Špiním místo menstruace, těhotenský test je negativní

boomer
6. čer 2012

Ahoj holky. Prosím o Vaší radu. Mám pravidelné cykly po 28 dnech, HA neberu už přes dva roky. Vždycky tak 1 nebo 2 dny před MS začnu špinit a pak se dostaví MS. Tento cyklus jsme se začali snažit o mimčo. OVU jsem měla 14 den cyklu (bolel vaječník, pozitivní ovu testy). 8 den po OVU jsem začala špinit (hodně málo, tmavě hnědá barva), myslela jsem, že se jedná o nidaci. Bohužel ale špinění nepřestalo, již je to 8 dní. Včera jsem měla dostat MS a zatím nikde, pořád jen to tmavě hnědé špinění. Dneska ráno jsem zkusila TT (Mamatest citlovost 10) a byl negativní. 😒 Nevíte v čem je zakopaný pes?

xcentrik1
16. kvě 2016

Utrogestan lepší jíst nebo zavadet

xcentrik1
16. kvě 2016

Tak jsem byla u doktorky poslala mě na krev hCG 72 ve středu jdu opět na krev tak snad bude vše ok. Nasadila mi utrogestan na zastavení špinění..

luio
11. črc 2016

Ahoj holky, už si nevím rady a po čtení různých diskuzí jsem snad ještě víc zmatená. Přibližně 10 dní před očekávanou menstruací jsem cca 4 dny špinila, což mě docela překvapilo, protože jsem nikdy nešpinila, ani při braní HA ani teď, když HA už neberu. Myslela jsem si, že každým dnem přijde menstruace, ale je to cca 14 dní od špinění a 4 dny od očekávané menstruace a já jsem to stále nedostala. Včera jsem si dělala test a vyšel negativní. Nevím, co mám dělat. Nemyslím si, že bych byla těhotná, nepociťuju žádný příznaky (žádné bolení prsou, žádná výjimečná únava, sem tam mě trochu píchne v podbříšku) a ani podvědomě si "nepřijdu" těhotná. Navíc sex jsem v červnu vůbec neměla, v květnu sex byl a "červnovou" menstruaci jsem dostala téměř přesně. Skoro na všech diskuzích čtu, že špinění a nedostavení se menstruace znamenalo těhotenství.
Předem děkuju

ivalinka1
23. zář 2016

Prosím o radu, zda to měl někdo stejně a případně jak to dopado...
Mám každý cykklus stejný. 28dní, ms přesně na den.. Poslední 2m jem měla spoždění jeden nebo dva dny. Ted jsem mela ms dosta 21.9, dnes je 23. od vcera spinim lehce ruzvym vytokem.. jen malinko, na jednu intimku. Na testu jsem po limitu mela sloubunkeho ducha. Myslite i, ze je sance, ze jsem tehotna? U dcery jsem mela ducha jete pred ocekavanou ms a zadne spineni nebylo....

maariii
20. lis 2016

@katka82 dobrý večer , čtu , ze když jste tmavé hnědé spinila byla.jste trhu 😉 teď se mi to stálo místo menstruace moc rád jsem nedostala . . ( ale bylo to jen spineni a většinou ráno v den MS a potom za dva dny ( většinou rano) a teče mi z prsou kapka.tekutiny,.když zmacknu , ale.testy negativní. děkuji za radu

miska0307
4. pro 2016

Ahoj. Potřebuji radu. Místo menstruace se mi dostavil pouze hnědý výtok s trochou krve, který trval asi 4 dny. Teď mám jen občas bolesti. Jsem panna takže těhotná být nemůžu. Prosím poraďte. :( Předem díky

kikidii
5. pro 2016

@miska0307 nejsem odborník, ale asi to bude jen nějaká hormonální nerovnováha, to se občas stává. Mě se to taky stalo a další menstruace už byla zase "normální" 🙂

raduzemlejna
6. pro 2016

Ahoj holky, prosím o radu, jestli se vám to zdá normální.. Týden zpožděná MS a těhu test negativní.. hrozně mimi chceme, ale přijde mi to už strašně dlouhý.. v sobotu lehké krvácení a od neděle špiním do hněda, jinak nic.. v podbřišku mě pořád trochu jakoby dloube nebo popichuje..

jitulkax
3. led 2017

@raduzemlejna Ahoj, jak to dopadlo, zadarilo se?

raduzemlejna
4. led 2017

@jitulkax To víš, že né, nakonec jsem to asi s 9tidenním zpožděním stejně dostala a byl to celkem mazec. No nicméně, teď jsem v očekávání znovu, pozítří to mám dostat 😀 Tentokrát si od toho ale neslibuju tolik jako minule. Na mé plodné dny jsme tomu moc nedali, manžu jsem měla nemocnýho, takže nějak ani nálada nebyla.. takže jestli to dopadne, tak bych se hoooodně divila..
A co ty, jak jsi na tom?

tyga
4. led 2017

Ahoj,potřebuju radu snažíme se o mimčo menstruaci jsem dostala 10.11 2016.Pak jsem měla zpoždění 17dní dostala jsem to 27.12 na 4 dny.Normální krváceni a dnes jsem začala špinit i kousky krve hnědé bolí mně vaječník a občas mně pichne ze spodu nevíte co dělat.Jibak testy jsem si dělala než jsem to dostala a byli negativní a red tohle.Cítím se pořád nafouklá a mám pocit že prasknu ze spodu .

jitulkax
4. led 2017

@raduzemlejna Tak třeba to teď klapne🙂 Je to o nervy čekat každý měsíc zda MS přijde, viď? Právě jsem to měla teď trochu podobně, tak mě zajímalo jak to dopadlo u Tebe.

kokoska321
5. led 2017

Ahoj holky, taky patříme mezi snažící se 🙂. Už je to rok, kdy jsme to "tak nějak" nechali plynout. Nic jsme nepočítali, neplánovali, máme se rádi a říkali jsme si, že to bude jak to má být. Díky práci jsem dost na cestách, jsme spolu asi 4 dny v týdnu a potom doma samozřejmě co nejvíc lítám, abych dohnala všechny resty v domácnosti a na milování není často ani nálada. No a rok utekl jak voda a já si říkám, že to bez toho plánování asi nepůjde 🙂 ale nechci to lámat přes koleno. Je mi 30 a manželovi o pár let víc. Všichni se ptají na děti, což mě začíná tak trochu stresovat. Navíc páry v okolí stejného věku jsou většinou také čekatelé na potomka... Rychle otěhotnět - už to není taková samozřejmost jako za dob našich maminek.. a určitě v tom svou roli hraje také věk.
Gynekolog radil zkoušet 10, 12 a 14 den po začátku MS, nikoliv každý den, aby byly spermijky kvalitní a silné. Tak to tak praktikujeme.. a uvidíme. Mám týden před MS a špiním, spíš to bude jen náhoda.
Hodně zdaru všem!

raduzemlejna
6. led 2017

@kokoska321 Ahojky, tak třeba to právě proto tentokrát vyjde!!! Jestli je to jiný, než jindy, třeba se tam opravdu něco děje. Kdy to máš dostat?

kokoska321
10. led 2017

@raduzemlejna Tak jiný to bylo. Nikdy takto dlouze před MS nešpiním, ale MS jsem nakonec dostala. Možná se opravdu něco dělo.
Dneska dorazily kapičky Gynex, zkusíme to s nimi.

raduzemlejna
11. led 2017

@kokoska321 Nic si z toho nedělej.. já jsem to právě taky dostala.. znovu.. Už se teď budem snažit osmý měsíc, už mě to štve... Gynex beru už tři měsíce, je super, dobrý na chuť, sklidnil mi takový ty předmenstruační bolesti, ale asi mi jinak nepomohl.. Právě ho asi teď vysadím. Četla jsem, že se má užívat max 3 měsíce, pak si dát nějakou dobu pauzu a zase za čas začít znovu.. Tak hurá do dalšího snažení, budu držet palce 🙂

kokoska321
6. únor 2017

@raduzemlejna Ahojky, tak se zdá, že se nám poštěstilo // 😎 Že by Gynex byl opravdu takový zázrak? Jinak by se měl brát tři týdny, potom týden vysadit a potom se může v užívání pokračovat.

errrrricka
7. čer 2017

@kokoska321 Ahoj holky,taky se snažíme, s tím špiněním to mám teď také tak, tak uvidíme zda se rozběhne, či ne, užívám tedy 5. měsíc Duphaston na podporu MS a otěhotnění, jinak mi byl doporučen Nosifol nebo Inofolic, tak zkuste. A jak jste dopali, že se zadařilo? je to o nervi, že jo 🙂 chystám se tělat těhu test, ale ještě vyčkávám...

vonrataj
9. čer 2017

Ahoj holky, taky přidávám svou trochu do mlýna. 🙂 HA jsem brala asi od 16 do cca 23 let. Pak jsem na rok vysadila, měla jsem bohužel zánět a přišla jsem v této době o jeden vejcovod. Nasadila jsem opět HA (jen vaginální inzert) a loni v listopadu jsem vysadila. O mimčo se s manželem snažíme v podstatě první měsíc. Nicméně cykly jsem měla vždy nepravidelné - než jsem začala užívat HA, brala jsem Orgametryl na úpravu a pak plynule přešla na HA. Ten rok vysazení jsem to měla dost rozházené a nyní taky....
Abych se dostala k jádru věci - cykly byly nyní po vysazení HA 35dní, poslední 44, dnes je to 51 dní a stále nic. Druhý den lehce špiním, jen na setření. Výtok je hnědo- růžový. Dnes jsem byla u Dr., píchl agolutin a udělal sono. Sliznice je vysoká, ale folikuly v obou vaječnících hojné, dominantní po vícero😕 předchozí tt negativní. Měříme i BT (první měsíc) a nezazanamenala jsem extra dvoufázovou, natož třífázovou křivku. Počítám, že spíš nejsem. Ale zaráží mě ty folikuly😲 co myslíte, je možnost těhu?🙂 příznaky jinak žádné extra nemám - prsa nebolí, sem tam pobolívá podbřišek a bedra, bývám teda unavenější. Ale jinak nic...

kokoska321
10. čer 2017

@errrrricka Nam nakonec asi nejvic pomohlo to, ze manzel zmenil praci. prvni tehu nam nevyslo, ale uz jsem v 11tt s druhym tehu. Snad uz bude vsechno v pohode. Hodne stesti vsem ❤

errrrricka
12. čer 2017

@kokoska321 Tak to super,gratuluji, no je to opravdu věda, to tělo, každý říká nemyslet na to, neřešit to, no ale to se lehce říká že jo 🙂

errrrricka
12. čer 2017

@vonrataj , zkus si udělat ještě jeden testík, třeba už budou dvě čárky, ale když nejsou příznaky... já měla to stejné a byl negativní, doktorka mi řekla, že to je i nedostatek hormonu estrogenu, že uvidíme za měsíc, je to opravdu o trpělivosti vše, což já osobně moc nemám. Jinak kamarádka mi doporučila tyto kapečky, můžeš vyzkoušet od Diochi Estrozin

vonrataj
12. čer 2017

@errrrricka Děkuji za tip na kapičky. 🙂 MS stále nedorazila... nicméně dle BT dedukuju, že ovulace musela proběhnout v ty dva dny špinení nebo hned po - od soboty teplota vyletěla. Proto počkám ještě pár dní s dalším testem... pořídila jsem si Drmek forte, tak si slibuju, že by mohl také pomoci, pokud by to teď neklaplo. S ním třeba zkušenost nemáš?🙂

errrrricka
13. čer 2017

@vonrataj Já si test už taky nedělala, myslím že duch by tam byl, a prsa nebolí..tak je to zbytečné. Ten Drmek forte ne, tyto kapečky mi doporučila kamoška, tak už je mám koupené, jsou to tedy pálky, ale co bychom pro to těhu neudělali že...

rayya
23. črc 2017

Ahoj taky se pridávám ,snazime se znova o mimco,je to 5 měsíců od revize.jak jsem si slibovala že to nebudu řešit a počkám si až na zpoždění,tak mi to moje telo dává pěkně sežrat. Před dvěma dny pobolivani jak při ms,různé popichovani,do toho trošku lítá žaludek a dneska dopo jsem zaspinila teď na vecir to ústavá jsem 26DC.ale zatim testy negativní a ja jsem samozřejmě na nervy jestli se povedlo.a furt citim v podbřišku takový zvláštní tlak.nejhorsi je že vsechno tohle jsem si proza i předtím ale to už mi touhle doubou vysel na testu aspoň duch.

misacek2030
30. črc 2017

Ahojte, jsem tady nová.Byla bych ráda kdyby jste mi mohli poradit. Je mi 28let a snažíme se s přítelem uz víc než půlroku o miminko. A nevím jestli je problém v tom,že mám neustále cisty. Změnila jsem gynekologa, jelikož bych se s tím mým nikam nepohla. Jinak jsem asi uprostřed cyklu a menstruaci mivam nepravidelnou a poslední menstruace trvala 2 dny a teď uz 4 den silné spinim (hnědý výrok i s krvy a nebo jen krev).Mate některá s tímhle nějakou zkušenost? Já takhle až moc nikdy nespinila a k tomu me občas pichne v podbřišku a mám šíleně nafoukle břicho. Děkuji vám za odpověď.

misacek2030
30. črc 2017

@boomer mám podobný problém, jsem uprostřed cyklu a taky se snažíme s přítelem o miminko a už pátý den silne spinim až krvacim a ms by mi měla začít za 14 dní.zitra budu volat na gyndu jestli mi nepraskla nějaká cysta.

lorellin
3. srp 2017

Take pridam dotaz....vbrijnu jsemmmela mimodelozni tehu. Od te doby se stale nedari. Od te doby mam take velmi slabou menstruaci. Trba 1-2 dny a betsinounby mi stacily slipovky. Ma to nektera z vas taky posobne? Prijde mi to divnw...ale chodime do caru a kazdy mesic pry probehne ovu, hornony i sliznixe jsou ok a pak ta slaboucka ms.....uz mi z toho hrabe....

lorellin
3. srp 2017

Teda koukam ze pisu jako jantar.....omluvam se, je to z mobilu....

snezenka123
5. bře 2018

Ahojky, obnovuji diskuzi...

Nikdy jsem nemívala problémy s cyklem,nikdy před ms nešpinila, prostě klasické PMS a pak přišla rovnou ms.
Koncem října jsem byla na zákroku, kdy mi museli rozrušit srostlý čípek(po konizaci)a rovnou udělali i kyretáž(prý standartní postup)
Došla mi ms klasicky za 26 dní a byla ok, trvala cca 6 dní. Potom jsem otěhotněla(bylo to na konci šestinedělí)a cca týden před očekávanou ms jsem slabě krvácela skoro 5 dní, bolelo mě břicho, ale ms se nerozjela, spíš to ustalo ve špinění a hned na to // na testu...dva dny před termínem ms.
Jenže těhu nedopadlonechtěla jsem znovu na kyretáž(byl začátek ledna)a tak mi dali tablety na vyloučení plodu(7tt). Potrat proběhl, ještě jsem pár dní na to dostala kapky na dočištění a čekala na porevizní ms.
Ta přišla...no zase 26 Dc, ale byla strašně slabá, spíš takové slabé krvácení sem tam, špinění, to trvalo cca 5 dní, další skoro týden bylo slabší krvácení a nakonec poslední 4 dny silné krvácení a potom jak když utne. No takže když beru to, kdy to začlo tak jsem špinila, slabě krvácela a krvácela skoro 15 dní...po ms jsem byla na kontrole a dr mi říkal, že je všechno ok, že se i chystá ovulace a že někdy to trvá i dva tři cykly, než se ms a celkově cyklus vrátí do normálu.
Nyní jsem 24 dc(počítáno od prvního dne toho silného krvácení jak mi řekl dr.)a od včera slabě krvácím, spíš je to po ránu, pak už nic...
test jsem dělala včera a úplně bílý...Tak nevím, zda zase i tahle ms bude trvat tak dlouho a bude mít takový divný průběh...
Ohledně té minulé mi řekl, že tím, že byla ještě v šestinedělí, tak je to ok, a může se tělo dočišťovat po potratu..

jak jste na tom vy?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru