Špinění se slabým krvácením, mohla bych být těhotná?

zuzulinka87
29. čer 2012

Dobrý den.
Chtěla jsem se zeptat na váš názor. 8 dní před MS sem špinila a když měla přijít MS, tak sem měla jen bolesti břicha jako při ní, že sem si myslela, že už, ale nic, jen špinění, na večer jen slabá světlá krev a to samé i druhý den zase bolesti jako že už, ale zase jen špinění. Zkusila sem test a byl negativní, počkala jsem ještě 14 dní a šla k doktorce, ta mi udělal ultrazvuk a řekla že mám zvětšenou sliznici, a že by to tam mohlo být, ale že to ještě nemusí vidět, tak mi pichla agolutin a řekla že mám čekat 14 dní. Dnes je to 9. den a pořád nic "zatím". Jinak mě docela bolí bradavky, břicho mám jakoby nafouklé(ale né jako u MS, prostě tak jinak) a někdy mám takový divný jakoby píchání nebo takový divný tlak na vaječnících, který sem nikdy předtím neměla.Myslíte si, že by to mohlo být nebo to je z toho agolutinu? Nebo mě ještě napadlo, kdyby to, co sem měla to špinění a ta slabá krev byla MS, mohla bych ji dostat, tak jako vždy, nebo by mi ta vyvolávačka urychlila a přišla by dřív? Děkuji moc za vaše odpovědi. 🙂

skorepka
15. črc 2012

jasne ze muzes byt, takhle jsem to mela s dcerkou, otehotnela jsem nasledovala slaba kratka ms, a dalsi uz se nedostavila, naopak se dostavila // 😉 drzim pesti at je vse v poradku

olik77
1. říj 2013

@skorepka Ahoj, děje se mi teď něco podobného, konec srpna jsem měla dva dny jen takové slabé krvácení a pak 4 dny na to jen špinění, které trvalo 5 dní, bylo mi to divné tak jsem si udělala 2 testy v různé dny a negativní, teď v září pociťuji takové divné věci na sobě, koukla jsem na net a vše příznaky těhu, teď v září kolem 20. jsem čekala další MS a nic, včera jsem si dělala test a zase negativní, o miminko se snažíme už víc jak 4 roky, tak si moc testů dělat nechci, protože po každém negativním jsem dost zklamaná, za jak dlouho jsi to pak zjistila? nevím kdy si udělat další test? nebo jestli k doktorovi? zatím se mi k němu nechce , děkuji za odpověď

beandy
9. říj 2013

Ahojky, no já to mám podobně. Poslední MS byla 11.září, 24DC jsem začala špinit s krví, 25 DC nic, 26DC opět špinění s krví a teď 29 DC jen špinění. Naděje si už nedělám, takový štěstí bych mít nemohla že by to bylo těhotenství. 😒 Takže se třepu na MS a začnu brát gynex. 🙂

eeen
9. říj 2013

Holky, já už to mám druhý cyklus...první 29DC špinění a vlastně celou dobu místo MS jen špinění... test jsem nedělala, brala jsem to,že přišla MS, a teď druhý cyklus 36DC opět to samý...tj. beru to tak,že MS přišla o týden dýl a protože jsem teprve 2 cyklus bez HA, tak to je tím...Myslíte,že ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru