Slabučké //. Čo to znamená? Som tehotná?

gracia1
17. led 2008

Ahojte kocky,

chcem sa Vas spýtať, či máte niektorá skúsenosti s testovaním, kedy Vám podľa testov vôbec nesúpa hcg. Je to už 6 dní a druhá čiarka je stále slabučká, ledva viditeľná. Strasne sa bojim aby to nebolo mimomaternicove tehotenstvo, neviem co si mam o tom myslieť. Som uz 19 DPO a stale ziadne zlepsenie.

lenkab.
22. led 2008

ahoj ededíku jak se máš?

kackaxno1
22. led 2008

Ahojky! Tak jsem byla u dr., na ultrazvuku nic nebylo vidět a tak jsem dostala vyvolávačku 😒 Krev mi nevzala, ale dnešní test byl negativní, tak asi nic. ☹

pipinka
22. led 2008

holky, slabě špiním a test vyšel pozitivně. včera jsem měla MS trošku silnější. Byla jsem u lékaře, jelikož jsem předtím byla v nemocnici. Píchnul mi nějakou injekci a prý to buď dostanu nebo ne. To je hrůza to chování doktorů, vždyť oni se k nám chovají jako k dobytku ☹

petruci6
22. led 2008

pipinka mas pravdu,oni to nevedia pochopit co prezivame,ked sa snazime
oni to beru z lekarskeho hladiska,na zaciatku je to na prirode,ci sa mimi udrzi,alebo nie 😒

ededik
22. led 2008

Ahoj lenka,
už lepšie...mrcha prišla...a to je dobre, lebo hcg som mala len 42,7 a po 3 dňoch kleslo na 17,6...
Takže to nevyšlo...Ale som strašne rada, že u teba áno !!!!
Tak sa pekne držkaj !!!!
Pipinka, vyšiel ti pozitívne v limite ??? A krv na HCG ti brali ???

pipinka
22. led 2008

krev na HCG mi brali včera a vyšlo 80, test se ukázal po 4 minutách se dvěmy čárkami

ededik
22. led 2008

Pipinka, hm...a koľký DC by si mala byť ???
Ono hcg, pri netehu by malo byť do 3... Takže čosi tam je...Ale hodnoty sú dosť nízke...Však pozri na mňa, ja som tiež dostala mršinu. ☹

pipinka
22. led 2008

už mám po mnestruaci a je mi ok. A co je DC? Motžná to bude znít hloupě, ale nejsou to dny od poslední menstuace?

ededik
22. led 2008

Deň cyklu, keby si si odmyslela, že si mala menzes... Nebolo to len také špinenie ??
Neviem, či som ťa správne pochopila....Kedy si začala mať podozrenie, že môžeš byť tehu ??

pipinka
22. led 2008

podezření jsem začala mít před 14 dny-všechny testy mi vycházejí stejně pozitivně. Nic mě nebolí a menstruace odvczátí, občas mě píchne na pravém vaječníku

lisounek
22. led 2008

pipi: tak co??

pipinka
22. led 2008

lisounku, nebolí mě nic, jen jsem unavená a mensruace pomali a jistě odchází, občas mě píchá na pravém vaječníku

pipinka
22. led 2008

zvětšují se mi prsa a bradavky mi trčí nahoru, taj nevím nevím 😕

lisounek
22. led 2008

vypada to ze jsi fakt tehu - i test mas pozitivni koukam, ze jsi psala to je super, uvidis ve stredu 😅

ededik
22. led 2008

Aj po 14 dňoch, rovnako pozitívne..Ono na testoch sa človek nemôže 100 % držať, dôležité sú hosnoty z krvi...
Takže ak ti to bude rýchlo stúpať, tak sa môžeš tešit.

pipinka
23. led 2008

holky prosím počítá se test, který vyšel po limitě? Vyšel opět pozitivně

lauritka
23. led 2008

pippink a mne vysiel po limite a tehu som bola.....ono to potom neskor bude ukazovat uz v limite ;) ak je to mamtets tak tomu ver ;)

ededik
23. led 2008

Pipnka, presne mne to tak vychádzalo.. skoro 5 dní... mala som hcg zvýšené, takže sa tam muselo čosi diať a nakoniec som dostala mrchu.. 😖

pipinka
23. led 2008

jj, je to mamatest, trak nevím nevím. Mrchu jsem měla jeden den.
Lauritko a do jaké doby ti vyšl test?

lauritka
23. led 2008

vyhadzali mi tiez par dni uplne slabe ciarky a potom uz normalne v limite... 🙂

pipinka
23. led 2008

mě to tzak vychází už týden, je to normální? Byla jseem v nemocnici na zjištění mimiděložního, to tam nebylo, ale říkali mi, že mimi buď samovolně zaniko, nebo jsem potratila, ale kdybych potratila, tak by ze mě vycházely kusy krve, nemyslíš?podle lékařů v nemocnici bych měl abýt takj ve 2 nebo ve 3 týdnu a ne v 6 jak mi řekl, můj lékař. poslední menstruaci jsem měla 7.12

lauritka
23. led 2008

pipinka a nesilnie??? ale ked si bola na uzv tak museli vidiet aspon dutinku?? alebo zvysenu sliznicu 😕
ak je to zamlknuty potrat tak krvacat nebudes....musia ta cistit---mna cistili v 8 tyzdni . ja som ani nerkvacal ani nic. ale ciarky som mala silne pred potratom 😔 vidis v albume.

pipinka
23. led 2008

sliznici zvýšenou viděli to ano, ale nedělali se mnou nic. HCG jsem měla 80

pipinka
23. led 2008

když ultrazvuk hodně zvětšili, viděli něco malinkatého asi 2 nebo 3mm-to bylo minulou středu, do teď mě neprohlíželi

lauritka
23. led 2008

no a teraz vlastne co -mas cakat ?? kedy si testovala naposledy ? 😕 inak sa tiez cudujem tomu pristupu lekarov 🙄

pipinka
23. led 2008

po pravdě vůbec nevím na cop mám čekat. V nemocnici mi řekli, že bych to měla dostat, ale mělo by to být silnější a ani mě neprohlíželi, takže jsem byla docela naštvaná. Výsledky mi sdělovala sestra, takže jsem nebyla spokojená s přístupem lékařů v nemocnici 😠

lauritka
23. led 2008

😕 ale ked ti to odumrelo a nevyvyja sa to a ty stale nekrvacas..tak by to malo ist co najskor prec, aby si nedostala nejaky zapal...zbytocne sa udrzujue tehotenstvo... 😔

pipinka
23. led 2008

buď to dostanu nebo je to ještě maličké, tak 2 nebo 3 týden, takže já sama nevím co a jak

lauritka
23. led 2008

pipinka chos k svojmu obvodnemu nech ti vezme krv na hcg dva dni po sebe..ak bude stupat tak je to dobre.

freyadee
23. led 2008

lauriiii...... mam // hrube palice ako hrom aj ked mam mrchuuuuu!!!! 😅
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru