Stalo se, že jste neměly skoro žádný PMS a byly těhotné?

masel
13. bře 2012

Ahoj holky.Stalo se některé z vás,že jste neměla skoro žádné bolesti před MS a pak jste zjistily,že jste těhotné? Dříve už několik cyklů zpět mám skoro od ovu do MS citlivé bradavky jakoby i větší,či pevnější,polesti v podbříšku,nebo i břicho bolí víc. A teď mám tak 2,či 3 dny do MS a jen občas (spíše vůbec)od neděle mám citlivé prsa a skoro vůbec mě nebolí podbříšek.Zato každý den se mi často motá hlava.
Vím,že si pak mám raději udělat test nejdříve v den očekávané MS,ale chtěla jsem slyšet názory,zkušenosti ... .
Děkuji.

gigca
13. bře 2012

Ahoj, já měla tlak v podbříšku a motání hlavy tak jako píšeš ty jen s tím rozdílem že já MS nedostala pak už mi to bylo vše jasný

masel
autor
13. bře 2012

@gigca Ahojky.Děkuji ti.Já nevím.Já jí teprve čekám za pár dní.Radši aby nepřišla 🙂. A dříve jsi cykly měla s PMS? Mě to totiž mate,že jindy mám PMS a teď skoro vůbec.

gigca
13. bře 2012

Tak to ti nezbyde než jen čekat 🙂 Já si test dělala až 14dní co mi MS nepřišly a bylo to nejasný tak jsem se raději objednala k lékaři, který mi to pak jen potvrdil.

masel
autor
13. bře 2012

@gigca Až po 14dnech meškání? Tak to bych nevydržela. Mi si miminko strašně moc přejeme. Už je to rok ☹ .Je pravda,že jsou na tom páry i mnohem hůř,ale jak se začne na to myslet,tak se chytáte každého stýbla 😔 .
Jojo čekat.Ale myslím si ta mrcha stejně dorazí ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru