Slabučké //. Čo to znamená? Som tehotná?

gracia1
17. led 2008

Ahojte kocky,

chcem sa Vas spýtať, či máte niektorá skúsenosti s testovaním, kedy Vám podľa testov vôbec nesúpa hcg. Je to už 6 dní a druhá čiarka je stále slabučká, ledva viditeľná. Strasne sa bojim aby to nebolo mimomaternicove tehotenstvo, neviem co si mam o tom myslieť. Som uz 19 DPO a stale ziadne zlepsenie.

pavlinka3
17. led 2008

olioli díky 🙂 však ono se taky zadaří.....ber to tak, že je lepší projít si tímhle na začátku těhu, než třeba ve 20tt jako jedna holčina, která měla rodit se mnou v dubnu ☹

olioli
17. led 2008

Jo to určitě, snažím se to brát jako lekci... zní to divně, ale měla jsem jisté pochybnosti, jak to zvládnu s prací, teď do toho stavíme domek a tak celkově, pořád jsem se bála zda jsem připravená a tak, přestože v manželovi mám skvělou podporu a miminko si oba přejeme. Ale během toho týdne jsem si uvědomila spoustu věcí a ujasnila priority a najednou na vše koukám úplně jinak, s větším nadhledem a velkým přáním 🙂

elenita
17. led 2008

pavlinka a to je ako mozne? vies aj preco, potratila v 20tt? Ako to zistili? No teda, a ja som uz myslela, ze sme za vodou...

marinka
17. led 2008

elenita, kamarádce umřelo mimi dokonce ve 30 tt na placentrání infarkt ☹ ☹ Ale těhulky mají zakázáno myslet na špatné věci, ty budeš mít krásné zdravé mimi!!

pavlinka3
17. led 2008

elenita myslím, že jí vyšli špatně tripl testy a šla na plodovku a ta vyšla dobře, ale po pár dnech jí řekli, že se mimi přestalo vyvíjet a bylo to ☹

elenita
17. led 2008

fuha, to je strasne...no my cakame dvojicky a od zaciatku su tam komplikacie, aj zle AFP testy.....

olioli
17. led 2008

Přestaňte na tohle vůbec myslet !!! psychika je opravdu nevyzpytatelná 😉
Elenito, to je krásné, že budou dvojčátka 🙂 včera přišla na návštěvu kamarádka, taky čeká dvojčátka, je v 7. týdnu 🙂

pavlinka3
17. led 2008

elenito klídek.....ten je nejdůležitější 🙂 já jsem od začátku blila nonstop, k tomu nízkej kolísavej tlak, takže jsem sebou šlehla i v MHD....od 16tt bolestivé tvrdnutí břicha....prostě nádhera....dokonce jsem musela přerušit studium na VŠ a jsem doma 😅

olioli
17. led 2008

Pro zatím se s Vámi loučím, venku je ošklivo a hafani mi vběhli do předsíně, snad nebudeme muset malovat 😀
Moc moc Vám držím palečky!

gracia1
autor
17. led 2008

babky, výsledky ešte nie sú....Takže možno zajtra, ke´d tam pljdem osobne....
To bude zase noc !!! ☹

adikamajko
17. led 2008

gracia drzim prsty... mne meska tyzden a som na nervy. dnes rano som zasla k lekarke a ma dnes dovolenku...

pavlinka3
17. led 2008

gracia tak hodně štěstí a snaž se být v klidu 😅

gracia1
autor
17. led 2008

Ďakujem babky, ale na nič sa nemôžem sústrediť, ani na prácu...
Jeee elenitka, ty čakáš dvojčatká ??? To by som brala, všetkými diesiatimi...A testíky sa mávala aké ???

scarlet
17. led 2008

Dievčatá som síce "stará" snažilka (viac ako 3 roky), ale stala sa mi taká vec, meškal mi menzes 7 dní (nevykne meškať) a tak som si urobila TT test bol slabo pozitívny, potom som išla na krv a tá bola žiaľ negatívna, tak nechápem... Predpokladám teda, že tehotná nie som, ale prečo mi môže MS meškať už 2 týždne?? 😨

marquetka
17. led 2008

Holky, ja mam dost podobny problemek - jsem 18DPO, pred 4 dny pozitivni, slabounce, ale asi uz po pol minute, tedka porad slabounce a vetsinou po limitu. Delala jsem ruzne, nektere jsou slabounke, nektere uplne negativni bez naznaku carecky. Uz jsem objednana na krev. Mam takove divne tlaky a pocit v podbrisku, jinak nic, co by mohly byt priznaky. Nemam ani cysty, ani zadne jine zdr. problemy. Tak fakt nevim. Co myslite?

n1993
17. led 2008

Ahoj holky, přidám taky jednu zkušenost, bohužel smutnou. Po 2x neúspěšných IUI a 1x IVF se mi podařilo otěhotnět přirozeně. Brala jsem to jako zázrak a radost byla nepředstavitelná. Ale abych to zkrátila, první pozitivní TT jsem měla 9.12. ráno, 12.12. jsem to měla už dokonce potvrzené z krve, ale když jsem si jen tak pro jistotu udělala test 17.12. byl už bohužel negativní. Nechtěla jsem tomu uvěřit, neměla jsem žádné potíže, jen snad toho 17.12. při vyšetření vnitřním UTZ mně bolelo břicho. Hned další den jsem běžela znovu na krev, která byla bohužel už taky negativní. Došlo k zamlkému těhotenství a mně zbyly jen oči pro pláč ☹ A z vánoc,teré měly být ty nejkrásnější v našem životě se stala noční můra. Ale nevzdávám se a stále doufám, že se nám to znovu podaří 😉

olioli
17. led 2008

Ahoj holky, tak jsem zase tu 🙂
n 1993 to je nepříjemné, achjo :( ale neboj se, jistě se mimi jednou podaří!
Scarlet a Marguetko tady je každá rada drahá, sama nevím, co si o tom mám myslet, mě to taky překvapilo, nikdy předtím mě ani nenapadlo téma - slabé čárky apod. Prostě jsem žila v domnění, že když tam je, tak tam prostě je 🙂 Ale nejsem odborník, nemohu radit. Mohu Vám tedy říci ve stručnosti, co řekl pan doktor mě. V případě, že dojde k mikropotratu - spontánnímu potratu takhle brzy, prý se nic neděje! Prý takto končí každé 4. těhotenství a v podstatě se tam dá nazvat, každá menstruace o 2-3 dny meškající. Každopádně jsme nedočkavky a testujeme brzy, případně brzy po dni očekváné MS - tedy u relativně pravidelného cyklu. A kdybycho testly později, žádné nerváky bychom nezažily a na celou záležitost bychom hleděly s nadhedem. A je to pravda. Doposud jsem nějak neřešila, jestli s to povedlo nebo ne, ale to zpoždění u mě mě zaskočilo a do budoucna mám strach, jednak z toho, kdyby byl test negativní (navíc může negativní a těhu můžete být) a nebo tam budou dvě čárky a já budu trnout hrůzou, aby se to neopakovalo. No tak si vyberte 🙂 Bylo mi ale řečeno, že jakmile se MS zpozdí o 2-3 dny, mám ihned přijít a půjdu na krev a hladina HCG se bude hlídat. Testy v tomto směru dokáží s psychikou dost zamávat. Další věcí je to, že pozitivní testy mohou znamenat i cysty. Ale také jsem u sebe nikdy nic předtím nezaznamenala a přiznám se, že ani nevím, jak se poznat dá? Pozná to lékař při běžném vyšetření?

No každopádně holky žádný stres a myslete pozitivně - moc na tom záleží 🙂

Gracia držím palečky !!!!!! 🙂

gracia1
autor
17. led 2008

Ahojte dievčatká,
nám úplne zblbo pripojenie na net, tak sa ozývam až teraz. Zajtra teda budem vedieť, na čom som...
Scarletka ja mám tiež pco /poznám ťa z pco stránok/ ...Mne mešká 11 dní....aj keď viem, že som ovulku mala až 20 deň cyklu...Ja viem, stále sa opakujem, ale už mi je toho strašne. Dúfam len, že to nebude mimo a dostanem normálnu, opozdenú mrchu.../V to najkrajšie riešenie už nevládzem dúfať/

ededik
17. led 2008

Scarletka a tehu test si si zopakovala ??
Nebolo to ešte skoro ?? mohla si mať ovulku predsa neskôr ??!!

gracia1
autor
18. led 2008

Ahojte baby, u dr som bola, výsledky z krvi ešte nie sú... Tehu test negatívny....Má prosím Vás niektorá z Vás skúsenosť s tým, že hcg do moču neprechádza, ale do krvi áno ???
Neviem, čo si mám o tom myslieť, prečo mi nespustí normálne menzes ??? ďakujem za príp. odpovede

gracia1
autor
18. led 2008

Hm...aj som si myslela, že mi to hovorí len pre to, aby som sa ukľudnila...
Taká baba neexistuje... ☹

scarlet
18. led 2008

Ahoj Ededik, dnes som už 46. deň cyklu, bola som u lekára, pozrel ma ultrazvukom a poslal ma znova na krv, ale ja už silne pochybujem, lebo teraz som si robila ďalší testík z moču a bol už negatívny... ☹. Lekár mi povedal, že mám vysokú sliznicu maternice, podobne ako pri tehotenstve, ale test by určite opäť ukázal dve // a tento krát neukázal... Takže sa neteším, len nechápem ako mi môže tak dlho MS meškať, stalo sa mi to zatiaľ len 2 krát a to som bola tehotná a teraz mi už ani testy tehotenstvo neukazujú. V ponelok mám ísť každopádne na krv.

ededik
18. led 2008

Scarletka, píšem ti do IP.

olioli
18. led 2008

Ahoj holky,
gracia, to je nepříjemné, co jim na těch výsledcích z krve tak trvá? Já je měla do druhého dne odpoledne.

gracia1
autor
18. led 2008

Tiež neviem...ale aspoň budem mať kľudný víkend...aspoň si nemyslím, že čosi z toho bude.

katy2
18. led 2008

gracia a kaymi testami si testovala? Nemala si nahodou best 2? ten mi ukazoval vzdy // a nic z toho nebolo... 😖

albertova
18. led 2008

ahojky, môžem sa pridať????

aj ja som raz mala dve, i keď len slabé a tehu som nebola, ani som nepotratila 😔 A vtedy mi dr. povedala, že je to individuálne, že každému sa HCG drží v tele inak. Že mala pacientky ktoré mali testy negatívne a boli tehu. Do konca keď som bola v nemocnici, bola tam jedna pani na potrate 😔 😠 - ale ona už mala tri deti.... a test jej skoro tri mes. ukazoval iba / tak potom jej dr. spravil krvné testy a hop..........

tanuki
18. led 2008

ahoj, tak já mám podobnou špatnou zkušenost...a tenkrát ještě zabloudily moje výsledky krve, tak jsem pořád nevěděla na čem jsem. // mi tmavly pomalinku, prsa narostla, bříško pobolívalo, na UZ byla vyšší sliznice... Ale prý pod 1000jednotek hCG nic vidět stejně není. Byla jsem tak 18dní po oplodnění. a když krev dohledali, tak bylo hCG o trochu nižší, než by mělo být a večer hlen a druhý den červená...
Příště, dokud neuvidím srdíčko, tak nebudu plánovat a těšit se.
Přeju hodně sil a třeba i šťastný konec! ale je to tak, každé 4. těhotenství tak končí, chromozomální vady nejčastěji, tak je to tak lepší, že na začátku a bez kyretáže.

gracia1
autor
18. led 2008

katy, rôznymi...aj s 10 citlivosťou, aj s 20, aj s 25... mamatest, atď.... hádam 10 testov..
Bojím sa aby nešlo o zamlkle tehu....to bude asi najskôr...Lebo čiarka akoby slabla...

Albertova, keby to tak bola pravda /nemyslím ten potrat/ ale to tehu...

marquetka
18. led 2008

Tak u mne to na to zamkle tehu vypada. Dr. tam nic nevidi, sliznice vysoka, moc negativni, vysledky krve po nedeli. Ale uz jsem se smirila s prohrou 😢 To je zivot. A ten jde dal. Preju ostatnim, at to klapne.

Gracia, mne taky ta carka slabla ☹ A vcera byla viditelna jedine pod svetlem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru