Tahá mě okolo pupíku, můžu být těhotná?

themis
30. dub 2014

Ahoj, mohla by mi prosím některá z vás, ze zkušenějších žen poradit? Vysadila jsem HA (Evra) před půl rokem, od té doby se mi již cyklus stabilizoval a menstruaci dostávám cca 40. den. Poslední MS jsem měla 23. 3., den před tím jsme měli nechráněný sex. Asi o 2 týdny později jsem měla čtyřdenní slabé špinění. Týden na to mi bylo vždy po obědě špatně, ale ne moc, drobné nevolnosti přetrvávají. Což by nebylo zas tak alarmující, ale teď již 5 dní mě tahá okolo pupíku směrem do podbřišku, je to takové nepříjemné šimrání a k tomu se mi pořád chce na záchod, ale vážně pořád :D Nejdřív jsem si myslela, abych neměla nějaký zánět, který už jsem dávno měla, ale když jdu na malou tak to neštípá ani nebolí. Test jsem si dělala pře 3 dny a nic.
Je možné, že bych byla těhotná? A lze to již zjisit nebo mám ještě počkat? Nejradši bych si zašla k doktorce, ale nevim, jeslti by na mě nekoukali, že moc plašim. Děkuji vám za postřehy a za rady 🙂

kata1988
30. dub 2014

ahojky, já to měla při otěhotnění taky tak.bylo to jako by mi někdo přejížděl nehtem od pupíku dolů a do stran a nesnesla jsem upnuté kalhoty. a to fakt uplně v počátku. bohužel to nedopadlo. každopádně bych být tebou počkala ještě třeba týden,pokud ani pak nebude test aspoň slabě pozitivní,tak si zajdi k doktorovi... 😉

kata1988
30. dub 2014

ale jestli jsem zkušenější to fakt nevím :D

themis
autor
30. dub 2014

Děkuju. Tím "zkušenější" jsem myslela právě jestli to někdo zažil, ne jen že to přečetl na internetu 🙂

bajana
30. dub 2014

samozrejme ze mozes byt tehotna, ak mas nechraneny sex 😉 .... uz si si robila test? rozhodne by som sa nespoliehala na priznaky, mozes si ich casto nechtiac vsugerovat....ja sama som napr. mala priznaky, ked som tehotna nebola....pri oboch pozitivnych testoch som naopak ziadne priznaky nemala....

bajana
30. dub 2014

aha, prehliadla som, ze si si uz test robila...este pockaj, podla dlzky tvojej MS ti este nemeska, ci to zle ratam?

themis
autor
30. dub 2014

Vím, že když mám nechráněný sex, tak můžu mít miminko 😉 ale netšila jsem, že by se mohlo zadařit když den na to jsem měla MS. Jinak MS očekávám teď o víkendu, tak uvidíme. Na střední jsem měla spolužačku, která se to dozvěděla až ve 4. měsíci podle pásku na kalhotech 🙂, ptže MS měla pravidelně první 3 měsíce.
Příznaky jako je nevolnost apod. si může tak nějak člověk psychicky přivodit sám. Navíc se nějak pořád nepozoruju a o miminko se ani záměrně nesnažíme, takže ať tak nebo tak zklamaná nebudu. Ale to táhání pupíku do podbřišku je opravdu silné, téměř celodenní a když už se to děje pátý den, tak jsem zpozorněla a jde mi taky spíš o to, aby to nebylo úplně něco jiného 😒 . Hledala jsem různě po internetu právě ohledně toho pupku a našla jsem většinou, že to může být příznak těhotenství, tak jsem se přišla zeptat sem, protože v tomhle jsem ještě dost neznalá 😉

themis
autor
30. dub 2014

Navíc manžel je teď na Korsice, tak to nemůžu nikomu vyslepičit :D

petula91
10. zář 2014

Ahoj, take mam podivne tahani u pupiku uz druhy den. S pritelem se snazime paty mesic o mimi, tak by me zajimalo jestli to nemuze byt prvotni priznat tehotenstvi i kdyz mam teprve 10. den cyklu. Bohuzel vubec nevim kdy mam ovulaci :-/.

dasenka888
17. zář 2014

@petula91
@themis já to měla včera a byla jsem 11DPO udělala jsem si odpoledne test a hele 🙂 horní je tehotensky dolní je ovu 🙂

petula91
18. zář 2014

U nas zatim nic ☹ dle ovu testu jsem jeste ovulaci nemela a to jsem 18. den cyklu...teh. test vysel negativni takze to tehu nebude. Ale ty divny pocity kolem pupiku neustaly.

petula91
18. zář 2014

Joo a gratuluju!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru