Také jste se testovaly každý den?

markytkynka
2. lis 2021

...jsem magorka jen já, nebo jste se po zjištění pozitivního výsledku taky testovali každý den, abyste se ujistily, že tam ten zázrak pořád je? 😁 ...na první prohlídku jdu 15. listopadu a do té doby asi přijdu s tím denním testováním na buben 😂
A to čekání, jestli bude vše v pořádku je taky úmorné.. snažím se zatím moc neradovat, ale když ono to moc nejde 😁

majena39
2. lis 2021

ne, od pozitivního výsledku jsem se netestovala vůbec a to jsem šla k dr za tři týdny...

makovice88
2. lis 2021

Testovala jsem kazdy den 😂 Dohromady asi 6 testu. Pak jsem to rikala svemu gynekologovi a ten se strasne smal a rekl mi: Vam nestacil jen jeden test?
No nestacil, ze jo! 😂

ondul
2. lis 2021

Myslim, ze jsem to jeste jednou po par dnech zkusila, ale jinak ne.

gracinka7
2. lis 2021
veronicka89
2. lis 2021

Testovat se každý den ti je úplně k ničemu ...( Teda kromě tvoji radosti) ...
Vůbec nic to o těhotenství nevypovídá ...
Když by tam nebyl tak to během 5 dnů podle testů ani trošku nepoznás...

veronicka89
2. lis 2021

@markytkynka normálně se raduj 🙂 a kup si místo testu radši bačkůrky 🙂 ty využijes více ...😉

jako_mala_holka
2. lis 2021

Já pak ještě chvíli testovala, líbilo se mi, jak testy sílí... měla jsem je doma a dělalo mi to radost, tak co by ne 😅

markytkynka
autor
2. lis 2021

Tak jo... Doufala jsem, že v tom nejsem sama...asi toho nechám 😁😁😁

jjasmina
2. lis 2021

@markytkynka u prvního asi tři testy, u dalšího ne, protože jsem zjistila, že to vlastně o ničem nevypovídá, myslim ohledně prosperujiviho tehu

eviicka
2. lis 2021

No vždycky jsem udělala ještě ten druhý test. U prvního mi to asi za tři dny nedalo a otestovala jsem znovu, jenže čárka byla nepatrně slabší a já začala panikařit, takže tuto chybu jsem už v žádném těhotenství dalším těhotenství nezopakovala a raději se testování vyhnula.

leniczka23
3. lis 2021

Testovala jsem každý den až do termínu MS.

lida9
3. lis 2021

vyhozene prachy... kup si radsi neco pro mimco nebo na sebe... tehotenstvi ti ty testy budou ukazovat i kdyz by to nedopadlo dobre.

maxulekapcule
3. lis 2021

Taky jsem testovala kazdy den ;) A taky jdu 15. Listopadu, ale uz na registraci do nemocnice 😁 drzim pesti 🙂

lennus
3. lis 2021

@markytkynka Prostě se těšíš, to je v pořádku. Slyšela jsem to často, že to ženy tak dělají. Já jsem příliš rozumově založená, udělala jsem si vždy test týden po zpoždění, druhý možná pro jistotu taky, ale pak už ne a jen se objednala k dr. Držím palce!

klokanka31
3. lis 2021

@markytkynka Já jsem po pozitivním testu u prvního těhu dál netestovala. Nevěděla jsem víceméně že se něco může pokazit.U druhého jsem testovala i dvakrát za den,bylo mi divný že čárka nesílí a mizela. A u třetího jsem testovala asi 5x,než mi pak doktorka potvrdila že je malá tam,kde má být 🙂

rejalin
3. lis 2021

A já tě naprosto chápu, mě čeká prohlídka 18. takže jsem také taková napjatá a mám sto chutí si koupit další testy 😁 ale zatím se držím..

viki999
3. lis 2021

Testovala jsem dvakrát na začátku (jeden den a den potom), pak den co jsem volala na tým, pak uz ne... teď jsem po biochemku, tak nevím co to udělá při případném dalším těhotenství...

ivya
3. lis 2021

Já po minulém biochemku testovala prvních pár dní každý den, abych věděla, jestli tentokrát sílí. Na Mamatestu jsem během týdne měla stejné čárky, ale měla jsem doma i spoustu levných pětadvacítkových testů, tak jsem je zkoušela obden. Chtěla jsem na nich prostě vidět ty dálnice...

Jenže čárky se po pár dnech zasekly na jedné úrovni a dál už nesílily. Uklidňovala jsem se, že ten test třeba ani silnější čárku udělat neumí. Jenže jak se později ukázalo, už z toho mi mohlo být jasné, že nejde o prosperující těhotenství 😕

lachtanice86
3. lis 2021

@markytkynka ne, testování ani sílící test o prosperitě těhotenství nic nevypovídá

littlebee124
3. lis 2021

@markytkynka Ja si po pozitivním testu udělala ještě jeden a to asi 2dny před gyndou, abych se jen ujistila, ze je tam vse v poradku 🙏🏻

areh
3. lis 2021

V životě jsem se testovala 2x = dva zdraví kluci. Vždycky to z jednoho testu bylo hned jasné. Na kontrolu jsem šla třeba až za měsíc

krisstina93
3. lis 2021

Ne, jak sem měla jasne pozitivní výsledek, tak už sem netestovala. Udělala jsem asi 4 testy, ale na prvních byly jen slabí duchové, jak vyšel jeden se silnou čárkou, tak už sem na to prdela :D

teate
3. lis 2021

Udělala jsem si jeden jediný test. Byl pozitivní a pak až UTZ. Toto jsem nedělala, že každý den. 😃

madamas
3. lis 2021

Mám dvě děti a spotřebovala jsem na ně dohromady 4 testy..na každé mimčo 2kusy v jeden den, a to jen protože se prodávají v balení po dvou 😆 já jsem se bála toho že to budu srovnávat odstíny a vyšilovat u toho😆

veverka_25
3. lis 2021

Já taky testovala každý den jako prdlá 😊 prostě mě to tak nějak uklidňovalo, že ty testy sílí. Teď jsem ve 20tt a všechny testy mám vylepené v těhotenském deníku na památku a rozhodně toho nelituji a ani si nepřipadám divná. Prostě jsem to v tu chvíli potřebovala a dělalo mě to šťastnou 😊🥰

martulka88
3. lis 2021

@markytkynka Já tě zcela chápu. U prvního jsem testovala každý den pár dnů. Při druhém jsme testovali denně s mým mužem, protože jsme se báli.

nikjean
3. lis 2021

Testy jsem si udělala 2, obden, abych se ujistila, že test sílí.

markytkynka
autor
3. lis 2021

@veverka_25 Tak já se tím spíš nervuju 😅 ...jsem dnes 10. den po vynechání menstruace a testy mám pořád stejně silné a vůbec nesílí.... možná spíš slábne... nevím.. už to moc zkoumám.

sylvka
3. lis 2021

@markytkynka jo 🤣🤣🤣za ty testy jsem v lékárně nechala 1500....mrkni v albu 😂a přestože je to třetí těhotenství,tak jakmile se mi čárka zdála stejná,nebo slabší,šly mi slzy do očí 😁dnes se smějí,mám tři týdny do TP👍🦦

sylvka
3. lis 2021

@markytkynka u mě takto

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru