Šly jste k dr. i se slabou čárkou na těhotenském testu?

radova23
9. čer 2013

Ahoj holky. (posledni cyklus jsem měla 33 a předpolsední 29) dnes jsem 35 DC a mám lehce pozitivni test . Měla to některá že netestovala pořád a šla k dr s tím že jí stačilo mít slabší druhou čárku ? Palí mě žáha,boli prsa a břicho jako při ms.snažíme se teměř rok. Ale testovat už nějak nechci,bojim se aby popřípadě dušík nesilil . Potřebuji se nějak uklidnit,13.6 jdu k dr ale ten strach zda je vše v pořádku je veliky. že nemam vlastně dálnici .....

radova23
autor
9. čer 2013
fishtamin
9. čer 2013

Toto je podle mě jasně pozitivní test.. já měla u druhého těhu taky takové nijaké výsledky tři dny po sobě (v době očekávané menses), pak jsem si dala dva dny "pauzu" a další test už byl zcela jasný ;) zkusila bych zítra ráno z první moči, popřípadě jinou značku testu..

fishtamin
9. čer 2013

Jinak k doktorovi jsem nespěchala po žádném testu (čekáme třetí) - raději jsem si počkala do 8tt, kdy už je vidět na UZ také srdíčko ;) samozřejmě ale jít tam můžeš hned a bude naprostá jistota..

radova23
autor
9. čer 2013

@fishtamin ja jdu ve čtvrtek k dr .... přemyšlim abych se zbytečne s testem nestresovala . chtěla bych už mit dalnice ale bojim se toho že by nebyli ☹ mě se dlouho neukazovalo nic ,davam foto

radova23
autor
9. čer 2013

@fishtamin já jsem stejně tak i tak tam objednana, ve čtvrtek bych mela byt 5 tt .

brisalek
9. čer 2013

ty testy jsou jasné, myslím, že to hrozně moc zbytečně řešíš. Těhu určitě jsi a zbytek se uvidí🙂

radova23
autor
9. čer 2013

@brisalek ja vim že to řeším ale holky me vystresovali že už dávno ma byt dalnice a jasne čarky a že je to biochem. těhu ......na jednu stranu si říkam,jak to mužoou říct když nekomu se to proste prvni tydny neukaze,třeba sestře se prvnich 7 tydnu neukazalo na testech nic a ani u jednoho mimina .....

janinkafo
9. čer 2013

Zbytecne stresovani. Proste nekomu to hcg v krvi roste pomaleji. Nejlip ti to rekne doktor.

anetadr
9. čer 2013

@radova23 ja se taky bala prvni kontroly, jestli vubec tehotna jsem. Pak byla za mnou a po par dnech jsem se zacala bat, abych nepotratila, pak jsem se bala testu na vrozene vady, dalsich UTZ, pak predcasneho porodu, komplikaci u porodu a kdyz byl Jirik konecne na svete, zjistila jsem, ze strach o nej je jeste vetsi. Ted mam doma dvouleteho lotra a bojim se porad. Kazde horecky, kazde zvetsene uzlinky, oskliveho padu atd atd. Tohle vsechno k tomu asi patri. Strasne moc ti preji, aby bylo u vas vse v poradku🙂 test je krasny, jasne pozitivni, s klidem bych uz neestovala. Pokud se neco ma stat, testovani /netestovani na tom nic nezmeni. Moc drzim palce. Snad budu mit brzy takto krasne pozitivni test i ja🙂

naty
9. čer 2013

neboj, já sem nikdy úplnou dálnici neměla a už mi malej chodí do školky 😉 ani v 6tt nebylo nic vidět, taky sem z toho byla nesvá pořád, ale asi se prostě jen vyvíjel pomaleji. Ale tohle je jasně pozitivní, nikdo neříká, že musí být stejně silné 😉

monasek84
9. čer 2013

Ja trochu nechapu, proc zakladas uz nekolikate tema, defakto se stejnym dotazem... mohla jsi mit ovu pozdeji, muze ti stoupat pomalu HCG, nebo ti testy proste dalnice neukazi (takovych pripade je spousta), nebo se neco deje... kazdopadne dokud ti nedojde MS, tak tehotna jsi a to jak to dopadne vubec nicim neovlivnis... a to jak se tu stresujes a neustale to dokola resis, neublizuje psychicky jen tobe, ale hlavne tomu co se tvori vevnitr, tak na to zkus myslet... dej si nohy na stul, odpocivej, mysli pozitivne a ve ctvrtek se to rozsekne.... a jak pise @anetadr, tim to jen zacne... napred stres, jestli to neni mimodelozni, pak stres ze jeste neni srdicko atd atd atd.....

fishtamin
9. čer 2013

@radova23 ve čtvrtek teprve 5tt?? pak nechápu tu hromadu testů, fakt.. 😉 ty poslední jsou pozitivní určitě, tak se na to vyprdni a těš se 🙂 mě oproti tomu vyletěly u posledního hormony fofrem a hodně.. "díky" tomu už od samého začátku zvracím. Už půl roku v kuse. Jsem naprosto vyčerpaná, unavená, a musím se starat o dva malé kluky.. Nepřibrala jsem skoro nic.. a jsem už ve III.trim.. takže ono má všechno svá pro a proti. Ovšem čárky jsem měla fakt ukázkové... teď bych se raději zase najedla 😖 🙄

soleilll
9. čer 2013

Snaž se uklidnit, stresem si nijak nepomůžeš a za chvíli jdeš stejně nakontrolu. Hlavně je blbost testovat každej den nebo i několikrát denně. HCG se zvedá pomalu a má se testovat obden, aby byla vidět nějaká změna. Každopádně držím palce a snaž se hodit do pohody, i kvůli malé.

llluckaaa
9. čer 2013

@radova23 Já jsem se v při obou těhotenstvích otestovala jenom jednou a stačilo mi to. Přišlo mi zbytečné testy opakovat. K dr. jsem se objednala až na pozdější dobu, stejně toho není moc na začátku vidět a já to chtěla jít k dr., až uvidím na utz tlouci srdíčko, tedy po 6 tt.
Podle mě máš testy jasně pozitivní 🙂

radova23
autor
9. čer 2013

@anetadr
@naty
@llluckaaa dekuju moc moc jste mě uklidnili,uplne to ze mě spadlo
@soleilll
@fishtamin
@janinkafo

petulka26
9. čer 2013

@radova23 Vzhledem k tomu že mám za sebou dvě biochemické těhotenství, tak ti můžu říct že podle testů to biochemické určitě není 😉 Ta poslední čárka mluví za vše 🙂 Používáš koukám ty nové mamatesty, a oni ukazují tu čárku slabě, taky se mi pořád zdálo že nesílí pořádně byla vidět až hodně pozdě, ty staré mamatesty ukazovaly mnohem lépe. Zkus se uklidnit a pokud by ti to nešlo, tak si skoč na jaké koli místo kde odebírají krev a nech si udělat test z krve, když jsi jako samoplátce tak to stojí 200 Kč a buď ještě ten den nebo ten následující víš výsledek.

radova23
autor
9. čer 2013

@petulka26 uklidnila jsi me 🙂 ty mamatesty me prave nic moc neukazuji .... pak jsem na ne slysela jen same ošklive veci . ne krev nejduuu pač jdu ve čtvrtek k dr a to bych mela byt 5+4 tt tak už ani netestuji a bude prekvapko ve čtvrtek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru