krátce před MS to je blbě, to jsem měla já, a prostě pak otěhotnět není možné (říká se tomu krátká luteální fáze) - mimi se nemá kde uchytit, když je sliznice pryč. Bohužel já to měla podle testů i podle ultrazvuku. Tak buď ráda, že máš ovu tak jak má být 🙂

terezkaaam
autor
5. únor 2013

Tak podavam hlaseni.
Pocity mam smisene. Dr. Mi delal ultrazvuk, neslo nic videt. Sestra mi vzala krev. Tak jsem si volala, pry jsem tehotna tak tyden. Ale to mi nesedi 😒
Jinak mam to hcg 280. To teda netusim, jaka je to hodnota.
Jo a sestra mi tvrdila, ze barevny prouzek nic neznamena, ze musi byt stejne silne. Tak jsem oponovala, ale stala si za svym, tak ja si taky myslim svoje 😎

petrusew
5. únor 2013

@terezkaaam Buď v klidu, mě tvrdil můj bývalý gyn. že těhu nevidí, ale že tam mám cystu...no cysta teď řádí jako černá ruka 😀 Proužky nemusí být opravdu stejně silné, to je blbost. Hlavně klid, určitě to dobře dopadne!! 😵

terezkaaam
autor
5. únor 2013

Bude to dobre, musi 🙂
Verim, ze je neco nebem a zemi. Jeden odejde, druhy prijde.
Kdybych Vam tu napsala, co se u nas behem ledna stalo, tak mi vynadate, ze si delam srandu.

Sice tomu porad nemuzu uverit, ale citim uz i radost🙂

lenicka07
5. únor 2013

@terezkaaam Vidíš, tak snad už tomu věříš 🙂 Doktor nemůže takhle brzo z ultrazvuku ještě nic poznat. Taky jsem se tam při prvním těhu hnala hned jak mi vynechala menstruace a doktorka mě vzala jen proto že jsem zrovna měla jít na preventivní prohlídku a řekla ať přijdu až tak za pět týdnů, čili kolem 9. týdne těhotenství, to už je něco vidět. Proužky nemusí být stejně silné, je to i v návodu na test a většina holek tady na diskuzích byla těhotná i když měly jen slabé čárky, vždyť jsou tady mraky takových diskusí 🙂) Ale myslím že doktoři a sestry jsou alergický na takové diskuze a internetový články, už jsem se s tím taky setkala, když jsem se před sestrou zmínila o něčem, co jsem na netu četla 🙂 takže už jsem radši zticha a myslím si svoje 😀 .. No a co se to teda u vás stalo, jestli se můžu zeptat?

vera_vila
5. únor 2013

@terezkaaam mohla jsi klidně otěhotnět později, proto byly čárky nestejně silné, teď už třeba stejně silné být mohou, případně testovací může tý i silnější... Pokud je tam nějaká hodnota HCG, tak je tam velká pravděpodobnost, ale na UZ určitě ještě nic vidět nepůjde... Já jsem si volala na gyn. po zjištění dvou čárek a sestra mi řekla, že mám přijít tak za měsíc (kolem 7tt), dřív určitě ne... tak jsem přišla za měsíc a už bylo srdíčko... takže to jsi měla ještě štěstí, že Tě dr. vzala, co mám zkušenost, tak většinou to tak dr. praktikují, že řeknou, že jen // nemusí ještě nic znamenat, že je ještě brzy...

terezkaaam
autor
5. únor 2013

Ja jsem mela "kontrolu", tak jsem to rovnou rekla a pan doktor mi udelal ten ultrazvuk a sestra mi pak brala krev. Jinak si me pozvali na pondeli.

Prave, ze leden byl hodne smutny. Onemocnela mi moje skvela tchyne, ktera se na vnoucatko moc tesila, jeste kdyz nebylo ani v planu a v nedeli zemrela. Je to ted tezke, ale zase na druhou stranu je to asi osud, diky teseni na mimco to zvladame o moc lip. Dekuji ji kazdy den. Ted jeste zvladnout pohreb, to me strasi.

andy21
5. únor 2013

Tak asi co doktor, to názor.
Můj mi při každém snažení řekl, ať si k němu zavolám hned, jak mi vyjdou dvě čárky, pak si mě objednal tak za týden, to už je vidět gestační váček.
Je prý důležité co nejdřívě vyloučit mimoděložní těhotenství.
Takže já bych určitě měsíc nečekala....počkala bych týden po 2 čárkách a pak šla...

A čárky na testech samozřejmě sílí, má to tak téměř každá, když si uděláš test hodně brzy, je čárka slabá, každé dva dny pak sílí...

terezkaaam
autor
5. únor 2013

@vera_vila Ja vim, jen me prekvapuje, ze mi rekl prvni tyden a pritom se to vsude docitam, ze se to pocita od prvniho dne posledni MS.

terezkaaam
autor
5. únor 2013

@andy21
To mi taky rekl, ze kdyby me to hodne bolelo at dojdu hned, ze by to mohlo byt mimodelozni, jinak teda v pondeli.

vera_vila
5. únor 2013

@terezkaaam Třeba jsi mu špatně rozuměla... Ale možná bral stáří "těhotenství" jako takové, těžko říct... No, v pondělí uvidíš...

terezkaaam
autor
10. únor 2013

Zdravim 🙂
Zitra nam drzte pesti, jdeme na kontrolu 🙂 Doufam, ze bude vsechno ok! Jinak me zacinaji pobolivat prsa, ale spis narazove na vecer, je to mazec, ale verim, ze je to dobre, ze mam dalsi priznak 🙂 Skoro vubec nejim, 0,6 kg dole. Ale pritel ma chute a vymlouva se na tehotenske chute 😀
Ps: Dneska se dobre naladim na ten zitrek aspon, budem s "krevetou" koukat na Ctyri v tom 😀

terezkaaam
autor
11. únor 2013

Dneska jsem ho videla 🙂 Zatim je to mala cerna tecka, ale bude to kluk jako buk🙂 Musi!!'
Chci vsem moc podekovat za psychickou podporu v prvnich dnech, kdy jsem to rozdychavala🙂

lenicka07
11. únor 2013

@terezkaaam Tak vidíš, a ty jsi tomu nevěřila ! 🙂 Gratulace a ať jde všechno jak má !!

terezkaaam
autor
11. únor 2013

Dekuji Lenicko07 🙂
Porad se uklidnuji tim, ze nam tady ten poklad " zaridila" tchyne nebo nekdo tam nahore, kdo vedel, ze si miminko moc prejeme, abychom meli silu a nebyli smutni, protoze to bylo hrozne.
Ted cumim do vsech fiskuzi, kdy holky maji duchy a jsem zvedava 🙂

lenicka07
11. únor 2013

@terezkaaam To víš že je to tak, po těch ranách osudu, pak zas přichází něco lepšího 🙂 naše malá se narodila na den přesně rok potom, co jsem se rozešla s tehdejším přítelem a kdy mi bylo nejhůř - bylo mi už spoustu let, nemohla jsem přijít do jiného stavu, musela jsem řešit finanční vyrovnání s ním (postavili jsme společně barák) a vůbec jsem nevěděla co si počnu sama. No a dopadlo to dobře, teď jeden brouček řádí v postýlce a druhý v bříšku 🙂 🙂 , mám hodného manžela a snad jsme spokojení a společně to všechno zvládneme. Takže věř, že teď to bude všechno dobré a dočkáte se krásného miminka. Taky věřím , že "někdo" tam nahoře na nás myslí ...

terezkaaam
autor
14. únor 2013

Holky, tak ja Vam nevim, ale trosku mi narostlo bricho 😀
Pod pupkem 😀
To jsem teda zvedava, jak budu pokracovat, abych se unesla 🙂

lenicka07
14. únor 2013

to je normální, že je břicho trochu nafouklé. taky mi to tak přišlo na začátku těhotenství a pak dlouho nebylo vidět nic. podařilo se mi to skrýt do 20. týdne 🙂 . Jestli ti bude špatně, tak se neboj že budeš přibývat, spíš ještě něco zhubneš.

terezkaaam
autor
25. únor 2013

Holky, vcera me prestaly uplne bolet prsa, mam strach, ze je neco spatne.
Ze zacatku me bolely spis narazove, pak par dni v kuse a ted nic. Pro prukazku jdu az 12.3., do te doby se asi znlaznim strachy.

lenicka07
25. únor 2013

@terezkaaam Neboj, nic se neděje. 🙂 Mě teda prsa nebolely v těhu nikdy, já bych to podle toho neposuzovala. Buď v klidu, to je teď pro mimi nejdůležitější.

terezkaaam
autor
25. únor 2013

Lenicko, jsi zlato!! 🙂 ! Me prave desi, jak kazdy rekne, me nebolely vubec, ale me prave jo a ted nic 😒
Snad ano, ono mi stejne nezbyde nez cekat. V jinem tematu mi pani napsala , ze je potreba pockat na utz, jinak nez podle srdicka to stejne nepoznaji.

lenicka07
25. únor 2013

@terezkaaam Teri fakt si nepřipouštěj nějaké černé myšlenky. Každý těhotenství prožívá jinak, někdo má vyloženě učebnicové příznaky někdo né, někoho bolí bříško, někoho prsa, někomu je blbě pořád, někomu skoro vůbec atd. Kdyby to měl člověk všechno posuzovat a řídit se tím, tak se zblázní. 🙂 U mě příznaky těhu byly stejné, jako kdybych měla dostat MS, a podbřišek mě bolel asi celý první trimestr. A zatím všechno ok. Prsa se mi při prvním těhu skoro ani nezvětšila, při druhém o dost jo, a stejně nebolí, jen o trošku citlivější bradavky. Takže držím moc palečky a přeju pohodové těhu ! 🙂

terezkaaam
autor
25. únor 2013

Moc dekuji! Doufam, ze se v breznu pochlubim cernobilou rozmazanou fotku, na ktere nic nepoznam a stejne bude nejkrasnejsi na svete 🙂

lenicka07
25. únor 2013

@terezkaaam Myslím naopak, že to bude vidět velice pěkně . Z 11. tt mám už docela hezkou fotku - je vidět hlavička, ručičky , nožičky a rozmazané to vůbec není. Zato z velkého ultrazvuku ve 20. tt mám fotku nic moc - malý se hrozně mrskal, tak je to rozmazané.

terezkaaam
autor
28. únor 2013

Vim, ze jsem uz trapna 😀 , ale stejne mi porad vrta hlavou, ktery tt vlaszne jsem. Podle posledni ms, 3.1., by to byl dnes 8tt, podle dr. 4tt, ze by oplodneni vychazelo na 29.1. 😖
A stejne je to asi silak, jestli se chytil tesne pres MS. Podle ovu testu jsem mela ovu okolo 10.,11., ale doktor mi to uplne vyvratil, ze by ovulacni testy zakazal, ze je to blbost. Pak mame byt v klidu 😎

trojlistek
28. únor 2013

ahoj, můžu se přidat? já po ovu měla lehce slabý poz.test (když jsem to řekla dr, tak mi řekla, že pozit testy vůbec nerespektujou, že to je jenom chemická reakce a neznamená to ještě těhotenství), to vydrželo týden, ale nesílil, pak jsem to 22.dostala večer, sice v termínu, ale slabě, měla jsem 2dny slabé krvác, pak jako když utne a po 3dnech jsem začala špinit, test nic neukazuje (při prvním těhu mi ukázal až když jsem byla až v 5tt, jen při druhém mi ukázal hned, ale to byla dvojčátka, před vánocema 2012 mi taky ukázal ve 4tt podle digi testu, ale to byla taky dvojčátka, ale dr. řekla, že ve fázi odlučování dvě na úkor jednoho a potom po úraze jsem potr ☹, musela jsem na revizi a od té doby mám trabl mimi udržet) a špiním stále, pobolívá mi břicho, po probuzení bych zase spala, stále hladová, ale tyhle příznaky nemusí být, já už si říkám, že mám falešnou březost 🙂tak nevím co to má znamenat, jestli se to povedlo nebo ne? mám strach doufat, ale nedovedu si to jinak vysvětlit (test nic - mívám velmi nízké hcg)máte s takovýmhle průběhem některá z vás zkušenost, že by to mohlo dopadnout, že se mimi uhnízdí🙂 ?děkuju a vám všem, kterým to vyšlo moc gratuluju

rickym
28. únor 2013

@terezkaaam Ahoj, já jsem poslední MS měla 4.1. - 11.2 jsem objevila // - měla bych být tedy podobný týden jako píšeš ty,ale při kontrole 25/2 lekařka říkala, že to vidí na 4-5 týden🙂 Tak jsme na to stejně, tak doufám, že to výjde.... 4/2 jdu zase na kontrolu, tak doufám že povyroste🙂

trojlistek
1. bře 2013

tak dnešní ráno se objevil duch, zatím tomu moc nevěřím, uvidíme jestli vydrží a bude zesilovat, přikládám foto, snad to bude poznat. předtím jsem si říkala, že mám už halucinace a že tam ten proužek vidí jen moje oči, ale ted je zřetelnější, tak uvidíme a je vidět stále a je do limitu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru