Slabá čárka po limitu - je možné těhu?

tournesol
11. črc 2012

Ahoj, tak už taky vkládám otázku🙂

Mám teď 8. den po oček. MS a pořád nic, břicho občas zabolí, jinak mám bolavá prsa a jsem mírně unavenější. V po jsem byla na prev. kontrole a na UZ jsem mela podle pani doktorky vysokaaanskou sliznici (16mm), tak mi řekla, ať si udělám test, buď jsem těhu anebo budu mít masakr menstruaci...test jsem si udělala a až po několika hodinách (dělala jsem ráno a druhý den mi to nedalo se na něj kouknout znovu) tam je slabá druhá /. Může to být těhu? Jinak - cyklus jsem měla vždycky dost nepravidelný a podezření na polycyst. vaj. ale poslední půlrok ho mám pravidelně a vždycky půl měsíce oteklá prsa, je to síla, ale jsem dost ráda, že mi tělo tak hormonálně "funguje", když to před tím bylo jednou za 3 měsíce 😀

Díky!

anetadr
2. říj 2016

@carpatia neboj, takhle brzy ještě nemáte propojený krevní oběh - léky se v této fázi k miminku nedostanou - to až po vytvoření placenty. Ani teplota by neměla být v této fázi až takový problém - spoustu holek onemocnělo na začátku těhotenství a bylo vše v pořádku.

Jestli máš MS dostat až v úterý, určitě je ještě čas... mamatest těhotenství navíc ukazuje vždy trochu později než třeba ten max. Jinak i malý progres je dobrý - já měla třeba takové ty opravdové dálnice až tak dva týdny po vynechání menstruace - jinak od termínu menstruace jsem měla slaboučké, pomalinku zesilující čárky - měla jsem to u všech těhotenství, co dopadly dobře. Jedno nedopadlo, ale to ty testy nesílily konstantně, občas se zeslabily, pak zase zesílily a pod. Každému roste HCg jinak rychle - někdo má dva tři zesilující duchy a hned dálnice, někdo si musí počkat. Teď prostě nezbývá nic jiného než čekat - i když je to strašně náročné - já ty začátky vždycky těžce nesla - ale tak nějak to k tomu prostě patří....🙂

carpatia
2. říj 2016

@anetadr tak diky za podporu, budu "klidne" vyckavat🙂

vigier1204
30. čer 2017

Ahoj, vcera vecer jsem si delala test a nic. Rano jsem vstala a tohle... da se to povazovat za dobrou zpravu? Byla jsem vcera i na krvi, a mam jen vysokou sliznici. ms ma zpozdeni je 18dni, a styk ze ktereho jsem mohla otehotnet probehl jedine 10.6., takze pred tremi tydny. V utery mi vysel pozitivni ClearBlue Easy, ale tomu moc neverim...

carpatia
30. čer 2017

Vidite tam neco nebo si to zas jenom namlouvam? Diky.

vigier1204
30. čer 2017

@carpatia na prvni mi prijde, ze tam neco je. Na druhy nic nevidim. Drzim palce

carpatia
30. čer 2017

@vigier1204 ja u tebe vidim jasnou carku;)

vigier1204
30. čer 2017

@carpatia doufam 🙂 tak at se nam to podari, zkus znova zitra, nejlepe v nedeli!

carpatia
30. čer 2017

@vigier1204 jedu ted nastesti pryc, takze budu zkouset az v utery;)... aspon na to doufam nebudu mit cas myslet🙂

roxyinka
25. srp 2017

Ahoj holky, jdu za váma pro radu. Možná jste to některá už zažila, tak poradíte. Ovu jsem měla přibližně 19 dní zpátky. Dostala jsem MS - 3 dny zpoždení. Menstruace byla slabější - trvala 2 dny. Dneska (5 den po zkončení) jsem si dělala ráno test a zdá se mi, že tam vykoukla čárka. Byla trošičku vidět v limitu, ale takhle víc vyskočila až po limitu. Máte někdo zkušenost?

roxyinka
25. srp 2017

Koukám na fotku, že ve skutečnosti jde vidět teda líp🙈😂

lencak80
25. srp 2017

Druhou carku vidim...ale jestli je to prosperujici tehotenstvi..to ti nikdo nerekne. Zkus vydrzet a testuj za dva dny a pokud zesili tak by to mohlo vyjit. Pokud ne...tak bych zavolala na gyndu..konzultovala to a uvidis. Je to bud a nebo. Me carky silily obden. A stejne to nedopadlo. Carka videt je ale zatim to neni smerodatny.

roxyinka
25. srp 2017

@lencak80 zkoušela jsem nedočkavostí už i před ms a žádná čárka nebyla. Ani po limitu. Právě proto mi nejde do hlavy. Zkusím za dva dny zase, to je jasný👍🏻 Děkuji za reakci😊

anetka25
25. srp 2017

😁Prosím vidíte něco nebo si to zas namlouvám ? dekuji !

belleelle
25. srp 2017

@anetka25 nevidim

roxyinka
25. srp 2017

@anetka25 na te upravené něco vidim👍🏻

3holkiii
20. lis 2017

Zadarilo se?

danca9257
Autor odpověď smazal
Zobraz
belleelle
26. lis 2017

@danca9257 v den vynechani jsem mela carku mnohem silnejsi, takze podle me nic... ☹

danca9257
Autor odpověď smazal
Zobraz
tomikjoejoe
26. lis 2017

@belleelle dusika tam velmi slaboucce vidim, ale ta bolest pri mesnstruaci muze take znamenat, ze tam neco chvilku bylo a neudrzelo se to ... me se to podobne stalo dvakrat ... kazdopadne drzim palce ...

danca9257
Autor odpověď smazal
Zobraz
belleelle
26. lis 2017

@danca9257 doporucuji gynex, nosifol a pre-seed gel. Kontrola ovu testem.

danca9257
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru