Slabé // na testu po hodině. Jsem těhotná?

oskarek001
23. bře 2011

Obevila se mi na testu slaba carka ze jsem v tom,ale az po hodine.U druhyho testu to same.Jestli jsem bojim se to rict priteli.Sme spolu uz 5let tak treba by to pochopil.Stalo se to nekomu z vas?

prdecek
23. bře 2011

po limitu bych test nebrala, že je pozitivní, ale zkus ho za dva dny znova a uvidíš! 🙂

boobinka
23. bře 2011

Zalezi kolikaty den jsi po ovulaci. Ja testovala tyden pred ms a // jsem mela taky az po limitu a postupne se limit zkracoval se silijicimi //. Zkusila bych test jine znacky a nejlepe s citlivosti 10.

kvetinka7
23. bře 2011

zalezi,jak dlouho jsi po ovulaci, test je urcite spolehlivy tak 12-13 den po.
1h po limitu je uz dost ,muze to znamenat neco uplne jineho , na tehotenstvi bych zatim nesazela.

evcounek
25. bře 2011

já jsem taky měla první test až po limitu no asi 1,5 hodiny. Jenže já věděla, že jsem těhu. Měla jsem totiž raní nevolnosti asi 5 dní před MS a tak jsem to řekla manželovi a ten hned běžel koupit test ať to zkusím. No zklamaně jsme na něj koukali když v limitu nic tak jsem ho vzteky vyhodila do koše. Tak za hoďku a půl jsme šla něco vyhodit a kouknu se na test nahoře a on tam takový stín. no za týden jsem to zkusila znovu a bylo to v limitu a silné.

mkr
25. bře 2011

já měla testy pozitivní po limitu ještě pár dní po očekávané ms, ale těhotná jsem byla 🙂 když mi to i dr. potvrdil a i po tom to nebylo do 3 min, záleží asi hodně na testu, když jsem nebyla těhotná, žádná čárka se tam nikdy neojevila 🙂

monterka
25. bře 2011

má kamarádka si dělali test a vyšel jí negativně. Vyhodily ho a neb jí to nedalo tak ho odpo vylovila z koše byli tam // a teď má krásného synka 😉 Takže bych to za hlavu neházela!!! Jen nechápu proč máš strach to říct příteli když jste spolu 5 let? 😕

paolin
25. bře 2011

tak u nás taky testíky po limitu. ten první snad až za 2 hodiny - taky jsem lovila za prá dní z koše 😀 a druhý o pár dní později vyšel tak za půl hodinky. testovala jsem cca týden po vynechání menzes. a mimís tam byl 🙂

andy80
25. bře 2011

Já si u druhého dělala test a vyšel negativní, strčila jsem ho do skříňky v koupelně a nevěnovala tomu pozornost. Po týdnu mi to nedalo a koupila si další test, protože MS nikde a tam už byla zřetelná druhá čárka, tak jsem šla do koupelny pro ten první test, že si je schovám oba a na tom prvním byl taky duch. Musel se tam ukázat po víc než půl hodině, protože jsem ho předtím dobrou půl hodinu hypnotizovala, aby čárka vykoukla. Moc jsme si druhé přáli. Takže možnost, že jsi těhu tady je.

janaj0
25. bře 2011

Já teď řeším něco podobného. Až na to, že test vždycky vyhodím a už se na něj nepodívám - přotože je tam úplně bílo. Po pěti minutách by tam byl alespoň duch, ne? No v pondělí jdu k Dr., ta to rozhodne.
Jinak bych Ti taky doporučila návštěvu Dr. Nebo ještě 1 týden počkej a uvidíš sama

perca
3. čer 2011

po limitu bych na to taky moc nesázela, počkej pár dní a udělej si test znovu. já když si dělala test, tak jsem měla dvě čárky asi do 5 sekund 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru