Slabučké //. Čo to znamená? Som tehotná?

gracia1
17. led 2008

Ahojte kocky,

chcem sa Vas spýtať, či máte niektorá skúsenosti s testovaním, kedy Vám podľa testov vôbec nesúpa hcg. Je to už 6 dní a druhá čiarka je stále slabučká, ledva viditeľná. Strasne sa bojim aby to nebolo mimomaternicove tehotenstvo, neviem co si mam o tom myslieť. Som uz 19 DPO a stale ziadne zlepsenie.

lauritka
17. led 2008

ahoj gracia..mne ciarka silnela tiez dost pomaly...aj HCG..mala by si ist na krv a potom zase na kontrolny odber..ako ti to rastie.

gracia1
autor
17. led 2008

Lenže mne vôbec nesilnie..Je stale rovnaka, skoro neviditelna...aj to sa zacina objavovať až tak po siestich,siedmich minutach. ☹

lauritka
17. led 2008

gracia jedine ist na krv..to je najlepsie riessenie..a aky test si robila?? skusala si aj ine znacky?

zuzanka26
17. led 2008

AHoj gracia, nech si udělat raději odběr krve, tam se zjistí, jestli HCG stoupá a taky běž na UTZ ať se podívají a vyloučí mimoděložní.

gracia1
autor
17. led 2008

Na krvi som už bola, k doktorovi idem zajtra, len ma strasne zožiera tá neistota.
Áno, testovala som rôzne značky, najprv nič a potom po pár minútach tak slabučká je.
Mrcha mešká, podľa sona je sliznica vysoká, nič nie je vidieť. Bolesti nemám.
Chcela som len vedieť, či nemáte niektorá s niečím podobným skúsenosti. Podľa testov
hcg vôbec nestúpa. Som dosť zúfalá.

lauritka
17. led 2008

no a si tehotna?? co krv??? 😕

marinka
17. led 2008

gracia, nechci ti brát naději, ale čárka by měla sílit 😖 Pokud se ani za týden intenzita čárky nijak nezmění, tak si myslím, že hcg nestoupá. Ale uvidíš podle krve a UTZ! Držím palce!

pavlinka3
17. led 2008

gracia klid holka....záleží na tom, jak tvé tělo uvolňuje HCG do moči....v krvi ti může krásně růst tak, jak má, ale do moči se uvolňuje méně....každá jsme individuální, tak se hlavně nestresuj

znám případ, kdy holčina po IVF měla z krve potvrzené těhotenství a těhu testy pořád negativní....byla hotová, ale dr. jí řekl, že na testy se nedá úplně spoléhat, že záleží na organismu každé ženy, zda a v jakém množství uvolňuje hcg do moči 😉 pozitivní test měla ta holčina až když byla v 7tt 😉 na sonu bylo vidět tlukoucí srdíčko...do té doby těhu testy pořád negativní 😕

budu držet palce 🙂

zuzanka26
17. led 2008

já jsem to takhle měla v červnu. Jeden den silná druhá čárka, pak začala slábnout a do týdne přišla MS 🙄

anamor
17. led 2008

ja som tiež mala dosť slabé dve paličky a predsa som bola tehu, potom som to mala potvrdené lekárom, tak už som netestovala

matinka
17. led 2008

gracia, ja som si tiez robila viackrat test s niekolkodnovym rozostupom a stale bola velmi svetla, az lekarka mi povedala, ze je to pozitivne 😉

gracia1
autor
17. led 2008

Vďaka holky za povzbudenie, krv mi brali predvčerom, tak to už by mohli byť výsledky ?? 😒

pavlinka3
17. led 2008

každopádně to těhotenství znamenat může, ale nemusí......slabě pozitivní těhu testy může způsobit i určitý druh cysty.....ale lepší je myslet zatím pozitivně....

pavlinka3
17. led 2008

gracia nevím jak u tvého doktora, ale já měla výsledky ještě týž den odpoledne 😅 si tam zavolej a zeptej se 😉

anamor
17. led 2008

mne to povedal lekár že som tehotná na základe ultrazvuku, že videl plodový vačok, krv mi na potvrdenie tehotenstva ani nebrali

gracia1
autor
17. led 2008

matinka a na základe čoho ?? ti dr potvrdila že si tehu ?? Na základe krvi, sona ??
Mne na sone nebolo fakt nič vidieť, lev vysoká sliznica ale to je aj pri mimo. ☹
Gracia zavolám, aj keď tam zajtra idem...už 4 dni zle spávam..

pavlinka3
17. led 2008

gracia - kdybys byla těhu, tak jsi v 5tt a to by dr. ani na sonu nic vidět nemohl....opravdu jenom tu sliznici.....zbytečně se nenervuj a volej 😕

olioli
17. led 2008

Ahojky garcia, hlavu vzhůru, nestresuj se !!!!!
Já si před pár dny prošla něčím podobným a ten stres za to vážně nestojí, musíš myslet pozitivně 🙂

gracia1
autor
17. led 2008

Počkám do deviatej, teraz sestrička berie krv a vysledky nepodava. 🙂
39 DC je 5tt ?? Ako sa to počíta ?? Ja som myslela že už 6tt ?? Aha fakt máš pravdu. Lenže to už ostatné baby majú 19 DPO krásnu hrubinu... ☹

gracia1
autor
17. led 2008

A ako si dopadla ?? olioli ??

lubu
17. led 2008

JA som bola v 7 tt a dva týždne predtým som mala stále slabunké dve čiarky a vyšlo to 😉

olioli
17. led 2008

Špatně :( ale podívej na lenkabu, však říká, nesoustřeď se na nějaké dvě čárky, zkus na to nemyslet a počkej až co pan doktor, ale ono se to řekne, viď?

elenita
17. led 2008

gracia a u lekara si bola kedy predtym? Zajtra tam ides preco? Budu uz vysledky? Mne robil sono, ked som mala byt v 6tt a nebolo absolutne nic vidno, len vysoku sliznicu....o par dni neskor to iste, tak ma pripravili na to, ze je to potrat...a potom sa zistilo, ze su tam dokonca dvojicky 😵 . Ale k oplodneniu zrejme doslo o 2 tyzd neskor, ako sa predpokladalo....

pavlinka3
17. led 2008

gracia tabulkově se bere délka cyklu 28dní a počítá se, že ovulace nastává 14DC - takže pokud víš, kdy byla ovulace (kolik jsi DPO), tak k tomu přičti 14dní a pak teprve počítej týdny.....ono je rozdíl, jestli někdo ovuloval 14DC a někdo třeba až 25DC - záleží hlavně na stáří plodu 😉

a něco pro uklidnění a povzbuzení 😉

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/333...

ještě 16DPO měla negativní krev, ale 19DPO měla pozitivní těhu test, takže jestli ho máš slabě pozitivní 19DPO, tak klíďo těhu být můžeš 😉

olioli
17. led 2008

Gracia, u mě to bylo tak, že jsem měla 3. den zpoždění - u mě to nebývá zvykem a tušení jsem měla... testík vyšel pozitivní, radost byla veliká. Tak druhý den jsem si ho dělala znovu, ale čárka stále stejně slabá. No a pak jsem si ho s nadšením dělala o další 3 dny později a čárka už nebyla sotva vidět... a další den MS přišla. Jestli Tě mohu aspoň trochu povzbudit, tak pokud tam čárka je, alespoň stále stejná, to ještě nemusí být tak špatné !!! tak bych vůbec nestresovala 🙂 neboj

gracia1
autor
17. led 2008

Podľa grafu viem, že som mala ovu 20 DC, neskôr oplodnené vajíčko nemohlo byť, lebo sme neseksíkovali.
Takže + - 19 DPO mám práve dnes.
Olioli, to ma veľmi mrzí...a mala si bolesti, ktoré mi nasvedčovali že...viem, že sa ti o tom asi ťažko bude hovoriť...ak nechceš - nepiš, chcem sa ale pripraviť na všetko.
Pavlinka grafík je tvoj ??
Vieš, ono tá moja čiarka tam vždy je, len strašne slabulinká /aj to keď sa pozriem až po hodine/

pavlinka3
17. led 2008

gracia není to můj grafík....jen jsem na něj narazila jednou na fertility a docela se mi líbil....je takovej pozitivní 😅 můj je tenhle 😉 podstupovala jsem IUI a povedlo se až třetí

http://www.fertilityfriend.com/home/189b92

pavlinka3
17. led 2008

gracia dej sem grafík ať jsme víc v obraze 😕

olioli
17. led 2008

Gracia, snažím se být v pohodě. Ráda o tom napíšu, je to zkušenost a kéž by to někomu pomohlo. Já měla od ovulace (dělala jsem testíky) lehké pobolívání v podbřišku jako by měla MS přijít. To bylo 15 DC. Pak mě stále bříško lehce pobolívalo, prsa vyrostla snad o číslo a pociťovala jsem větší únavu. Když měla MS přijít, nijak zvláštní bolest v podbřišku jsem necítila. MS měla přjít v neděli, první těhu testík jsem dělala v úterý a byly tam //. Byla slabá, ale intenzitou odstínu tak poloviční té kontrolní. Další den byla stejná a stále bez příznaků MS. Ve čtvrtek a v pátek jsem každý den kolem 17 hod. pocítila poměrně silné blesti v podbřišku jakoby MS měla přijít, jinak nic. No a v sobotu ráno tesík a čárka špatně viditelná. No a v neděli brzy ráno MS dorazila, normální jako kdykoli jindy. Hned v pondělí jsem šla k panu doktorovi, dělal UTZ a nic viděl nebylo, snad by ani nemohlo, (původní kontrola měla být až 22.1., kdy by už něco šlo vidět) no a ještě mi pro jistotu vzal krev na HCG, volala jsem tam další den a byla negativní. Takže u mě asi tak.

olioli
17. led 2008

pavlínka3 gratuluji, že se zadařilo 🙂 a držím palečky. taky doufám, že se nám brzy zadaří... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru