Slabá čárka po limitu - je možné těhu?

tournesol
11. črc 2012

Ahoj, tak už taky vkládám otázku🙂

Mám teď 8. den po oček. MS a pořád nic, břicho občas zabolí, jinak mám bolavá prsa a jsem mírně unavenější. V po jsem byla na prev. kontrole a na UZ jsem mela podle pani doktorky vysokaaanskou sliznici (16mm), tak mi řekla, ať si udělám test, buď jsem těhu anebo budu mít masakr menstruaci...test jsem si udělala a až po několika hodinách (dělala jsem ráno a druhý den mi to nedalo se na něj kouknout znovu) tam je slabá druhá /. Může to být těhu? Jinak - cyklus jsem měla vždycky dost nepravidelný a podezření na polycyst. vaj. ale poslední půlrok ho mám pravidelně a vždycky půl měsíce oteklá prsa, je to síla, ale jsem dost ráda, že mi tělo tak hormonálně "funguje", když to před tím bylo jednou za 3 měsíce 😀

Díky!

augustka
11. črc 2012

Ahojka, já když jsem si dělala test, tak jsem měla druhou čárku také po limitu, cca 10 minut, taky mi to nedalo a šla jsem se ještě mrknout a teď jsem už ve třicátém týdnu 😉 tak držím palečky 🙂

anetadr
11. črc 2012

🙂 můžeš a nemusíš - asi jsem ti moc nepomohla, ale budeš si muset počkat. Sama jsem zažila spoustu falešně pozitivních těhotenských testů - jako slabá čárka po limitu - takže bych se k tomu neupínala. Vynechaná menstruace může být i kvůli stresu z očekávaného těhotenství. Nicméně těhotná být určitě můžeš🙂 chápu, že napsat, že si máš počkat, ti moc nepomůže, ale obávám se, že ti tu nikdo nemůže kompetentně napsat nic jiného. Držím palce🙂

jaru30
11. črc 2012

Měla jsem to přesně tak! Slabá čárka až půl hodiny po limitu. A jak to dopadlo vidíš na mojí profilovce 🙂 Tak držím pěsti!

adelinka1
11. črc 2012

ahoj, dojdi si k dr., ať ti odebere krev na HCG. Anebo si dojdi do labky sama jako samoplátce, stojí to kolem 200-300kč a výsledek by jsi měla mít ještě ten den. Držím pěsti 😉 .

pajiskazemlyna
13. črc 2012

Ahoj, já jsem při 16mm sliznici byla už těhotná 😵 Ale na testu jsem měla čárku teda v limitu a pěkně viditelnou ...
Tak držím palečky 😵 😵

maximka33
13. črc 2012

Zkus určitě další test z ranní moči. má se testovat co dva dny. nevím, proč všichni spěchají k doktorovi na krev.. někdy to bohužel nevyjde a to doktoři nejsou rádi. nejlepší je jít tam až se srdíčkem..

saminomimino
13. črc 2012

vše je možné,zkus ještě ráno test a jinak zajdi na krev,držím palce 😉

paolin
13. črc 2012

Určitě ano 🙂 U prvního těhu mi druhá čárka vyskočila za více než hodinu 🙂

pajula
13. črc 2012

@tournesol - Určitě ano,je možné aby jsi byla těhotná 😀

petramarie
13. črc 2012

Jasanda, vypadá to, že jsi těhulka. 🙂 Na UTZ nejde tak brzy vždy něco vidět a testík může ukázat // klidně až 3 týdny po očekávané MS.

irinka
13. črc 2012

Zkusila bych ještě den dva počkat a udělat znova test. Mě se taky několikrát stalo, že se tam čárka objevila až po limitu a těhotná jsem nebyla, byl to špatný test - některé to prý dělají. Ale sliznici máš krásnou, tak držím pěsti, ať je to těhotenství 🙂

baculinka
16. črc 2012

Mě se teda asi 5dnů před očekávanou MS ukázaly // až asi 3-4minuty limitu a teď 13tt 😀 držím pěstičky 😵

denidia
7. bře 2013

Ahojte, chcela by som sa spytat ako dlho ostava Hcg v tele po spontannom potrate v 10tt? uz som si robila tri testy a vsetky vysli pozitivne ale zakazdym bola druha ciarka slaba, vopred dakujem ...

jasminecek
15. bře 2013

U mě zůstalo HCG po potratu ještě 3 měsíce.

ivajaro
15. bře 2013

Mě se na testu ukázala velmi slabá čárku už v den kdy měla přijít MS... asi týden na to jsem šla na gyndu, kde mi pouze dr řekla, že mám zvětčenou sliznici ... no a myslím další týden na to, bylo těhu potvrzené 😀

natalie77
15. bře 2013

@denidia já jsem měla po zamlklém těhu v 10 tt v krvi hcg ještě po měsíci od revize, chodila jsem každý týden na odběry, protože se lékařka bála, aby nebyly komplikace....takže testy by byly pozitivní...ono po 10 týdnech chvilku trvá, než se tělo srovná...
Hodně štěstí, ať se brzy zadaří...

rradka
20. kvě 2013

@tournesol ahoj, a jak to dopadlo? Řeším dneska podobnou věc. Po 3 min na testu bílo a po 20 min dvě čárky (testovací trošku slabší). Nevím, jestli vydržím do zítřka 🙂 A mám teprve první den zpoždění.

julda1981
20. kvě 2013

Určitě, testy mohou být falešně negativní ale nikdy falešně pozitivní gratuluju🙂)) 🙂

terij
3. čer 2013

Ahoj. V pátek jsem si dělala test, ale do limitu 5 minut se tam druhá // neukázala. Pospíchala jsem do práce a znovu jsem se podívala až druhý den. Je možné, abych byla těhu? Přidávám i fotku testu nešlo mi to líp vyfotit, ale jsou tam dvě //.

betelgeuzz
3. čer 2013

To se mi stalo u první dcery. Test byl negativní, tak jsem si šla ještě lehnout, a když jsem přišla asi za 2 h, našla jsem tam téměř neviditelnou čárku. Další dny už čárka sílila 🙂

beandy
14. čer 2013

Holky mrkněte, je to dost po limitu - tak 1 hodinu. Počítá se to nebo ne? 😕 Se utěšuju otázkou - jak jinak by se tam vybarvila? 😀

zanka36
16. led 2014

Jo mě vyšli tež jedna čárka a druhá slaba po vynechání antikoncepce, krev negativní ultrazvuk taky a jediný co mi bilo řečeno, na děložním čípku prstenec máte,špunt taky dělohu mírně zvětšenou.. Příznaky sou do ted a ultrazvuk??? nica je to už 4měsíc a břicho tak vypadá... Koneční výsledek? Máte falešné těhotenství.. A jak to doktorka poznala? dvakrát domě šáhla prstem, udělala na rychlo sondou ultrazvuk to bilo vše.. Tak co vi nato ženy

ladus88
29. bře 2014

@beandy to je test clear blue ze?Mam ted to same carka se ukazala az cca po 1-2h.Nevim co si mam myslet.Jak jste dopadla Vy?

macinka0007
29. bře 2014

mě se to stalo taky do limitu nic a po 15 min cca tam byl dušík...a za pár dní tam byla dálnice sotva na to kápla kapka 🙂

petra1234567
Autor odpověď smazal
Zobraz
renes3
11. led 2015

Ty jsou určitě pozitivní! Přeji ať je vše v pořádku

carpatia
2. říj 2016

Ahoj, treba mi nekdo poradite, jsem trochu zmatena. Testovala jsem poprve 11 DPO, na testu bylo snehobilo, ale kdyz jsem se k nemu vecer vratila, byla tam slaboucka druha carka. Uplne to same se mi stalo druhy den, takze v moment testovani snehobilo, ale vecer druha carka. Dnes jsem tedy 12 DPO, opet test a zatim opet nic. Pokud bych byla tehotna, nemela by uz carka pomalu silit? Obe predchozi jsou v intenzite takrka totozne. Jinak bych skoro rekla, ze mam klasicky PMS, potim se jako krava, udelaly se mi pupinky. Jedine, co je trochu jine, nez obvykle, ze mi uz asi 5. den silene brni ruce, ve spani se mi odkrvuji a chytam krece do noh. To jsem nikdy nemela, ale treba to souvisi s necim uplne jinym...

anetadr
2. říj 2016

@carpatia křeče do nohou jsou mým jasným znakem těhotenství - každé jsem díky křečím poznala ještě před testováním. S těmi čárkami - záleží hodně na kvalitě testů - třeba mamatesty to dělají úplně běžně. Nejlepší je dle mě test dr. Max - ten falešné duchy neukazuje. Pokud čárka nesílí, moc bych to na těhotenství neviděla (minimálně ne na prosperující). Mám dojem že ti tu asi nikdo neporadí nic jiného, než čekat a test opakovat za pár dní - což asi sama víš, ale vydržet to co?.... tak držím palce, ať to dopadne tak, jak si přeješ🙂

carpatia
2. říj 2016

@anetadr diky za odpoved. Je pravda, ze jeden byl mamatest a dva nejake testy Slunicko z Tety. Ted jsem se byla na test divat a druha slaboulicka carka vyskocila drive (cca po hodce) nez uz tech predchozich, takze nejaky progres tam je. Rikam si ale, ze je prece jen jeste hodne brzo, MS cekam az v utery. No, uvidime, asi budu muset vydrzet🙂.

carpatia
2. říj 2016

@anetadr mam prave obavy, jestli jsem si mimco "neuvarila". Predevcirem jsem mela nejakou silenou jednodenni virozu. Bolel me cely clovek a mela jsem 38,5. Doma navic radila strevni chripka, tak jsem si bez rozmyslu vzala skoro preventivne dva Endiarony, proto ty testy, jinak bych jeste cekala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru