Som tehotná? Mám bolesti krížov, nafúknuté brucho

katherina1989
23. únor 2013

ahojte, tak uz asi tri dni mam bolesti krizov, nafuknute brucho a stale ma nutka ist cikata cely den ma picha v podbrusku... Neviem teda, ci to su priznaky tehu... Ak mate niektora podobne skusenosti, napiste. Robila som si aj test, ale neviem ci by mi to po tyzdni ukazalo a menstruaciu mam dostat az o tyzden. A na teste bol velmi saby duch, ktory nebol ani ruzovy, tak prosim o radu. Dakujem 🙂

sarkad2856
23. únor 2013

@katherina1989 Ahoj,možnost tady je,ale asi bych skusila další test třeba za 2 dny a pokud jsi,tak by čárka měla sílit. 😉

veri25
23. únor 2013

to můžou být příznaky i zánětu ledvin nebo močových cest, ale samozřejmě bych přála těhotenství, ale počkala bych jestli přijde menzes a pokud ne, tak těhotenský test 🙂

pett21
23. únor 2013

@katherina1989 ja jsem tak cca tyden po ovulaci, mela stejne priznaky jako kdyz mam dostat menzes, pobolivalo me v podbrisku, zada, ale hlavne me zacala bolet prsa. Pridala se zacpa. Tehu test jsem si delala az nekde tyden po vynechani .

katherina1989
autor
24. únor 2013

Dakujem za rady a skusenosti. Tak som to nevydrzala a dnes si urobila poobede test Pepino a ked som sa nan pozrela o dve hodinky, je tam slaby ruzovkasty pruzok. Mozem to brat za pozitivny vysledok? Tehotna mozem byt tak tyzden, tak ci aj to mohlo urobit nieco s tym, ze sa mi vysledok ukazal az po hodinke, dvoch... 😲
Pytam sa najma preto, lebo sme to neplanovali a stale beriem antikoncepciu :(

pett21
26. únor 2013

@katherina1989 zalezi co pisou presne na testu, jelikoz treba ten co jsem mela ja tak tam bylo ze je potreba to zkontrlovat asi za 10 min a ze to co se tam objevi po hodine muze byt zavadejici 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru