Stalo se to někomu?

nihanin
11. srp 2022

Dobrý den mam otázku jestli se to už někomu stalo??.. a bylo všechno v pořádku?? Moje poslední ms byla 1.8.byla sice slabší ale byla... Dnes jelikož sem měla divný pocit tak jsem zkusila tt.. Druha //se ukázala hned po namočeni.. Tt je dělán před chvílí takže s odpolední moči.. Děkuji za případné odpovědi

nihanin
autor
11. srp 2022
herousek
11. srp 2022

@nihanin Ahoj také tam vidím dvě čárky, ale říká se že je lepší si dělat test hned ráno kdy je ta moc asi nejsilnejsi. Tak zkus ráno a uvidis jestli carka sílí

nihanin
autor
11. srp 2022

@herousek ahoj ano určitě zkusím rano jen mi vrtá hlavou jestli je možné aby bylo neco na testu po ms jináč ms byla 3.8.🤦‍♀️. Tel mi to špatně zadal..

krisstina93
11. srp 2022

A určitě to byla ms? Nemohlo jit třeba o ovulaci? U té se občas trochu krvácí taky. Jinak to časově neodpovídá, kdybys byla těhotná z minuleho cyklu, tak už by čárka musela být silnější a kdyby toho prvního byla teprv ms, tak i za předpokladu brzké ovulace, by ještě nemohlo být ani zahnízděno.

vikysek0987
11. srp 2022

@nihanin Ano stalo-s těmito fialovými testy věčně i silnější čárky a nebylo to těhotenství, ověř jinou značkou, pak taky jelikož už jsi měla termín MS i MS,tak jsi nejspíš už dlouho po ovulaci, takže bys musela dle mě mít na testu dálnici....

nihanin
autor
11. srp 2022

@krisstina93 ms byla první den špinění druhy den trochu krvácení a třetí den uz mi to končilo hodně moc slabě jen špinění jjnak to mívám az 5 dní..

nihanin
autor
11. srp 2022

@vikysek0987 ano to si říkám taky že uz by byla na testu dálnice.. Ale určitě zkusím i jinou značku třeba od dr. Max vím že mamatest dělá falešné duchy obcas ale to se mi vždy ukazal po nějakých minutách ale tento dnešní hned během peti vteřin.a výrazná . Tak jsem se divila ale určitě zkusím i jiný tt 🤦‍♀️

princezna19
11. srp 2022

Mě se hned objevila taky čárka druhá po namočení.pak do půl minuty zesílila

nihanin
autor
11. srp 2022

@princezna19 gratuluji ale vy zřejmě máte jiny případ me to vyšlo po ms a vám asi před ms ze?

nina004
11. srp 2022

@nihanin Viacero žien má normálne MS aj v tehotenstve. Kamarátka tak mala do 4.mesiaca.

nihanin
autor
11. srp 2022

@nina004 ano vím že jsou i takové případy.. Mě nezbývá nic jineho než opět testnout ale ranní močí zkusím zítra ráno 🤔🤦‍♀️všem moc děkuji za odpovědi

emillyhk
11. srp 2022

Kamarádky maminka měla u obou těhotenství normální MS ještě ve třetím měsíci 🤷‍♀️ Holky už jsou dneska dospělé, takže asi to možné je 😉

f.nina
11. srp 2022

@ninahin řeším úplně to stejné. 31.7 přišla menstruace přesně jako hodinky. Ještě ráno jsem si dělala TT a byl negativní a odpoledne se spustila menstruace v obvyklé délce a intenzitě. Předevčírem jsem si dělala ráno test, jelikož mě opravdu dost silně bolí prsa a podbřišek jako bych to zase měla dostat a na TT krásné čárky, sice žádné dálnice, ale taky žádný duch který by se musel lovit. Pro jistotu jsem si udělá ještě včera test jiné značky a opět pozitivní.... Vůbec nevím co si o tom myslet...

nihanin
autor
11. srp 2022

@f.nina no tak to jsme natom opravdu stejně neboť i ja si dělala den ms rano tt a negativní a odpoledne jsem začala spinit a dnes stoho tt jsem taky lovit nemusela hned po namočeni nabihala druhá.. Zítra ráno testnu a uvidí se ale jak píšeš ty taky nevím co si mám otom myslet 🤦‍♀️

veronicka89
11. srp 2022

@nihanin ja krvacela u obou tehotenstvi na zacatku...

f.nina
12. srp 2022

@nihanin tak já si dneska raději zašla na krev jako samoplatce. Odpoledne budou výsledky, tak jsem zvědavá. Bylo by to fakt překvápko a taky velké štěstí. V únoru jsem podstoupila revizi v 11tt kvůli zamlkleho těhotenství. Byla jsem tak nějak smířená s tím, že to určitě neklapne tak brzo, tak jsem se na to vůbec neupínala a vlastně jsem to i tak nějak vypustila

jana_001
12. srp 2022

@nihanin
@f.nina Dejte vědět jak jste dopadli 🙂

zlaticko22
12. srp 2022

@nihanin
@f.nina držím palce, at to dopadne dobře ❤

nihanin
autor
12. srp 2022

@jana_001 ahojte holky tak dávám vědět večer sem zkousela další test ukazala semi opět ta sama čárka.. Dnes jsem zkusila další a je slabší takže slábne.. Nevim jak si to vysvětlit když v den ms test byl negativní.. Kdyby byl pozitivní a že teď slábne bylo by to biochemko ale teď nevim jak si to vysvětlit.. No zitra zkusím naposled další ale těhu to nebude.. Děkuji všem za odpovědi a zítra dám vědět

f.nina
12. srp 2022

@jana_001 tak hodnota HCG je 4,9.. Sice tato hodnota spadá do negativních hodnot, ale dle Mudr je tak hraniční, že mi řekla, že se vsadí, že příští týden budu již v pozitivních hodnotách. Na kontrolní HCG jdu zase příští týden v pátek ať dáme nějaký čas růstu. Dle Mudr je velmi pravděpodobné, že se ovulace posunula buď těsně před menstruaci a nebo hned po ní, kdy je naprosto zcela běžné, že žena "odmenstruuje" Tady jde přesně vidět, že tělo je prostě nepředvídatelné a někdy, nějaké plánování je prostě na prd... Držte prosím holky všechny ✊ ať vše dobře dopadne. Samozřejmě dám vědět, jak jsem dopadla

moni93
13. srp 2022

@nihanin je tam

moni93
13. srp 2022

@herousek není pravda nie vždy sem si dělala ráno 🤣a ukázalo mi druhu čárku a dnes sem 13+2

herousek
28. srp 2022

@moni93 jasne je možné to zachytit kdykoliv během dne 😁 ja jsem to taky zjistila až v poledne ale říká se nebo pisr ze ta ranni moc ma největší tu hodnotu a proto je lepší test dělat ráno ☺️😊 tak jsem to myslela😊😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru