Špiním od ovulace už 6 dní, je to normální?

sambuca
12. črc 2012

Ahojky všem, chtěla bych se zeptat, zda se Vám to některé taky stalo? Měla jsem ovulaci, den před ní a v den Ovu jsme se snažili, následující den ráno jsem našla na kalhotkách trochu hnědého zašpinění.. jenže to pokračuje už 6. den a po sexu např. včera se to na 2 hodiny zhoršilo. Není to nic dramatického, ale je to poprvé, tak nevím co to může být? Všem děkuji za případné odpovědi.. S*

jitulindaj
30. črc 2012

ahoj sambuca, já měla ovu cca kolem 15.7.(něděle) a cca od úterka jsem lehounce špinila asi 5 dní+pobolívání v podbřišku,které ustaly.Minulý týden se obšas přidalo pnutí v prsou a poslední 2-3 dny obsolutní změna chutí!!Jedla bych jen a jen maso(a to jsem veganka!!!!)...testík mám zatím negativní, ale ještě je brzy,navíc mám delší cykly v poslední době...takže zatím nevím co a jak, jen chci říci, že jsme na tom asi malinko podobně 😉

zahak
14. únor 2013

Asi mi tady nikdo už neřekne jak ony dvě dámy dopadly, že... mám stejný problém.

beandy
4. zář 2013

Ahoj holky, jsem dnes 8 dní po ovulaci a špinila jsem před pěti dny (3DPO) a včera (7DPO). Je možné že by se mohlo zadařit? 😒 Snažíme se o mimčo už rok a zatím jsem měla jednou zamlklé těhotenství.. 😒 Nikdy jsem před MS nešpinila a cyklus mám zhruba 35-36 dnů.. kdy myslíte že můžu testovat?

elvira
4. zář 2013

Ten sedmý den už by mohlo být uhnizďování, ale ten třetí den? Testovala bych v den očekávané menstruace, už by měl být test jasný.Já jsem jednu dobu taky tak špinila, ale byla to nějaká porucha, samo se to zase upravilo.

kimby
4. zář 2013

mam stejnou zkusenost ze srpna,kdy jsem v polovine cyklu zacala spinit,trvalo to 6dni (zhorsovalo se to),boleni v podbrisku,pnuti v prsou, sla jsem k dr,zkontroloval me,udelal stery,testy a zjistili mi nejakou bakterii,kterou jsem musela prelecit lekama ( 2 zavadeci i 1 polykaci),zakazany sex atd.Nyni me ceka kontrola a zjisteni,zda je bakterie pryc,nebot mohla byt pry i pricinou tohoto spineni ci hormonalni porucha (tehotenstvi se nepotvrdilo).Kazdopadne uvidime jak tento mesic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru