Som tehotná? Po Duphastonu mám 8. deň kŕče v bruchu

betka199
15. črc 2014

ahojki babi ... som tu nova
chcela by som sa len poradit ci mate skusenosty z necim takim

berem duphaston bo mam nepravidelni menzes furt ked si zoberem tabletku ta dostanem menzes bez problemu
ale tento krad som chcela vidjet ci dostanem menzes bez duphastona bohuzjal nedostala som
vtom tyzni mala som pohlavni stik z manzelom a o par dni som pouzila duphaston .. aby ssom dostala menzes na
druhy den rano som mala velmi silne krce v bruch .. teras je to us 8den co mam krce pod bruska
bola som u gynecologa , ale som nedostala nijaku odpoved boli tam dve doctori gynecologicka si mislela ze mozem byt tehotna ale gynecolog si to nemislel tak ze neviem spravili mi tehotensky test ale visla len jedna palicka ale je to len tizden co som mala pohlavni stik a aj gynecologicka si misli ze to je skoro na test .. tak ze neviem co si mam misljet v.. citala som aj na internet ze to moze byt priznak tehotenstva rosirovanje maternice .. co si o tom mislite dakujem

aninkas1
15. črc 2014

Vydrž a test si udělej za 2-3 týdny - to už se to 100% ukáže 🙂 Do té doby bych se raději chovala jako těhotná - žádný alkohol, káva, cola, větší námaha, atd. 🙂 Po týdnu od styku se nedá vůbec nic zjistit 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru