Stále negativní test. Je možné, že bych ale byla těhotná?

holkazprahy10
30. srp 2022

Ahoj holky,
chci se zeptat mám dnes zpoždění už 7.den.
Těhotenský test jsem si dělala 1.den kdy jsem měla zpoždění, byl negativní. Počkala jsem do dneška a test zase negativní. Je možné že bych vůbec byla těhotná? Pociťuji i citlivá prsa, převážně tedy bradavky, a furt mám tak zvláštní tlak v podbřišku, ale MS prostě nikde. BT si měřím každé ráno a stále se pohybuji okolo 36,71-36,82 neklesá, ale ani se nezvyšuje. Kdy bych asi tak měla zavolat k lékaři a objednat se?
Děkuji moc za Vaše odpovědi.

lencaa11
30. srp 2022

@holkazprahy10 asi bych zašla na HCG a nebo zavolat k lékaři na krev a budete vědět na čem jste 👍 tak možnost je vždy ještě že jste těhotná spíš jde o to kdy byla cca ovu ☘️🙂☘️

holkazprahy10
autor
30. srp 2022

@lencaa11 a na HCG si mohu zajít i jako samoplátce? Nebo je lepší přes mého gynekologa? ☺️ OVU proběhla 18.DC, a jinak mám 30.dni cyklu +-1.den. takže jsem nikdy neměla 7dni zpoždění.

jjasmina
30. srp 2022

@holkazprahy10 ja jsem počkala 13-14 dni a šla na injekci. Jinak za mě, jsem myslela každý měsíc, že jsem těhotná a když jsem byla, tak jsem myslela, že nejsem. Každopádně pojud by to byli těhotenské příznaky, byl by pozit i test

lencaa11
30. srp 2022

@holkazprahy10 může tě sama cca 250-300kc a uvidite máte jistotou co a jak

sirinfirst
30. srp 2022

Těhotenské příznaky jsou až s takovou výši HCG, kterou test ukáže, řekla bych, že je to jen hlava a těhotná nejsi.

lucii732
30. srp 2022

@holkazprahy10 ahoj, možné to je. Mě se to čárka ukázala až 14 dní zpoždění 🙂

holkazprahy10
autor
31. srp 2022

@lucii732 děkuji za odpověď, a měla si nějaké příznaky i před tím, než to potvrdil test? ☺️

lucii732
2. zář 2022

@holkazprahy10 boleli mě prsa, měla jsem žaludek na vodě, ale myslela jsem si, že je to nějaká viroza 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru