Slabé II. Vyšel vám tak test a těhotné jste nebyly?

smudlinka2019
15. dub 2012

Ahojky holky.Dneska jsem si dělala testík a byla tam vidět o něco slabě druhá čárka,ale byla vidět už hezky.Máte některá zkušenosti s tím,že by vám test vyšel takhle pozitivně a přesto jste těhotné nebyly?Snažíme se o mimčo přes dva roky,tak se teď bojím,že to může být falešná naděje

marketa137
15. dub 2012

záleží i na značce testu, ale mě vždycky když se ukázal i duch tak šlo o těhu, dělala jsme pokaždé mamatest 😉 . Držim palce at test sílí jak má 🙂

llluckaaa
15. dub 2012

Gratuluju! Já myslím, že falešně pozitivní nebude. Na mých testech vycházely taky slabounké čárečky a bylo to tam 😉

mufinka26
15. dub 2012

mě taky pokud se objevyla ikdyž slabá čárečka tak šlo o těhu 😉 zkus udělat testík za dva dny a uvidíš, že bude čárečka krásně sílit 🙂

kris2008
15. dub 2012

u me byla snad uplne neviditelna 3x ,ze sem si musela i posvitit 😀 🙂 no a 3x sem byla tehu 🙂 takze potichounku gratulace

camelinka
15. dub 2012

Mě vyšly první // na Mamatestu 10 po limitu a čárka byla vidět leda pod lupou, brala sem to s rezervou ale už mám doma 9.měsíční rošťandu, takže potichu gratuluju 😉

lucifereeek
15. dub 2012

záleží jaký test, mamatest mi to vyždy ukázal jen když jsem byla těhu, ale třeba best 2 tam jsem měla slabou čárku a přitom jsem těhu nebyla.

asaka
15. dub 2012

kamaradka delala nejaky test best 2 nebo tak nejak se jmenoval a ten udelal falesnou pozitivitu, i na internetu jsou na nej spatny recenze. Mamatest tohle nedela. Ja jsem ale mela nedavno slabe pozitivni testy, vlastene ani ne tak moc slabe ale uz dost jasne a o tehotenstvi neslo, spis horm. aktivni cysta.
Drzim palce at carka krasne sili!!!! 😵 😵 😵

qitecek
15. dub 2012

měla jsem známého, který prý po "testování" měl taky dvě čárky 😅 ale kdoví, jestli to nebyl jen chlapský vtípek 😀 Každopádně si myslím, že když tam vidíš slabou čárku, tak jsi těhu a každým dnem to bude víc vidět 🙂 Tiše blahopřeji 🙂

cegga
15. dub 2012

vyšlo mi to tak v únoru, ale druhá čárka byla hodně slaboulinká, ale byla, už jsem se těšila, že budu testit další dny, ale po asi 4 dnech jsem dostala MS, byl to test GS Mamatest 10, a těhu nejsem

Přeju ti, aby to u tebe vyšlo a konečně ses po dvou letech dočkala krásného pozitivního testíku, který bude jen sílit, držím pěstičky 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru