Špinily jste někdo po ovulaci a možném těhu?

lusen
9. pro 2017

Chci se zeptat jestli jste nekdo spinil cca 7-8 dni po ovu. Mesicky maji byt az asi za tyden a ja mezitim obden rano nebo vecer spinim a mesicky jako takove nikde (myslim kontinualni standartni krvaceni). Snazime se o druhatko a s prvnim si nevybavuji ze jsem to takto mela. Muze to byt i hnizdeni?

anickaaa28
9. pro 2017

Ahoj může 🙂 Počkej do MS a uvidíš.Držím palce.

lusen
autor
9. pro 2017

@anickaaa28 i takto dyl muze zena spinit? Myslela sem,ze to zahnizdovani je tak otazka jednoho dne,kdy dojde i ke spineni. Jeste tedy piju kontryhel a mam delsi cyklus cca 32-33 dni.

leymea
9. pro 2017

@lusen pozor, kontryhel se pije jen do ovulace. 🙂

lusen
autor
9. pro 2017

@leymea ja ji moc nepoznam,kdy k ni presne doslo nebo dochazi na sto procent,ale uz vice nez tyden ho nepiji. Ale s prvnim sem ho tusim pila do dvoi carek na testu.

anickaaa28
9. pro 2017

@lusen Tak u dcery kdysi jsem takhle špinila...ale já si myslela že to je ms.Další měsíc jsem ms nedostala.Tak uvidíš.Držím palce

lusen
autor
9. pro 2017

@anickaaa28 to jsem potr.slyset ze to jednoduse je mozne.samozrejme nejsem vcerejsi s vim ze musim vydrzet mim.do poz.testu. jen znam z diskuzi zahnizdovani jedenden apod.tak uvidime tedy pr.tyden

leymea
9. pro 2017

@lusen pije se bud do ovulace nebo do 14DC 😉 a ano, spinit muzes a byt tehotna. Drzim palce 🙂

anickaaa28
9. pro 2017

@lusen vydrž a uvidíš,držím palce🙂

snezenka123
10. pro 2017

@lusen já to tak mám..od pondělí což bylo cca 6dpo jsem spinila, dva dny na to velmi silné bolesti jak břicha,tak i zad...a dneska pozitivní těhu test z krve i moci(krev 32,5)..jsem cca 12dpo a 25dc. musím týden počkat, jak se to bude dál vyvíjet..ale myslím pozitivně

snezenka123
10. pro 2017

A spinim v podstatě už skoro týden. ..

snezenka123
10. pro 2017
lusen
autor
15. pro 2017

@snezenka123 taky mam uz pozitivne tehu test. Doktorka videla uz fazolku. Dalsi kontrola v lednu👍

snezenka123
5. bře 2018

@lusen gratuluji🙂 u mě to tenkrát nedopadlo:-/na konci šestinedělí po potratu proběhla ms, která trvala teda skoro 15 dní...a teď už dva dny po ránu trochu zašpiním, nebo potom večer, jinak přes den jako když utne...nic...jsem cca 8-9 dpo, 23 DC, ms dochází většinou 26 -27 DC..tak jsem z toho taková rozladěná☹
Břicho mě pobolívá, jako by každou chvilkou měla ms přijít, test zatím sněhobílý, tak nevím, co se zase děje☹
jak dlouho ty jsi měla to špinění?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru