Sny na začátku těhu - ještě před potrvzením

snezenka123
30. led 2013

Ahoj, snad s enebudete zlobit, když založím tuhle diskuzi.
Zajímalo by mne, jestli se vám zdály nějkaé "zvláštní"sny když už jste byli těhotné,ale ještě jste to neměli potvrzené.

Mě se na včerejšek zdálo, že na mě moje mrtvá maminka ve snu poznala, že jsem těhotná(já už v tom snu měla test uělaný a věděla jsem, že jsme těhu) a maminka pořád na mě koukala, a že jsem jináa že jsme určitě těhotná! potom jsme se o mimi s mamkou bavili, ptala se mě jestli chci opravdu to třetí dítko(měli jsme krizi, rozvodu,odstěhování,bydlela jsem jinde-ale vrátili jsme se k sobě a je to ok 😉 )no a mamka s emě ptala,jestli to opravdu chci, že kdyby nám to nevyšlo, že bych zůstala sama s třema dětma 😕 a já jí řekla, že to dítko prostě chci a že to risknu.

na dnešek se mi zdálo, že jsem šla na vyšetření a dr. mi dával do ruky nějkaé papíry a na nich byla nalepená fotka z uzt, až když jsme vyšla mi došlo, že je to fotka mého mimi, už to podle utz mohlo být tak cca 8-10 týden. 😵 a já jak byla jako ve mdlobách tak jsme se ani dr..nezeptala na detaily, jen jak jsem dávala potom sestřičce papíry, tak mi říkala, tak gratuluji maminko 🙂 a v kolikátém že jste? 😎

Já vím, že podvědomí si s náma umí pěkně pohrávat a do snů s enám můžou promítat naše přání a touhy.

Přesto, je tu některá z vás, které se zdály podobné sny, nebo nějaké prostě jiné, co vám naznačovali, že jste těhu a opravdu jste potom zjistili, že těhu jste??

díky moc.

loafeer
30. led 2013

@snezenka123 taky jsem si musela pro pomoc a moc mi to pomohlo...mohla jsem ho nechat ,,jít,,

consti
30. led 2013

Zajímavé téma 😉 . U mě je to také trochu jiné, protože jsem po IVF a čekám na výsledek. Před dvěma dny se mi ale zdál zvláštní sen. Zdálo se mi o tom, že jsem spala v posteli a vzbudila jsem se a po posteli se mi procházel čáp. Tak jsem zavolala manžela a otevřeli jsme okno a pouštěli ho ven...ale on se po chvíli vrátil a my zjistili, že má něco s křídlem a řešili jsme, kam ho přivezeme, aby mu to ošetřili... V tom jsem se probudila. A jinak se mi samozřejmě zdá o tom, že mám těhu bříško, jeden sen byl, že jsem plavala v bazénu a podle snáře je to radostná událost a splní se ti tvůj sen. Tak uvidíme, jestli se opravdu splní. 😵 😉

snezenka123
autor
30. led 2013

@loafeer pomoc je někdy potřeba, mě to taky pomohlo 😵 mohla jsem se s nimi rozloučit, říci jim, že je moc miluji...prostě je propustit,ale v srdci zůstanou navždy 😵

snezenka123
autor
30. led 2013

@consti tak přeji, ať ti čáp ze snu přinese zdravého synáčka🙂 čápi přeci nosí kluky a vrány holky 😉

consti
30. led 2013

@snezenka123 😉 To mi kámoška taky říkala 😵 😉 . Díky moc, za pár dní se uvidí 😉 !

loafeer
30. led 2013

@consti taky ti držím moc pěsti, at vše dopadne ok!!!!!...(pamatuju si tě ještě z beremka- tvé svat.šaty vidím jak dnes:o)

consti
30. led 2013

@loafeer Jeee, děkuji! No to už je let 😀 😉 . Koukám, že máš pěkného klučíka 😵 😉 !!

loafeer
30. led 2013

@consti to teda jo, vdávala jsi se snad rok dokonce možná dva předemnou:o)....no jo, je to takový uličník:o)

dorrinka
2. únor 2013

Mě se také zdál hodně živý sen,že jsem držela v náručí miminko,byla to holčička a byla moje🙂 měla dokonce i růžové plínky🙂 a jelikož jsme miminko chtěli tak jsem si udělala druhý den test a // 🙂
Tou dobou jsem byla 4 tt...a ted mám problémy☹ začala jsem krvácet.musím jen ležet a nevím jak to bude,zatím se mi žádný sen nezdál,tak doufám,že bude vše OK

katerinanov
2. únor 2013

Já jsem měla taky takové sny ale ne když už jsem byla těhu ale když jsem si to strašně moc přála. Pak jsem otěhotněla a to se mi pak zdály strašně zmatené a chaotické sny nebo o kojení 😀 měla jsem z něho trošku hrůzu 🙂

lasirena
2. únor 2013

Ja nemela sen ale jednou jsem jela autem rano do prace a najednou nade mnou preletel cap ale strasne nizko az jsem se lekla jak to bylo necekane 🙂 snazili jsme se o mimi skoro rok a uz jsem z toho byla spatna ze porad nic...
Druha prihoda bude znit asi hodne neuveritelne... jsem verici i kdyz nejsem ani pokrtena, ale verim ze neco existuje a verim na kostelik v rodnim meste chodila jsem se tam pomodlit vzdy kdyz jsem mela nejake trapeni. V lete jsem byla na par dnu doma a rekla si ze tam zajdu pomodlit se, mamka sla se mnou. Byla zrovna mse tak jsme si na chvily sedli a zacala jsem se modlit ze bych si moc prala miminko. Najednou jsem pocitila zvlastni teplo v brisku trvalo to asi pul minuty ale bylo to hodne intenzivni a zvlastni. Vysli jsme z kostela a ja o tom rekla mame. Rekla ze je to asi nejake znameni... asi za dva dny kdyz jsme se vratili domu mi to nedalo a udelala jsem si test. A byly tam // 😵 byl to tak silny zazitek ze si ho budu pamatovat do konce zivota.

snezenka123
autor
2. únor 2013

@lasirena krásný zážitek, mám z něj krásně husí kůži...taky věřím že něco mezi nebem a zemí je 😉

eiram2010
2. únor 2013

Před týdnem jsem měla sen, že stojím v rybníce, který byl v naší vesnici kde jsem vyrůstala.Stála jsem ve vodě s mamkou a ségrou (jsme si velmi blízké), rybník byl vetší a my se cachtali ve vodě. Ráno jsem se podívala do snáře, protože to byl hrozně živý sen a pro ženu Rybník znamená těhotenství. Včera a dnes jsem si dělala testy a jsou pozitivní 😀 ))))

rena1410
2. únor 2013

@an3tka Tak uplne presne to same se stalo me !!! Akorat s tim rozdilem, ze ja jsem ten test delat neplanovala. Sice jsem ho mela pripraveny, ale s tim, ze ho budu delat az nedorazi MS. Ale ten sen byl dost zivy, takze jsem sla a // carky, bylo to asi 8 den po oplodneni a zaclo mi byt hned i spatne a bylo az do 11tt.

ined77
27. dub 2014

Dobrý den maminky,
do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Sny v těhotenství https://www.modrykonik.cz/sny-v-tehotenstvi/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti se sny v těhotenství, ať už s dobrými nebo s těmi horšími. Vaše zážitky jistě uvítají i ostatní těhulky, které živé sny v těhotenství třeba zrovna v těchto dnech trápí.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat 🙂.

Krásný zbytek neděle a pohodový večer.
Denisa

@rena1410 @eiram2010 @snezenka123 @lasirena @katerinanov @dorrinka @loafeer @consti ... další 🙂.

danusa21
6. lis 2014

Ahojte dievcence, ja mam zive sny posledny tyzden. Zacalo to snom o zvracani.Ale zaludok som mala na vode cely dalsi den. Vzhladomna to, ze mam toho na hlave vela, som si to prostrednictvom snara dala dokopy. O dve noci dalej srn o tom, ze plavem v oceane a okolo plno delfinov. Tento sen presiel do toho, ze stojim v kuchyni a ta zaliata priezracnou vodou mne skoro az pod prsia. O dve noci som plavala v bazene a dalsie dve noci teda tuto noc som bola na kupalisku s mojou 3rocnou dcerkou, boli tam 2 bazeny a ja som stala pod pod slnecnikom a kropila na mna voda zo sprchy. Tak som zvedava, lebo si uz zaci am namyslat. Podbrusko ma zacalo boliet vcera, MS ma prist o tyzden...

seiba
21. led 2015

Ahoj holky chci se zeptat mam tyden po pohlavnim styku bez ochranny a dneska 7 den se mi zdal sen ze my vysel pozitivni test ze jsem tehotna myslite ze bych mohls byt jeste jsem si ho nedelala 🙂

seiba
21. led 2015

Prave mam endometriozu tak doufam ze se nam to povedlo 🙂

filipina666
25. únor 2016

No mě se dneska zdálo že jsem začala špinit, a najednou se to změnilo v krvi ale strašně moc dala jsem si vložku a šla jsem k doktorovi lehla jsem si na postel a řekla jsem mu ze jsem tehotna ale že strašně krvacim tak jsem si slikla kalhotky i s tou vložkou, a doktor mi řekl že je to potrat a já se rozbrečela.....

filipina666
25. únor 2016

To jsou sny... doufám že to nic nebude.☺☺

bonulinka
25. únor 2016

Mně se loni v lednu zdálo, že jsem na louce plné pampelišek a přiběhne ke mně asi 3 letý chlapeček, podává mi kytici pampelišek a říká: " To je pro Tebe, maminko. " A já mu odpověděla : " Děkuji ti, Toníčku. " Miminko jsme už neplánovali a o to víc jsem tedy byla v únoru překvapená, když jsem zjistila, že čekáme miminko, kterému jsme nakonec dali jméno Toníček.
Pár dní před porodem se mi pak zdál sen, že rodím doma. Nakonec jsem tedy nerodila doma, ale v porodnici, ale vzhledem k nečekaně rychlému průběhu porodu jsem byla sama bez PA i MUDr. a úplně ve stejné poloze jako v tom snu.
A v den porodu se mi zdál sen, že jsem na pláži a kolem krásně šumí moře a šplouchají vlny. Bylo mi moc krásně až do chvíle, než jsem si uvědomila, že mi odtéká plodová voda.

niyka
25. únor 2016

Taky se mi zdál sen, ještě než jsem si dělala test... Bylo to vtipné..Máme rodinnou firmu a jsme zahradnící a zdálo se mi, že je září, podzimní sezona v plném proudu a já rodím...manžel v práci loupe trávní a nemůže odjet, no naštěstí se mihnul okolo tchán, že mu odpadla jedna schůzka, tak mu říkám, že rodím a potřebuju odvézt. Tchán začal trošku panikařit a že teda honem jedem :D Volá po cestě tchýňce, že už je to tady a že pojede vystřídat F. (mého manžela), aby mohl být u toho, ale ať ona dojede do porodnice a pohlídá mě :D no takže v nemocnici si mě předali s tchýňkou, ta mě vedla k doktorům, porod proběhl rychle a tchýňka se furt ptala, kde máme tašku do porodnice a kde máme tamto.. no a já na všechno odpovídala, že nic nemám, že jsme to čekali až za měsíc a byla jsem uplně v klidu. Než dojel manžel bylo mimčo na světě a sestra se mi říká, tak je to zdravý klouček, jak se bude jmenovat? A já že nevím, že jsme se ještě nedohodli, že počkáme na manžela, že jsme mysleli, že je ještě čas...Tchýňka se chytala za hlavu a říkala: "Jejda děcka, vy jste na nic nemysleli, ale smála se, že jsme trdla." V tom doběhl manžel, užaslý, že to šlo tak rychle a po dotazu jaký mu teda dáme dáme jméno, se zaradoval a říká:"No přece Čestmír" :D :D :D Já na něj vykulila oči a říkám, nééé Četmíra neee.." a probudila jsem se. ..... Pak jsem manželovi sen vyprávěla.. a když jsem mu asi o 14 dní pozděj říkala, že bude asi táta, že mi vyšel pozitivní test, tak se smál a říká nooo, tak to je ten Čestmír :D ... ale todle jméno asi fakt ne :D :D :D

mijata
2. bře 2016

je to celkem běžné aspoň v mém okolí, že se sny takhle zdávají.

kristyn25
28. črc 2023

@irennn Ahoj já jsem po ivf ve středu mi dávali 2 embrya a od včera mám jen divné sny zničehonic nic včera že se uchytili 2 bylo to jak ve filmu a to byl ještě jeden sen u kterého jsem i brečela, ale nepamatuji si ho a dneska jsem měla 2 sny zase 1 úplně hnusný nepamatuji si ho a 2 že mi doktorka říká že 1 se vyvíjí jak stak a 2 embryo je na tom trošku líp, ale žádná sláva nechapu a 2 sen zase vymazano je to normální? Mě od včera bolí hlava a když to zkouším zaslat tak se bojím zlého snů jaký přijde. Sny byli u po odebírání vajicek podobný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru