Stalo se, že jste zjistily těhotenství až při UTZ?

joslynka
13. říj 2012

Stalo se Vám, že jste zjistily těhotenství až na gynekologii při ultrazvuku? A test předtím jste měli negativní? Stalo se to někomu?

vendullka
13. říj 2012

Mě se to tedy nestalo, ale vím, že to rozhodně možné je.

dorinek
13. črc 2013

Kamarádka si dělala test několikrát a stále nic. Tak zašla k doktorovi a byla v 8TT. Když přišla domů, tak znova udělala test a zase nic 😅 Že by měla tolik vadných testů se mi nechce věřit. Sice je divné, že by i v 8TT měla tak nízké Hcg, ale prostě se to stalo 😕

elielizabeth
13. črc 2013

Mě se to stalo. Dělala jsem si testů několik a všechny byly negativní, pak jsem začla krvácet, tak jsem myslela, že dorazila nepravidelná MS. Po týdnu a něco jsem na dovolené ale zcela odpadla a zase krvácela, tak jsme hned po příjezdu jeli k doktorce a na ultrazvuku jsem byla už v nějakém 9.-10. týdnu. Hned hormony... a negativní těhotenský test mi vycházel ještě začátkem 4. měsíce těhu. Měli jsme s malou docela problémy ☹ Ale všechno nakonec hezky zvládla 🙂

krumlanda
9. srp 2013

ahoj Holky...a když pominu krev ze které se to dá určit zřejmě hnedle, jak dlouho (po sexu, oplodnění) může doktorka poznat že je ženaa těhotná... Když jdu na preventivku a je to cca 14 dní po dá se to již zjistit? To je asi nesmysl co? Chvíli trvá než se vajíčko uhnízdí nebo ne?

angelsb
10. srp 2013

já zjistila druhé těhotenství až 14tt jelikož se mi nedostavila ms a pán doktor řekl a na kontrole 14 tt tak jsem měla normálně ms až najednou mi nedošla 😉 a to jsem koukala vše je možné i nemožné 😉
a má sestra zas neměla žádnou ms jelikož brala depo proveru 8 měsíců jí nešlo otěhotnět a neměla vůbec ms a jen jí bylo špatně boleli jí prsa dala si test a dvě čárky ale silné zašla na gynekologii a tam jí potvrdil 8tt tehu tak že také se divil že neměla vubec ms že otěhotněla zázrak to byl 😉

elvira
10. srp 2013

Tak 14 dní po otěhotnění - tj. zhruba v den očekáváné menstruace, uvidí doktorka možná tak zvýšenou sliznici.
Kamarádka nemohla osm let otěhotnět, měla děsný binec v cyklech, pak přešla k jiné doktorce, ta ji konečně začala léčit. Když to nedostala, zkoušela test, ale nic. Tak šla na gyndu, že dostane vyvolávačku, doktorka jí udělala ultrazvuk a bylo tam tak 7. týdnů staré těhotenství. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru