Špiním místo menstruace, těhotenský test je negativní

boomer
6. čer 2012

Ahoj holky. Prosím o Vaší radu. Mám pravidelné cykly po 28 dnech, HA neberu už přes dva roky. Vždycky tak 1 nebo 2 dny před MS začnu špinit a pak se dostaví MS. Tento cyklus jsme se začali snažit o mimčo. OVU jsem měla 14 den cyklu (bolel vaječník, pozitivní ovu testy). 8 den po OVU jsem začala špinit (hodně málo, tmavě hnědá barva), myslela jsem, že se jedná o nidaci. Bohužel ale špinění nepřestalo, již je to 8 dní. Včera jsem měla dostat MS a zatím nikde, pořád jen to tmavě hnědé špinění. Dneska ráno jsem zkusila TT (Mamatest citlovost 10) a byl negativní. 😒 Nevíte v čem je zakopaný pes?

nonaq
13. lis 2015

Tehu to urcite muze byt (pokzd je duch na testu, tak to pravdepodobne tehu je).. ale zaroven muze se spinenim odejit.. Na druhou stranu ja jsem spinila nekolik dni a tehu jsem. Vse je otazkou casu.. kdy mela prijit MS?

likovcova
16. lis 2015

Místo špinění se dostavila silná MS :(,ale při ms ze mě vypadl takový divný velký hlen,tak si říkám,že se třeba povedlo,jen špatně skončilo...ale už ta představa,že by to mohlo být těhu mě teší,protože si říkám,že aspon mohu otěhotnět...

janulle22
16. lis 2015

Tak aspon trosku pozitivni a berete to dobre...🙂

Ja pouze spinila, sobotni test negativni, tak ve stredu pomrskam k dr. Nejspis bude chyba jinde. U prvniho ditete mi vsechny testy ukazovaly ze nejsem i kdyz uz jsem to mela pitvrzene od dr... Kdyby to nekomu pomohlo...🙂

veruzamy
9. led 2016

Ahoj, uz 6 let beru HA lindynette, nikdy jsem nezapomněla pilulku, ani jsem neměla žádné zdravotní problémy-prujem, zvraceni. Nic. MS jsem měla dostat ve čtvrtek, nic, az včera v pátek slabé hnědé špiněni jen po utreni. Na intimce nic. Na noc jsem si radši vzala tampon, ale rano tam byla jen trocha toho hnědého hlenoviteho výroku. Test negativní. Je možné ze i přes pravidelné braní prášků bych mohla otěhotnět? :-O nechci si nic vsugerovavat, ale často me bolí a motá se hlava, prsa taky bolí. Břicho nebolelo vůbec jako bych měla dostat MS. Tak nevím, co se to děje..děkuji za odpověď pokud tu ještě někdo bude 😀

kikidii
10. led 2016

@veruzamy myslím, že pokud bereš anču tak, jak říkáš, tak by to těhotenství být nemělo. Asi je něco ve vzduchu. My se snažíme o mimčo devátý měsíc a místo menstruace jsem měla dva dny slabý růžový výtok, pak pět dnů špinění jen ráno a dopoledne. Po týdnu zpoždění těhotenský test stále negativní. Takže se asi naše těla rozhodla, že se prostě zblázní 😀

misule_m
18. led 2016

Ahoj holky,

můj dotaz je skoro naprosto stejný. Akorát jen pozměním info 🙂 Poslední MS: 19.12.2015 . V době ovulace jsme se snažili. Další MS měla být až 16.01.2016 jenže už od 13.01. jsem začala špinit. A špiním do ted. Což je u mě nezvyklé, protože vždy když mi menstruace přijde, tak je to pěkný mazec. Nevím, jestli je tohle ticho před bouří nebo by to mohlo být těhotenství. Každopádně dnes TT negativní. Takže se dostávám k dotazu. Kdy zajít k doktorovi ? Myslíte, že bych mohla být těhotná ? Měla bych ještě zkusit TT ? Už mi je celkem trapně lézt pořád na gyndu s tím, že jsi myslím, že jsem v tom. :D

Tak prosím o radu, než začnu plašit 🙂

nonaq
18. led 2016

@misule_m mela jsem to hodne podobne, misto MS jsem par dni pred terminem MS zacala spinit (jen hnede, ne cervenou krev) a trvalo to nekolik dnu. Test byl v terminu pravidelne MS negativni. Ale za tyden po terminu MS byl pozitivni a ted jsem 18 tt 🙂 Ale samozrejme to tak nemusi byt i tebe. Ja bych doporucila pockat tyden po terminu MS a zkusit znovu test. A pokud se do te doby nedostavi klasicka MS, kazdopadne zajit k lekari.

misule_m
18. led 2016

@nonaq děkuji, za odpověd 🙂 Tak to jsi mě celkem uklidnila, doufám že to snad už vyjde 🙂 Jinak gratuluji 🙂 🙂

nonaq
19. led 2016

@misule_m drzim palec, dej vedet, jak jsi dopadla

luciasek121
21. led 2016

Ahoj holky. Mám taky dotaz, před 5 dny jsem měla mít MS. Ale nedostavila se, dneska mi začlo špinění, ale je to pravdu jak píšete jen tak lehce na utření nic víc. Test jsem si dělala v úterý a negativní. Jinak prsa nalité, bolí mě když na nich ležím, semtam v podbřišku a šíleně teda jím mi příjde...takové chutě, takže příznaky jak před MS. Nevíte zda bych mohla být těhu?? Prášky neberu a jednou nám to ujelo před Silvestrem.. 😅 děkuji za rady 😉

nonaq
21. led 2016

@luciasek121 podle toho, co jsem kde četla, bych to spíš tipovala na zpoždění.. a za jeden dva dny se ti to ještě rozjede.. může to být jenom počasím nebo tak... ale jestli to ujelo v plodných dnech.. zkus udělat test za týden po vynechané MS.. tam už by případné těhu mělo rozhodně jít vidět

julieta33
25. led 2016

Mám dva dny spineni místo ms.Test nezkousela.Raději bych to dostala. Měla jste to některá ?Asi je lepší udělat test.Je mi to jasný 😊

kikidii
25. led 2016

@julieta33 začátkem roku jsem měla pět dnů špinění místo ms a pak už nic, ms se nerozjela. 9 dní nato jsem měla ovulaci (takže těhotenství to nebylo)

julieta33
25. led 2016

Tak se nemusím bát.Děkuju.Ja od včera do dneška.

julieta33
25. led 2016

@kikidii jo a mam jen intimnku.Dnes skoro čistou.

kikidii
25. led 2016

@julieta33 mohlo by to být i těhu, dost holek to tak mělo. Ale jak ti říkám, já si byla na 95 % jistá, že jsem těhotná, a nic.

julieta33
25. led 2016

@kikidii ja tehu zrovna být nemusím.

veruzamy
4. únor 2016

Ahoj tak opět vyckavam svou MS, zase jen lehce spinim a to ani ne při každém uzreni. Břicho me poboliva, jako kdyby každou chvíli měla ta mrcha přijít, ale zatím nic. Počkám do zítra, ráno udělám test a asi se objednam k MUDr. aby to nebylo nrco vážnějšího :-/

amoon
4. únor 2016

Ahoj, já se sem přihlásila právě kvůli tomuhle samýmu problému.. s manželem se pokoušíme už skoro rok o mimčo a zatím nic.. ale tenhle měsíc mám trošku jiný pocit, až jsem si myslela že by nám to fakt mohlo vyjít, předevčírem jsem začala špinit, tak už jsem to obrečela, ale špinění pořád pokračuje a nepřechází do té další fáze.. mám pocit jakoby to teklo hodně ale přitom na intimce skoro nic, jen v podstatě na utření papírem.. teď co jsem četla příspěvky tady tak začínám zase doufat.. co myslíte? test jsem si dělala včera ráno a byl negativní, ovulaci jsem měla 23. 1.

xcentrik1
14. kvě 2016

Ahoj holky chci se zeptat dneska jsem si dělala test clear blue fotka přidána ale malinko spinim tmavší to snad ani není krev něco mezi jw to normální twhj je na samém zacatkz

andreaandrejka
14. kvě 2016

@xcentrik1 Gratuluji 🙂 Jsi zhruba ve 3-4 týdnu 🙂 Já to měla také tak. To špinění může být k tomu, jak se usazuje plodové vejce, já to tak měla celý 1.trimestr. Rozhodně se objednej k dr. na první kontrolu 🙂

xcentrik1
14. kvě 2016

Zavolám v pondělí 🙂 já tedka jedu na týden pryč :( mimo Pardubice tak jsem uvažovala že si sjedu do nemocnice na pohotovost jsem asi vyhukana ale už jsme o jedno mimco přišli v 18 týdnu tak nechci nic zanedbat

andreaandrejka
14. kvě 2016

@xcentrik1 Tak určitě je lepší zajet, pokud už máš takovou zkušenost, pro vlastní klid. 🙂

xcentrik1
14. kvě 2016

Tak jsem se vrátila z nemocnice doktor ještě nic nevidí na utz je ještě brzy..ale neshledal nic závažného

xcentrik1
15. kvě 2016

Holky dotaz. Spinim tmavší něco ani nevím jestli krev, mírně mě poboliva v podbřišku..dle X teho testu HCG roste ....je to normos??nějaký zkušenosti. Jsem z toho pěkně nakřivo včera na pohotovosti doktor ještě nic neviděl tak nemohl nic rict

andreaandrejka
15. kvě 2016

@xcentrik1 Já to měla ze začátku, praskla mi cévka. Pak opět a vesměs se to táhlo celý 1.trimestr. To bylo zase z důvodu uhnizdování plodového vejce.
Dr. neviděl vůbec nic? Předepsal ti na to něco? Mě dala dr. Rutascorbit a nemůžu ho vynachválit.

xcentrik1
15. kvě 2016

Právě ze vůbec nic mi nepredepsal. Zítra budu volat svoji Dr. A uvidím co mi řekne..mé z toho jebne

andreaandrejka
15. kvě 2016

@xcentrik1 Kdyby bylo něco špatně tak by řekl. Bude to dobré.

xcentrik1
15. kvě 2016

No říkal mi nic nevidím a nebo je to potrat nejakej Hensel germund dr.

andreaandrejka
15. kvě 2016

@xcentrik1 Budu držet palce a zítra jdi určitě ke své dr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru