Špiním místo menstruace, těhotenský test je negativní

boomer
6. čer 2012

Ahoj holky. Prosím o Vaší radu. Mám pravidelné cykly po 28 dnech, HA neberu už přes dva roky. Vždycky tak 1 nebo 2 dny před MS začnu špinit a pak se dostaví MS. Tento cyklus jsme se začali snažit o mimčo. OVU jsem měla 14 den cyklu (bolel vaječník, pozitivní ovu testy). 8 den po OVU jsem začala špinit (hodně málo, tmavě hnědá barva), myslela jsem, že se jedná o nidaci. Bohužel ale špinění nepřestalo, již je to 8 dní. Včera jsem měla dostat MS a zatím nikde, pořád jen to tmavě hnědé špinění. Dneska ráno jsem zkusila TT (Mamatest citlovost 10) a byl negativní. 😒 Nevíte v čem je zakopaný pes?

boomer
autor
6. čer 2012

☹ holky, žádná rada?

radus2011
6. čer 2012

Nemohl ti prasknou nějaký vřídek nebo něco? Já bych šla raději k dr...

boomer
autor
6. čer 2012

@radus2011 nevím, jsem se dneska objednala na pátek k dr. ☹

katka82
6. čer 2012

@boomer no pokaždé když jsem místo MS špinila do hněda tak jsem byla těhu 😉 ale to bylo jen tak 3 dny a pak už nic 😉 uvidíš co Ti poví Dr.,budeme držet palec aby to opravdu bylo těhu 😉 jéé a koukám že jsi z regionu Klatovy 😀 já taky 😉

petiiiska
6. čer 2012

@boomer
Kolikátý jsi den po ovu ?

boomer
autor
6. čer 2012

@katka82 díky za povzbuzení 🙂 jenže já špiním už od 8mého dne OVU. A kdy sis dělala TT? Já dneska a nic :( jj, taky Klatovanda 😀

boomer
autor
6. čer 2012

@petiiiska už 15tý, ale špiním od 8mého. Od včera, co jsem měla dostat MS je to špinění silnější, ale prostě klasická moje červená MS to není

katka82
6. čer 2012

@boomer no já testila dycky po těch 3 dnech špinění 😉 a to už tam byl pokaždé duch 😉
ty jsi přímo z KT?my bydlíme v Lubech 😉

petiiiska
6. čer 2012

@boomer
15.den po ovulaci už by měl být na testu alespoň trošku viditelná druhá čárka.. spíš bych to viděla, že se ms ještě rozjede a když ne, tak zkus testík za dva dny 🙂 Pokud by nedošla ani ms, ani by nebyl pozitivní těhu test, šupajdi k doktorovi 🙂
Držím palečky 🙂 😵

boomer
autor
6. čer 2012

jj, přímo z KT, ale momentálně přes týden v Praze 😉 Tak třeba se tam do pátku na tom testu něco objeví, ale nevím, začínám být skeptik. Co si tady tak pročítám, tak to může být cysta, hormonální porucha, špatná funkce žlutého tělíska 😠 doufám, že to nebude něco vážného

boomer
autor
6. čer 2012

@petiiiska děkuji 🙂 k doktorce jdu v pátek, tak uvidíme... ach jo, zrovna, když do toho chceme praštit, tak se mi organismus zblázní, doteď byl klid po pěšině 😎

simoonaa
10. pro 2013

ahojiky,chtela bych se zeptat Boomer,jak dopadlo vyšetření u DR..mám nyní stejný problem akorad spineni 4dny,ale jinak presne jako ty🙂

salomee
15. črc 2014

Ahoj, může se taky zeptat, jak to dopadlo..? ...vám všem? Můj dr. má dovolenou a ještě nějaký ten týden mít bude.. Kdyby mi někdo chtěl poradit, co by to mohlo být, budu ráda. Takže obvyklej cyklus asi 26dní, měla jsem bolesti, ale nepřišlo nic, 29.den přišlo špinění..- pár stop tmavší krve za den, jinak nic, to trvá už čtvrtej den. Těhotná bych být neměla, ale znáte to, zkusila jsem včera večer už i test a ten byl negativní, takový ten "duch" blbě viditelný...Nikdy se mi nic takového nedělo, když jsem "to dostala", tak rovnou a normálně silně.

salomee
17. črc 2014

...vidím, že to není zrovna moc frekventované téma, ale kdyby to raz někoho zajímalo a stalo se mu to samé, tak sem napíšu, že po pěti dnech špinění a 36-denním cyklu oproti k¨26-denní klasice se slavnostně rozjela mens. Dělala jsem pak ještě jeden test, že byl doma.. byl tam zase duch, měla jsem taky neobvykle strašnou bolest v prsou, do rána pak nic a mens.🙂..ale je to takové přívětivé, nebolí to..asi anovulační cyklus🙂.

yukisek
27. lis 2014

Ahojky poradite mi. Vcera jsem to mela dostat ale už od pondeli slabe spinim vcera jsem spinila o neco vice a sem tam se objevi i svetle cervena krev ale je to jen tak na utreni nemam ani tampon ani vlozku jen intimku a tam je fakt jen mala kapicka. Vcera jsem si delala test ale byl negativni. Tak ja vubec nevim jinak ovu mela probehnout 14teho a v te dobe jsem s manzelem meli styk. Porad si rikam zda to mam brat jako normalni ms nebo ne :-/ Jinak ms mývam tak 3-4 dny nejdriv spinim ale pak se to rozhede a krev je fakt hodne tmava ale tohle je takove jine:-/

mysicka00
28. lis 2014

@yukisek Ahojki, já mám to stéjné a taky nevím.... cyklus jsem měla vždy dlouhý 30-40 dní a teď jsem začala 28DC špinit, ale taky malinko na utření a včera jen trošilinku světlá krev, tak jsem myslela že se MS rozjede a nic, stále špiním 3den, ale zkoro nepatrně. Jinak se necítím jak před MS, jen sem tam bolí vaječníky. Ale s testem zatím čekám.

yukisek
29. lis 2014

@mysicka00 Mě se to teda rozjelo a pořádně takže zatím mimísek nebude☹

mysicka00
29. lis 2014

@yukisek Mě zatím nic.... špiním jen na utření úplně nic... a dnes ráno jen takový jakoby hlen se strašně světlou krví a to bylo vše. Tak teda vůbec nevím co to je 😕 Nebuď smutná, brzy se určitě zadaří 😉

yukisek
30. lis 2014

@mysicka00 Nevím no jako přímo se o mimčo nesnažíme teda já bych jako moc chtěla ale manžel pořád váhá jako že je ještě čas. Ale já tak nějak cítím že už by to mělo být nu.

sistinka
30. lis 2014

ahoj holky prosím vás o radu snažíme se už dlouho s manželem o další miminko,ale moc se nám to nedaří ☹ ms jsem měla 13.11. v době mé ovulace jsme měly několikrát pohlavní styk,jenže 28.11. ráno jsem našla na kalhotkách nahnědlý výtok,měla jsem ho jen ráno pak vůbec nevíte co by to mohlo být?

pajule88
7. pro 2014

@yukisek @mysicka00 Jsem na tom podobě. 33DC jsem začala slabě špinit, hodně tmavá krev a spíš taková hlenovitá, za dva dny špinění silnější. Ale moje klasická MS to není, navíc mě hodně svědí bradavky. TT negativní. HA jsem vynechala minulý cyklus. Asi by to mohlo souviset, co? Co myslíte?

mysicka00
7. pro 2014

@pajule88 Nevím no, možná že to máš trichu rozhozené. Mě se to taky nikdy nestalo a mám dulohé cykly a teď najendou 28DC jsme špinila 8 dní.... podle dr. to byla MS........dělala jsem si testy a negativní.PO třech týdnech už by to test ukázal si myslím :/

larla
4. čer 2015

Zdravím všechny, místo ms která se mi měla dostavit 29.5 čiže minulý pátek se mi nedostavila a místo ní slabé špinění až do dneška a test negativní. Byla jsem dnes u doktora a nic neviděl ani na utz prý je vše v pořádku. Jinak ms mívám každý měsíc celkem pravidelně a celkem silnou. Tak teda nevím myslíte, že bych mohla být těhotná? Že ještě brzy aby doktor něco poznal? Ale test by už to mohl poznat, ne? Dělala jsem v úterý a nic. Nevím co si o tom mám myslet. Připadám si jen nafouklá a pocity podobné při ms.Tak co myslíte?

luckkaa
27. zář 2015

Ahoj uz try dny mam spozdeni mensi bolesti prsou a dneska az dneska jen hnedy spineni muzete mi to vysvetlit co to muze bejt???

nonaq
10. říj 2015

Tak u me stejny. MS mela prijit 6.10., misto toho uz od 4.10. hnede spineni, ktere trvalo 5 dni, ale krev zadna, test den po ocekavsne MS negativni. Udelam jeste test tyden po ocekavane MS (13.10.) a uvidim. 19.10. jdu k dr., tak dam pak vedet.

nonaq
11. říj 2015

Ahoj - kdyby někdo četl diskusi a třeba mu to k něčemu bylo - viz můj předchozí příspěvek - dnes jsem si udělala znovu test (týden zpoždění MS) a jsou tam //. Ne úplná dálnice, ale jasně viditelná. Žádné příznaky na sobě moc necítím. Například vůbec nemám citlivá prsa, jak se hodně objevuje. Jen takové tlaky v podbřišku, jinak nic...

tissi
6. lis 2015

Ahoj, tak taky přidám odpověď, třeba někomu pomůže 🙂. O mimčo se také snažíme, MS mám pravidelnou 27-31 dní. Poslední cyklus mě dost potrápil, začala jsem malinko špinit 23DC, trvalo to 4 dny a bylo to opravdu jenom minimální, ani slipovka nebyla potřeba. Myslela jsem, že budu těhotná, ale všechny testy negativní :( a já nervní, že MS nepřichází. Nakonec jsem ji dostala 49DC. Pokud bych vzala to špinění jako MS, tak poslední MS přišla vlastně normálně po 27 dnech. Nevím, co se stalo ... k dr. se chystám.

nonaq
6. lis 2015

Jinak ja uz jsem v 8tt.. potvrzena srdecni akce. Takze u me skutecne spineni znamenalo tehotenstvi.

janulle22
13. lis 2015

Ahoj, jsem na tom podobne jako zakladatelka. Misto MS se dostavilo spineni. Prislo o dva dmy driv, ale trva dosud. Ale tak od utery jen papire. Dnes rano test negativni. Tak bud je jeste brzy, nebo to je neco jineho. Krom tlaku uprostred bricha nepocituji... Tak snad to nic nebude...

likovcova
13. lis 2015

Ahoj holky,prosim o Váš názor,jinak mi asi začne hrabat..
Poslední MS 2.10,příznaky těhu mi příjde že mám..,nalitá prsa,nevolnost,výtok ktérý jsem nikdy neměla..
na testu slaboučký duch,ale před chvílí jsem začla špinit... ☹ ,tak jsem z toho jelen...
O mimčo se mužem snažíme už dloho,tak asi pláná naděje...
Předem děkuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru