Slabučké //. Čo to znamená? Som tehotná?

gracia1
17. led 2008

Ahojte kocky,

chcem sa Vas spýtať, či máte niektorá skúsenosti s testovaním, kedy Vám podľa testov vôbec nesúpa hcg. Je to už 6 dní a druhá čiarka je stále slabučká, ledva viditeľná. Strasne sa bojim aby to nebolo mimomaternicove tehotenstvo, neviem co si mam o tom myslieť. Som uz 19 DPO a stale ziadne zlepsenie.

gracia1
autor
18. led 2008

Marquetka nesmieme to vzdať !!!!!! Jednoducho budeme pozitívne naladené...Čo sa má stať, stane sa...
A STÁVAJú SA AJ ZÁZRAKY......!!!! 😉
Raz (keď nie teraz) sa to podarí !!!!!

albertova
18. led 2008

Presne tak, postupne sa tu na koníkovi budeme vytešovať všetky snažilky 😀 verím v to............... i keď je to niekedy veľmi ťažké.... Poznám to.... začnú ťa bolieť prsia, začne ti byť zle, mrcha nikde a na koniec sa odhodlám otestíkovať a hop.......NEGATIVNY..... na to dostanem mršisko 😠 ☹ Bola by som najšťastnejší človiečik, ked by sa mi ukázali na teste // silné čiarky 😀

gracia1
autor
19. led 2008

Albertova a fakt si bola s paňou, ktorá mala tehu testy negatívne ale z krvi áno ???
Ale niečo na tom asi musí byť, keď moj dr stále čaká a opakuje testy z krvi... 😅 Aj keď tehu testy sú negatívne.. ☹

marquetka
19. led 2008

Holky, ja mela dneska zase slaboucce pozitivni test. Delam porad jednu znacku (ne BEST2 😀 ), predevcirem ani naznak carecky a dneska slaboucka jeste pred limitem. Asi jsem magor.

Gracia, jedna moje znama mela negativni testy az do 12tt, ale protoze je zdravotni sestricka, vzala si krev a nechala si udelat rozbor a byla tehu. Dokonce uz mela fotku z utz, kdyz testy vsemoznych znacek byly negativni.

gracia1
autor
19. led 2008

Marqi, záleží aj od koncentrácie moču....Čím je viac koncentrovanejší, tým viac sa ukáže...
Určite ??? a teraz je tehu ???? nechce sa mi tomu veriť.... to jej akože hcg do moču neprechádzalo ???

marquetka
19. led 2008

Gracia, uz neni tehu, uz ji doma lita skoro rocni rostak 😀

gracia1
autor
19. led 2008

Marqui, bebebebebeeeeeee. Já bych plakala...
Ale to sa stáva veľmi zriedkavo.... ☹

luci79
19. led 2008

Ahojte holky,
ja som si pred dvoma tyzdnami robila test a boli tam krasne dve //, ale den na to som zacala spinit, slabo krvacat, trvalo to tri dni. Potom som sla na krv, ktory vysiel, ze som tehotna, ale s velmi nizkymi hodnotami hCG a progesteronom tiez. Bolo mi povedane, ze to bude spontanny potrat v nizkom stadiu tehotenstva ☹ . Tak som sa s tym zmierila, ale... Nedalo mi pretoze som mala citlive prsia, bola som casto unavena a niekdy ma tahalo na grckanie 😉 . Tak som si test urobila aj po tyzdni, a ciarky boli omnoho silnejsie. Zasla som k lekarke na odber znova, ktory mi potvrdil vyssie hCg, ale progesteron bol nizsi ako predpokladali 😔 . Poslali ma na ultrazvuk, cez ktory nebolo nic vidno, lebo to bolo skoro. Ale opat to boli slova len o tom, ze zacnem silnejsie krvacat... A priznaky tehotenstva? Vraj je normalne, kvoli tehotenskemu hormonu hCG.
Tyzden presiel, krvacanie nikde, ale ciarka slabne... Tak ja fakt neviem. V utorok mam znova prist na krv a uvidime, ale uz nedufam. Je to cele take zamiesane.... Vraj vsetko ukaze cas, ale ten ma len robi neistou.
Ale pochopila som, ze je krasne najst 2 //, ale to este nic neznamena ☹ .
Takze to je moj pribeh, ktory este nema svoj konecny zaver,
ale dufam, verim, ze nabuduce sa to podari 😉

petka21
19. led 2008

Ahoj muzu se zeptat?Ja sem dnes 19 den od mozneho oplodneni.MS sem mela mit 17.1.ale porad nic,test sem si delala ale byl negativni ani zadna slabounka carka.Porad me poboliva podbrisek,sem unavena,tak celkove je mi divne.Minuly tyden sem mela pocit jako bych to mela dostat silene krece ale pak to preslo a od te doby nic.Chci si test zkusit zitra nebo v pondeli pokud to teda jeste nedostanu ale nic tomu nenasvedcuje tak uz vazne nevim stve me ze nevim na cem sem,sla bych i na krev ale bojim se ze plasim zbytecne.Potrebovala bych to vedet kvuli praci a bych pripadne miminku nejak neublizila.A kdybych sla na krev vysldky budou odpoledne nebo kdy nejdriv ted nevim presne?To je hrozne clovek se tesi podle pocitu citi ze se zadarilo,ale to cekani je nekonecny asi pro vsechny znas.Drzim nam vsem palecky at to vyjde 😉

marianella
19. led 2008

ahojte baby. tak ja som si robila test v 6tt a bol negativny, bola som dokonca aj u doktorky a ta nič nevidela, tak mi dala vyvolavačku na menzes. o tyzden neskôr stale nič nechodilo tak som si pravila znovu test a už tam boli dve ciaročky... myslim, že je to u kazdej ženy naozaj velmi individualne 😉

christie
19. led 2008

ahojte. ja mam dnes 12 ty den od mozneho oplodnenia a vo stvrtok som bola v nakupnom centre, tak som si kupila test. neviem, co som cakala, bol to len 10ty den. A presviedcala som sa, ze vidim slabu ciarocku. Tak si zopakujem test, ale az o 10 dni, lebo sa zbytocne nervujem. Ale myslim, ze mrcha mi do vtedy pride, takze ziadny test nebudem musiet robit. Bolia ma inak prsia, teda hlavne lave, tak ma to taha vnutri, rano sa budim strasne hladna, na vracanie mi nie je, len som hladna. Nemate niekto podobnu skusenost? dik

sandrika
19. led 2008

chris na nejaképríznaky sa nespoliehaj , mne prišli až v 12 tta veľa bábnemá žuiadne príznaky a tehusi užívajú, tak, že ani nevedia, že su tehu...
Mne test ukáyal až na 9 deň meškania krámov takže držím palce, kľudne môžeš bzť tehu,ale netestujskôr ako keďtibude meškať 7 dní aj slabá čiarka je tehučiarka ak sa zjavila v časovom limite

marinka
19. led 2008

petko, výsledky bývají různě, někdo je má odpoledne, někdo až za několik dní.. Jak holky píšou, můžeš být těhu, i když testík je negativní, takže bych na tu krev raději zašla.

christie, 10 DPO je na test opravdu brzy, někomu se // ukážou 12 DPO, ale většinou až 14 DPO a později..Já jsem taky čekala, že těhu poznám podle prsou, ale ty mně začaly bolet až mnohem později, nevolnosti taky přišly až v 7 tt, ale už od začátku mně bolelo břicho jak na MS, měla jsem pořád hlad, byla jsem unavená a taky mně bolely klouby, hlavně kolena 😉

christie
19. led 2008

no mna zacali kolena boliet tento tyzden. Ja som mala problemy s chrupavkou, ale uz dva roky nic a tento tyzden som to znova zacitila. A ten hlad je strasny... No pockam, lebo to bola blbost skusat to, ale asi to poznate, zrazu vam to pride na um a nie a nie si to vyhovorit, ze je to blbost tak skoro ☹ . Podla Fertility Chart by som mala test robit 23.1, ale ja si ho urobim az 18, ak teda dovtedy nedostanem (dufam). Cafte, idem varit, muz je hladny 😎

luzza
19. led 2008

luci79-taky jsem zažila krásný pocit se dvěma čárkami 🙂 Bylo to nádherný 🙂 Ale už v den očekáváné menzes jsem maličko špinila...ale testíky furt pozitivní...tak sem to brala tak,že některé holky v době,kdy by měl být menzes,můžou trochu špinit...ale za 9 dní jsem začala krvácet...test z moči byl stále pozitivní,ale hcg z krve klesalo a každý den bylo míň a míň. Těhotenství tím skončilo... 😒

gracia1
autor
19. led 2008

AHOJKY KOCKY,

Luci tak to ti nezavidim, ja som tiež pochopila, že nájsť si // aj keď jedna bola slabšia, fakt nič neznamená.
Budem ti napriek tomu držať palce, niekedy je príroda silnejšia.

Marianella, práce tvojich pár riadkov ma drží v maličkej nádeji, že možno predsa...aj keď testy sú negatívne / iba po určitom čase sa objaví slabučká druhá / ešte stále dúfam...som dnes 42 DC......odkedy je vlastne niečo vidieť na sone ??? 😒

luzza
19. led 2008

gracia-na soně je něco vidět,až když je hodnota hcg 1000 a víc...to znamená,že někdy mimi není vidět,i když už se tam ve skutečnosti skrývá 😉 a doktorka v nemocnici mi řekla,že testy z moče nebere příliš vážně... Nech si nabrat krev 😉 Držím palce!

gracia1
autor
19. led 2008

Hmm...však ja práveže na výsledky z krvi ešte len čakám.. viem len to, že tehu testy sú slabučko pozitívne, ale až po limite..A kedy je vlastne možné vidieť mimčo.. v 7 tt ? v 8 tt ?? Ja som bola 40 DC, keď ma dr naposledy pozeral..a nevidel nič, len vysokú sliznicu..
luzzy budem ti držať palce, aby nabudúce to bolo už v poriadku.

luzza
19. led 2008

gracia-miminko je možné vidět už v šestém týdnu,to znamená třeba 5 týdnů+nějaký ten den... Počítáno samozřejmě od datumu poslední menstruace....

luzza
19. led 2008

alené vždycky,někdy si dá načas... 😉

luzza
19. led 2008

a objeví se později...

luzza
19. led 2008

důležitá je hodnota hcg!!

gracia1
autor
19. led 2008

Noo ja som mala ovulku až okolo 20 DC, takže tak či tak, by som to mala posunuté....
teraz mi neostáva nič iné, len dúfať v zázrak.

kackaxno1
20. led 2008

Ahojky! Jak to tady čtu, to by mě zajímalo na čem jsem.Dnes jsem 43 DC MS nikde, minulý týden jsem měla jeden slabě pozitivní testík po limitu, pak jeden negativní, ale dělala jsem ho odpoledne a dnes ráno ten co mám v galerce, ale čárka tam byla v limitu. asi týden mě pobolívá v podbřišku, ale tak nějak jinak, je mi občas nevolno, ale nevím , třeba si to jen sugeruji. Každopádně asi v úterý zajdu k doktorce, ale nevím, jestli to není brzo. Co myslíte?

lia
20. led 2008

kackaxno,chod na lacno k lekarke na krv,tam sa to potvrdi podla vysky hcg 😉

tinni
20. led 2008

kackaxno, aj ja ked som bola tehu a este som o tom nevedela, pobolievalo ma brusko ako pri ms... a trosku nevolnosti-ale nic zvlastne 😉

catrin1
20. led 2008

kackaxno...ja som mala taku bledunku ciarocku a asi este bledsiu 2 tyzdne po otehoteneni.a o 2 dni uz bola silnajsia..k doktorovi som isla o tyzden a nebolo este nic videt tak ma poslal do nemocnice si polezat lebo myslel ze to bude mimomaternicove ale o 4 dni uz bolo pekne videt na ultrazvuku.. 😉 ..ja na tvojom mieste este chvilku asi pockam..

kackaxno1
20. led 2008

No tak mimoděložního se taky bojím, protože mám prý špatně průchodný vejcovod, ale radši na to nemyslet ☹

gabika24
20. led 2008

ahojte, ja som mala tu druhu ciarku velmi velimi slabucku, musela som ist riadne na svetlo, aby som ju videla, bola po limite, ale bola tam - no a bola som tehu (po IVF).
doktor to len potvrdil (z krvi), lebo na ultrazv. nebolo nic vidiet - takze ciarocka neciarocka, z krvi to zistia hned...
drzkajte sa, prajem pozitivne vysledky

catrin1
20. led 2008

kackaxno a nevies priblizne kedy si asi otehotnela??
gabika ano z hcg zistia ze ci si tehotna...ale musia ti brat krv ako mne kazdy den aby sa zistilo ci hcg stupa alebo nie..a ked nie ide o mimomaternicove...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru