Slabá menstruace, špinění, nevolnost. Můžu být těhotná?

zuzik1990
20. čer 2012

Ahoj..měla bych jeden dotaz ohledně toho, zda se může jednat o těhotenství...26. května jsem měla poslední menstruaci..normálně mám menstruaci 6-7 dní a hodně silnou...ale momentalně přišla jen na tři dny a byla velice slabá...a zhruba od 10.června špiním až do dnes,mam bolesti prsou i nevolnost...zkoušela jsem test a je negativní...může byt nějaká naděje , že bych mohla být těhotná?

luciebx
20. čer 2012

proc si nezajdes na krev.. to bude asi nejjistejsi.. 😵 😵 ale ano.. muze to byt tehu.. a taky nemusi.. jsou horka pocasi se meni.. a telo muze reagovat

zuzik1990
autor
20. čer 2012

nechci s tim moc spěchat když mam jakoby před menstruací...jen jsem chtěla vedět zda už měl někdo s tím zkušenosti...ja se s tímhle setkávám poprvé ,, tak v hloubi duše doufám že by se mohlo jednat o mimi

pismenka
20. čer 2012

já otěhotněla před menstruací a pak jí dostala......pořád jsem ji měla a i tak jsem si dělala test, i když jsem měla menstruaci, každý den..........po 4dny nic a pak pátý den pozitivní test,ale špinila jsem dál. Musel mi MUDr. nasadit léky,aby jsem přestala špinit a miminko se udrželo, tak že i když špiníš, zašla bych k MUDr. at se to zjistí, on to na ultrazv.uvidí.......

zuzik1990
autor
20. čer 2012

Takže bych neměla čekat do dne kdy bych menstruaci měla dostat?

pismenka
21. čer 2012

já bych nečekala, taky jsem myslela že počkám, ale byla jsem i zvědavá, zda těhotná jsem, protože jsem si to moc přála 😀 za to nic nedáš, když si tam dojdeš.Šla bych hned zítra!!! Když špiníš, měl by tě vzít hned.

ined77
21. čer 2012

@zuzik1990 ..ahoj 🙂 , i já bych ti radila zajít prostě k dr. a uvidí se 😉 .
já jsem při obou dětech MS dostala, ale trvala jen tři dny a bylo to strašně slabounké, spíš špinění...ale na testu už byl vidět duch.
držím palce! 🙂

zuzik1990
autor
21. čer 2012

ahoj...tak dnes jsem to bohužel dostala ☹ nevím sice proč tak brzy , ale nejspíš to bude tím horkým počasím :-/

pismenka
21. čer 2012

Nevěš hlavu, hlavně žádnej stres!!!!! obě děti jsme počali v době, kdy jsem si říkala "tak já na to prdím, pořád se tady dřít, zavrtám se do práce a hotovo"..........a buch bylo to 😀

zuzik1990
autor
22. čer 2012

JJ máš pravdu...nechám tomu volný průběh a není možné že to nevyjde....🙂

nikola123lee
24. črc 2012

Ahoj holky 🙂 ... S pritelem jsme se rozhodli ze se budem snazit o miminko ... no zacali jsme 4 dny pred ocekavanou menstruaci...menstruace nastala az 5 den...ale byla hodne slaba ... vecer to bylo uz spis jenom spineni ... je to 3 dny a porad spinim...tak nevim jestli si mam udelat ten test uz nebo ne ... myslite ze bych mohla byt tehotna ? moc bych si to prala...ale ten test si nechci delat nejak brzo abych nebyla pak sklamana kdyby tam byla jen jedna carka...dejte vedet 🙂

licy1981
13. zář 2012

Ahojte, mám problém. Minulý měsíc jsem měla měsíčky normálně, ale teď už 2-3 týdny chodím s vložkou a měsíčky spíš jako by nebyly.Pobolívá mě podbříšek a občas se mi motá hlava. Manžel má 25 % že by mě mohl oplodnit tak nevím co to může být.

krjane
10. říj 2012

Ahoj Holky, mám (možná hloupý) dotaz. Snažíme se s manželem o mimčo, teda necháváme tomu spíš volný průběh-až to příjde, tak to příjde. Jen už začínám mít trošku obavy, antikoncepci už neberu bez mála 2 roky a pořád nic...teď se mi úplně poprvé stalo, že jsem 6 dní před MS začala špinit a to pokračuje i nadále v den co jsem to měla ''dostat'', od té doby mám bolesti v podbřišku, někdy docela velké a společné s ''krví'' i slabý výtok..nemáte někdo podobnou zkušenost? Případně, myslíte si někdo, že by se mohlo jednat o těhotenství?? Děkuji za každou radu.

moimojo
6. únor 2013

Ahoj holky s přitelem jsme měli vystik 29.1 ted jsem to dostala ale není to silny mužu bejt těhotná

lussy18
19. dub 2013

Ahoj chtěla bych se poptat a v případě i poradit ..

na začátku dubna sem si dělala těhotenský test a vyšel mi 4krát slabě pozitivní

dnes sem dostala menstruace o 3-4 dny dřív

můžu být i přesto těhotná ? děkuji za odpovědi

hop22
18. čer 2013

Ahoj holky mam takovi problem...minuli mesic jsem mela 2 krat menstruaci...ted jsem 6 dni spinila a pak trochu krev a ted nic.. mohu byt tehu?? test negativni a na ginde mi rekl ze na ultrazvuku nic nevidi a ze tehu nejsem...

arnovo
26. srp 2013

Shoj , chci zeptat co to muze byt nejaky 3 den uz sle opravdu minimalne co de spinim to je uplne zritka a ms mam distat 6 s ba gynekologii jdu az 2 nevute co by to mohlo byt ?

kacenkapipalova
8. únor 2014

Ahoj holky mohu byt těhotna? dnes jsem začala mírně špinit mám týden do normalních měsíčku.Měla jsem strašnou bolest pod bříškem ,až křeče a občas mě pobolívají prsa .Mohu být tehotná 😒 ?děkuji

martina133
3. čer 2014

Ahoj chtěla bych se zeptat co to znamená. Když sem to nedostala minuli Mnesic a tenhle mnesic spinim děkuji

lussy20
22. únor 2015

Ahoj chtěla bych se poradit zhruba před týdnem jsem byla u gynekologa na prohlídce dělal my vyšetření a vnitřní ultrazvuk a říkal že by se mohlo jednat o těhotenstvý a pokud nedostanu menstruaci do 14dnů tak se mam zastavit, v pátek jsem dostala menstruaci a byla černotmavá a včera červená spíš takové spinění....menstruaci mímam 3-4 dny a mělo sem ji těch 3 dny tak bych se chtěla poradit jestly stím nemáte skušenosti mockrát děkuji za odpověd

cibrikova
7. dub 2015

Chci otěhotnět poradite

blankafojtikovacer
29. říj 2016

dobrý den chtěla jsem se zeptat zdali je možné abych byla těhotná.Menstruace se zatím nedostavila boli mě prsa a manžel řekl že mi otekli trochu a pravdou je že mi bývá chvilkama špatně .děkuji

sabinanaty
2. lis 2016

dobry den chtela bych se zeptat 6.10. jsem mela dostat menstruaci ale misto toho jsem spinila ale jen dva dny test jsem si delala a byl negativni muzete mi prosim nekdo poradit dekuji

lenicka1908
12. čer 2017

Ahoj holky

Mam na Vas dotaz.. Jsem z toho jelen… jsem 7 dpo.. par dni mam zvláštní pnutí v břiše a takove divne pichani.. Kdyz sedim tak se mi mota hlava a mam zavrate.. mam 6 dni do menstruace.. v sedm rano jsem si dělala test a samozřejmě takto brzo jen jedna čárka. Ale v deset jsem sla na wc a na toaletaku krev… na intimce byla po každé návštěvě wc jen kapicka červeno hnede krve.. ale na toaletaku vzdy víc a pri curani v mise taky troska červené. Když jsem v sedm prisla domu z prace, tak jsem na toaletaku mela svítive růžovou.. vubec nevim co to muze byt.. myslíte ze by nidace..? 25.5 jsem měla samovolny potrat… děkuji Vam za odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru