Slábnoucí čárka na testu, máte podobnou zkušenost?

ainnah
27. čer 2014

Ahoj 🙂 Potřebovala bych poradit. Podle poslední MS bych měla být v 6.tt, k lékaři se chystám až příští týden, už jsem jednou prodělala ZT, tak s tím zrovna nespěchám. Ale chtěla jsem se zeptat ohledně TT, kdy po vynechání MS jsem měla čárky krásně tlusté a teď ta kontrolní je vždy ráno čím dál tím slabší.. Zkoušela jsem testovat i odpoledne, a tam jsou obě zhruba stejně tlusté, ale ráno je ta kontrolní fakt slaboučká... Jestli tedy nemáte některá podobnou zkušenost??

denyzuza06
27. čer 2014

@ainnah a nechodíš v noci čůrat? obsah hcg v moči je tím vyšší čím dýl v tobě ta moč je, takže jestli chodíš třeba jako já kolem druhé třetí v noci na záchod a pak se o půl šesté ráno před odchodem do práce otestuješ je obsah hcg menší, než když cely dopo v práci nemáš čas doběhnout na záchod a po obědě si uděláš test🙂

ainnah
autor
27. čer 2014

Právě že já v noci nejdu ani jednou..

dadinkag
27. čer 2014

já bych se na testy vyprdla a zašla na krev a na kontrolu....

ainnah
autor
27. čer 2014

Já jsem právě objednaná na příští týden, ale jsem z toho dost nervózní ☹

denyzuza06
27. čer 2014

@ainnah a byly to pokaždé stejně citlivé testy? no nezbyde nez pockat na testy, já si nechala dělat krevní testy u obvodačky, hodila si to sama do laboratoře a do dvou hodin byly výsledky

holubice.petra
27. čer 2014

Ja mela vzdy tak z treti moce silnejsi carku nez z prvni ranni 😉

ainnah
autor
28. čer 2014

Me jen vystrasilo,ze ty ranni testy slabnou,protoze na zacatku jsem mela fakt silne carky.. A ty odpoledni jsou ok 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru