Snažilka o mimčooo. Co myslíte?

kolka01
28. srp 2022

Zdravím všechny! 🙂
Jsem tu nová a píšu sem úplně prvně 😂 s přítelem se snažíme dva měsíce o miminko a 24.8 se mi na mamatestu objevil z ranní moči dušík (viz foto) Bylo to 2 dny před očekávanou ms. Vím, moc brzo, ale jsem nedočkavá. 😂
Hned ten den jsem si udělala ze stejného vzorku jiný test a negativní. Další den další mamatest a (možná vykoukaný) menší dušík. Dneska v prostředku dne další test a negativní.(měla jsem v sobě hodně tekutin)
Mám 3 dny zpoždění. Co si myslíte a co by jste mi poradili? Moc děkuju! 😇

kolka01
autor
28. srp 2022

@kolka01 ještě bych chtěla dodat, že mě už cca týden bolí prsa a přijdou mi větší

wladimira
28. srp 2022

@kolka01 bohužel mama test dela v poslední době falešné duchy/čárky zkus test opakovat jinak já měla testy silnější večer než ráno

kolka01
autor
28. srp 2022

@wladimira taky jsem to slyšela. :( zítra si jedu koupit digitální clearblue a uvidíme. Je lepší nechat moč v kelímku trochu odstát, nebo to nemá vliv?

wladimira
28. srp 2022

@kolka01 to nemá vliv … budu vám držet pěsti 🍀🙏🏻

kolka01
autor
28. srp 2022

@wladimira děkujemeee 🍀😇

vikysek0987
28. srp 2022

@kolka01 Řekla bych, že asi nic, když byl další test negativní....Měl by být pozitivní nehledě na to,zda je moč ředěná, či nikoli(ano,síla čárky se může díky tomu lišit)
Navíc když jde už o zpoždění MS....
Jak je psáno výše, Mamatest je na nic....
Každopádně držím palečky, ať se dvě//nakonec ukáží 🍀

kolka01
autor
28. srp 2022

@vikysek0987 děkuju, snad se zadaří 😇☹️

princezna19
29. srp 2022

@kolka01 bolest prsou může znamet tak něco jiného. Mě vždy bolely a nateklé prsa znamenalo pro mě že přijde MS .

kolka01
autor
30. srp 2022

@princezna19 už bohužel přišla, takže snad další pokus vyjde 🤞🏻

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru