Špinění místo menstruace. Může to být těhotenství?

lili1986
29. led 2012

Ahoj,
místo menstruace jsem měla jen dva dny slabé špinění, které přišlo v den plánované menstruace. Nechci se ptát jestli jsem těhotná nejste věštci, ale chci se zeptat jestli se někomu z vás stalo něco podobného a znamenalo to těhotenství. Jinak test mi vyšel slabě pozitivní ,ale podle mě to mohlo ovlivnit i to ,že měla přijít menstruace.

lili1986
autor
29. led 2012

Jinak jsem 8 týdnu od revize dělohy a první menstruace proběhla v pořádku, tak si toto neumím vysvětlit.

helcenka
30. led 2012

@lili1986 - pořádně tě to trápí, viď? Že jsi založila nové téma...
Opravdu počkej a nedělej žádné závěry, uvidíš. Když nedorazí MS, dělej třeba zítra test, jestli je čárka silnější, pokud bude sílit, tak bych zavolala dr., protože by to mohlo být těhu. Když sílit nebude, ještě bych počkala. 😉

lili1986
autor
31. led 2012

Trápi🙂 spíš ještě nejsem připravena. Dnes je čárka ještě silnější a ms nikde tak se stím smířim a snad to dobře dopadne.

biibaa
31. led 2012

@lili1986 Mě se stalo přesně to samé, byla jsem po revizi, po šestinedělí dostala MS a přesně na den kdy měla přijít další jsem začala špinit, žádné krvácení a na testu jsem měla slabou čárku a byla jsem těhotná. Držím ti palce!

helcenka
1. únor 2012

@lili1986 - pověz, na co nejsi připravená, na těhotenství, na miminko... Nebo máš z něčeho strach? Předtím, když jsi byla na revizi, tak jste miminko plánovali?
Jestli nechceš, tak nic nepiš, jen se snažím to pochopit nebo tě trochu povzbudit 😀 .

zoditka
1. únor 2012

@lili1986 Teda já nevím, ale podle mě jsi jasná, ne 😀 ? Je mi jasný, že se bojíš, po takové zkušenosti, taky jsem si to zažila ☹ , ale tentokrát to vyjde!!!!!!!!!! Držím palečky, moc!!!
Jinak já mám 2 děti a při obou jsem v těhu špinila a bylo to O.K., to jen na uklidněnou, že to možný fakt je 😉

zoditka
1. únor 2012

@lili1986 Počkej, teď to čtu znova, ty dítě nechceš? Že se s tím musíš smiřovat? Nebo je to jen kvůli strachu, že je tamto tak čerstvé?

helcenka
1. únor 2012

@zoditka - já vždycky 4 děti chtěla 😀 😀 😀, ale skutečnost je trochu jiná, škoda.
Takže držím palce, ať se ti ty 4 děti splní.

zoditka
1. únor 2012

@helcenka Moc moc moc ti děkuju 🙂 !!! Jen je hrozně moc mi líto, že se toho nedožila moje máma, ta si vždycky přála kolem sebe spoustu vnoučat... dožila se jen jednoho, no díky bohu aspoň za to, milovala ho a on ji, měli spolu úžasný vztah, škoda jen, že si to náš nejstarší asi nebude moc pamatovat, měl 2 roky, když máma zemřela ☹ ... no co se dá dělat, takový je život ☹ .
A ty máš asi nějaké problémy, když píšeš, že skutečnost je trochu jiná? Samozřejmě neodpovídej, jestli nechceš, nechci být vtíravá...

megy
2. únor 2012

@lili1986 zkušenost mé sestry - ona má většinou něco extra😀 myslela si, že menses proběhla, ale ve slabší formě, tak to nijak neřešila, ale pak ji to nedalo, udělala test a vyšel pozitivně 🙂 pak šla k dr a ten ji řekl, že je už v cca v 7tt🙂 takže možné to určitě je 🙂 sestra je už nyní ve 12tt nebo 13tt🙂

lili1986
autor
2. únor 2012

@biibaa Jsem ráda ,že nejsem jediná 😀 už jsem chtěla psát do ginesovy knihy rekordu ,že jsem měla nejkratší menstruaci v dějinách lidstva 😀 asi 3h 🙂 🙂 Asi už je to jisté nějak se musím cpát a testy jsou pořád pozitivní, ale do doktorky pujdu až v 7týdnu. Abych už viděla srdíčko 😀 snad to dopadne líp než minule 😖 Děkuji za povzbuzení🙂

lili1986
autor
2. únor 2012

@zoditka Děkuji za povzbuzení určitě chcí ,ale minule jsem se strašně těšila a dopadlo to blbě, tak už tomu nechám volny průběh a budu se těšit tajně 😀 A asi už budu chytřejší a hned to každému nevyžvaním v 5týdnu ,ale počkám aspon do toho 12 kdybych potratila až to zase všichni hned nevědí a neřeší to.

lili1986
autor
2. únor 2012

@helcenka V listopadu jsem měla špatny nález na děložním čípku ,tak jinak hodná doktorka mi řekla dost vážnym hlasem , že mám počkat do března až přijdou dalši výsledky. Jinak jsem ještě chtěla trošku počkat nebo jsem se pěkně o vánocích vyžrala asi 5kg 😀 Tak jsem se už přihlasila na Zumbu ,že ty špeky nejdříve vytřepu nebo vždy jak více přiberu ,tak se mi ozve stare zranění kolene. Kašlu na to už se moc těším 😀

lili1986
autor
2. únor 2012

@megy To já jsem asi taky takový extra vuřt jak se u nás říka v Těšíně 😀 Už čekám týden až t 😀 y konečně začne a nic trvalo to jen ty 3h 😀

lili1986
autor
2. únor 2012

Děkuji holky za podporu ja se jdu jen tak nenápadně dívat na mimi oblečení 😀 Snad už toto těhotenství neskončí zase v 6 týdnu.

zoditka
2. únor 2012

@lili1986 Lili budu na tebe moc myslet a držet co můžu, aby to tentokrát dopadlo dobře... a ono dopadne!!!
Jsi teda těhotná podobně stejně jako já, takže v tom jedem spolu 😉 . Taky se moc bojím, po špatných zkušenostech, ale musíme těm drobkům věřit!!!

biibaa
2. únor 2012

@lili1986
@zoditka Holky, hlavně klid- vím, že se to kecá, já se taky nervovala před každou kontrolou, držím vám palce!

ined77
2. únor 2012

@lili1986 🙂 ...já jsem to měla u obou dětí naprosto stejně, 2 dny slabá MS, pak nic a na testu druhá slaboučká čárečka 😉 .
držím palce ať je vše v pořádku 😵

helcenka
2. únor 2012

@lili1986 - tak to je super. Neboj, mimíšek u tebe bude spokojený 😀 😀 😀 a jestli máš nějaké kilo navíc, tak mu tam je teď aspoň teplo v těch mrazech. 😉
Jinak ten nález mě mrzí, ale znám jednu holčinu, která měla špatný nález také, doktor říkal s miminkem čekat a čekat, no ale ona měla depku z toho, že pokud bude čekat, tak žádné mimi ani nebude... No a teď má 2 dětičky a čípek sice po zákroku, ale v pořádku.
Moc držím palečky.
@zoditka - problémy, jak se to vezme, nějak se mi o tom ale nechce mluvit. Jen když jsem u tebe v pase viděla, že chceš mít 4 dětičky, potěšilo mě to, byl to vždycky můj sen, mít čtyři děti už od základky. Moc fandím maminám, které se se zdravím rozumem rozhodnou pro kupu dětí. Spousta mých kamarádek zůstává u jednoho maximálně dvou dětí a zrovna nedávno se mi další kamarádka svěřila, že by nejraději měla jen jedno dítě - už má holčičku, jenže manžel ji tlačí ještě do druhého a ona by raději šla zpátky do práce 😒 .

lili1986
autor
2. únor 2012

@helcenka Mám sice 63kg a 170cm 😀 BMI index ještě v normálu ,ale pokaždé jak mám nad 70kg lupe mi v koleni 😀 a to mi bude 26let a lupe mi vněm jak duchodkyni 😀 Předpokládam ,že budu muset těch 11kg přibrat jak píši. Nebo prý jen 9kg váži miminko a vše ostatní. Tak mě bude muset přítel nosit do schodu na zádech 😀 Taky douchám ,že nic hrozného na tom čípku nebude nebo to přežiju musím věřit 😉 Děkuji moc za drženi palečku. Jak se muže někomu zdát ,že těhotenství je banalita, tak my co jsme již potratili ,tak víme jak je to těžké a nervovat se až do porodu. 😀

helcenka
2. únor 2012

@lili1986 - jedenáct nebo devět kilo? To není podmínka, dá se přibrat mnohem míň, ale taky mnohem víc... 😀 Je to hodně v genech a také životospráva tomu pomáhá. 😉

lili1986
autor
2. únor 2012

@biibaa Já budu dostávat infarkt při každé kontrole asi jako každa 😀 Bohužel jsem ted někde četla ,že riziko potratu se začína nějak zvyšovat asi to bude tou dnešní dobou. Stresem smogem atd. Dětem se zde moc žít asi nechce🙂

lili1986
autor
2. únor 2012

@zoditka Asi jsem podle toho co jsem četla v 3 týdnu. Po oplodnění a opožděne menstruaci má 3 týdny,tak jsem zvědavá kdy mi doktorka řekne termín porodu 😀 Jinak se mužeme sejít ve foru rodíme v říjnu pokud takové bude existovat 😀 Věřím ,že nám to oběma dobře dopadne ,taky budu držet pěstí 😀

lili1986
autor
2. únor 2012

@helcenka Ještě dnes dojím na oběd tu kachnu a zítra vyrazím do obchodu pro zdravé věci 😀 Už i přítel si dělá srandu ,že stakovou budu mít stejně jako on 90kg 😀

sipkova
2. únor 2012

ahoj já špiním už od neděle, ale na testu žádné změny

lili1986
autor
2. únor 2012

@sipkova Ahoj já jsem špinila v sobotu v nedělí jsem si dělala test a byla tam slabounka čárka. Dalši test jsem si dělala v útery taky tam byla slaba čárka a dnes jsem dělala test přes den a čárka již byla mnohem silná. Použila jsem mama test který je hodně citlivý. Slyšela jsem ,že některá žena má pozitivní test třeba až po týdnu ,tak vydrž 😀 Držím palce až je test pozitivní 😎

zoditka
2. únor 2012

@biibaa Moc děkuju!!!
@helcenka To máš těžký, každá jsme jiná, taky znám spoustu mamin, co je to na mateřské nebaví, nudí se a nemůžou se dočkat, až se dostanou mezi lidi, např. i do práce... já tohle třeba taky nechápu, ale těžko soudit... prostě každá máme jinou povahu, no. Já třeba pro ty děti fakt žiju, baví mě to s nimi moc, užíváme si každičký den a děsí mě, jak to šíleně utíká... ale do určité míry jsem asi ovlivněná i tím, že my máme děti vymodlený a vybojovaný, tak si toho možná víc vážím, nebo víc si uvědomuju, jaké obrovské štěstí mám, že je po tom všem mám a o to víc si to s nimi užívám... no můj cíl je troufalý, vzhledem k minulosti, ale hodlám si to vybojovat 😉. Děkuju 😉.
@lili1986 Teď jsi 3 týdny po oplodnění? Takže jsi v 5.tt? Nebo kdy jsi měla poslední MS? Diskuze "TP říjen 2012" už je, já jsem ji zakládala 😀 , takže se moc těším, až tě tam uvidím!!! 🙂

helcenka
2. únor 2012

@zoditka - já vím, že jsme každá jiná, ale přijde mi, že těch "pravých mamin" hodně ubývá. Znám maminy, které si berou rodičák na 2 roky ve vidině, že budou pobírat dost peněz, ale pak řeší, co s 2-letýma dětma, když musí do práce. Na jednu stranu je chápu, dřív taky mámy musely do práce a děti šly do jeslí. Jenže ten vztah máma dítě byl takový jiný, laskavější, pohodovější, ne hektický, prostě si to všichni užívali jinak, teda alespoň mám takový pocit, možná se mýlím.
Já jsem na mateřský a taky si přijdu někdy pěkně vygumovaná a těším se mezi "normální" lidi, bez toho, aby jsme si povídali o něčem jiném, než o plenách, rýmičkách, o tom co všechno dětičky už všechno umí. Ale na druhou stranu jsem šťastná, že na mateřský jsem a za žádnou cenu do práce nespěchám. Vím, že 4 děti mít nebudu, ale nemůžu mít všechno, že, jsem šťastná i tak. 😉
Moc obdivuju takový ženský jako jsi ty. Fakt ti to přeju, ale už jsi "za půlkou", to je na dobré cestě. Podle toho, i když nevím, co tě potkalo, tak co píšeš, tak jsi to neměla lehké a asi tím, že jsi to překonala, tak jsi silnější než my "ostatní". 😀 😀 😀 Ale kdo to má dneska lehké, že...
Je to divná doba, jejeje tak končím, chytám nějakou depku. 😝 😝

lili1986
autor
3. únor 2012

@zoditka Já se tam raději přihlásim až budu uvidím srdíčko a budu po 12 týdnu 🙂 Předtím jsem se přihlásila hned do srpnové a byla jsem tam jen týden ☹ Jinak jsem poslední ms měla 4.1 jelikož jsem měla 7.12 revizi tak oplodněna jsem byla kolem 17 to si pamatuju 😀 vždy to na sobě poznám kdy mám ovulaci. Já nevím myslím si ,že jsem tak v tředím týdnu. Minule jsem to zjistila 24.11 a doktorka mi řekla 4.12 že jsem v pátem týdnu tak se vtom fakt nevyznmám 😎

slundo
4. únor 2012

Já tedy nebyla po žádném zákroku, ale přesně takhle jsem přišla na těhotenství. Nedostavila se klasická menstruace, jen špinění a za týden už byly na TT dvě čárky 🙂 Moc Ti přeju, aby ti to vyšlo!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru