Slaboulinké / / až týden po vynechání MS? Je to ok?

denousek
20. únor 2011

Ahoj holky....dneska jsem objevila / / na tehu testu 😵 ale uuupplnneee slaboulinké je to možný?měla jsem to dostat 15.2... a delala jsem desítkový test...včera byla čárka mín viditelná dneska je to lepší le žádná sláva...je to normální?na tom nejcitlivějším testu??nemuze slabě pozitivní test zpusobit ještě něco jiného?třeba myom,cysta atd??díky za názory 😎

gabrlinka
20. únor 2011

@denousek ahoj, mohu ti poradit jen jedno a to zajít za dr. a z krve ti zjistí, jestli se jedná o těhotenství.... moc ti přeju, ať tomu tak je a není to něco jiného, budu držet palečky moc, pak dej vědět 😉

denousek
autor
20. únor 2011

@gabrlinka no ja uz jsem prave k dr objednana měsíc a to právě na zítra 😀 zrovna to tak vyslo..už jsem měla mit po MS a jit jen na prohlidku,o dite uz se snazime 8 mesicu..takže by jsme už byli moc štastní....jenze na UZV jeste nemuze byt nic videt tak asi ta krev no...snad me ale nepošle domu s tím že mám přijit za 3 tydny a hotovo ☹(

camelinka
20. únor 2011

@denousek berus bud vklidu, ja mela pididusiky taky a silily moc moc pomalicku, a zitra u doktora ti vezmou krev a uvidis, nema cenu se stresovat, nicemu to nepomuze 😉

denousek
autor
20. únor 2011

@camelinka jj ja vim ja se nestresuju hlavne ze dneska je dušík videt lip jako včera a že zitra už jdu k dr... 🙂) mejte se zatim koncim páá zitra

camelinka
20. únor 2011

@denousek : paaa a dej vedet 😉

denousek
autor
22. únor 2011

ahoj holky čárka ssííllííí 🙂)) ale vcera na UZV jeste nebylo nic videt ☹( vubec nic..snad je vsechno v poradku 😎

gabrlinka
24. únor 2011

@denousek no tak paráda, že sílííí, to je dobré znamení 😉 držím palečky, na uzv bude mimi určitě brzičko vidět, neboj....já vím, to čekání je nejhorší....
jinak mně taky mešká 2 dny, ale těhu nejsem , takže bohužel hormonální porucha, ale vůbec mi to jako nevadí 😀

vilibalda
24. únor 2011

@denousek Já testovala 2. den po očekávané MS a test bílý, 4. den jsem začala špinit a čekala, že se rozjede MS a až 11. den mě napadlo udělat si test, protože MS nikde a špinění taky téměř žádné a byly tam //, ale ne nějak moc silné. Těhoteství to bylo 🙂 Tak držím palce, ať to máš podobně!

denousek
autor
24. únor 2011

@vilibalda jj ja ms tay jeste nikde mam spozdeni 9dni a testy pozitivni no..a zda se že sííllíí.. 🙂) na tom UZV jeste nic nebylo ale jdu zase v pondeli tak snad... 😉
díky za nazor 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru