Kedy Vám test ukázal dve čiarky?

petramag
15. říj 2017

Ahoj, kedy Vám ukazal test // ja som v napati a meska mi 11dni

lucizaji
15. říj 2017

14 dní po ovulaci, ale je to individuální, kamarádce se plně ukázali až skoro po měsíci, do té doby to bylo bez menstruace, ale také bez // 🙂

andelka
15. říj 2017

A to jsi ještě test nedělala? Já dělala vždycky už první den zpoždění,cca 13-14 dní po ovulaci.

petramag
autor
15. říj 2017

@andelka delala jsem uz asi 5krat a nic :/

andelka
15. říj 2017

@petramag tak máš asi delší cyklus. Nebo anovulacni,ty můžou být delší. Jindy to máš pravidelně?

petramag
autor
15. říj 2017

@andelka no mám totiž 28dnovy
Stále mi pride vcas..až teraz som tyzden pred ms dostala mensie spinenie trvalo asi 3 dni.. a mens sa odvtedy neobjavil.. viem ze sa to stat mohlo. A zas by šlo o 2tehotenstvo 🙂

linee
15. říj 2017

@petramag pokud mas 28-denni cyklus, tak obvykle bys mela mit ovulaci v pulce cyklu, malokdy pri takto dlouhem cyklu byva ovu hodne pozde (muze byt, ale obvykle to nebyva). Pokud mas zpozdeni 11 dni, uz si myslim, ze by na tt melo byt neco videt. Objednej se k dr. a uvidis. Zkoukne te, odebere popripade krev na hcg a nebo pichne vyvolavacku a uvidis.
I kdyby to kratke spineni bylo uhnizdeni, tak uz je to 11 dni meskani + tyden pres ms pred 18 dny, jestli dobre pocitam, to uz by melo byt neco videt. Obvykle kolem 15 dni po ovulaci na tt je neco videt.
Drzim palce!

andelka
15. říj 2017

To bude nějaká jednorázová anomálie. Počkala bych třeba ještě pár dní a pak zašla k dr.

petramag
autor
15. říj 2017

Dakujem pekne dam vediet ak nieco 🙂
@linee zajtra si spravim test, neviete jaký je najcitlivejsi ? Ja som skusala iba pepino testy.

andelka
15. říj 2017

@petramag holky si chválí z drMaxe. Ale mně ukázaly pozitivní výsledek všechny,i obyčejné z drogerie.

petramag
autor
15. říj 2017

@andelka
Uvidime co to bude při dr som.bola pondelok povedal ze mam opakovat testy.

linee
15. říj 2017

@petramag a kouknul na tebe utz?Mel by ti vzit krev na hcg a nebo si zajdi na odber jako samoplatce a uvidis.
Pokud s cykly nemivas problemy,tak muzes mit opravdu posunutou ovu.
Jinak tehu dr.max je opravdu dobry,ale ve vysledku snad vsechny.

petramag
autor
15. říj 2017

@linee pozrel ma povedal ze mam nejaku zvysenu citlivost sliznice ze je dost mozne tak neviem skusim este spravit test a uvidím.

goldieveuna
16. říj 2017

Ahoj....jsem cca 11-13 DPO ( 7 dní zpoždění MS) ...na testu livsane z Benu lékárny se mi asi po 10ti minutách ukázala slabá čárka, takže po limitu...ve čtvrtek jdu na gyndu, do té doby si ještě nějaké testy udělám, stále jsem v nejistotě, ráda bych aby mi to doktor potvrdil nebo mě poslal na krev....myslíte si že je test platný? Dnes na mamatestu nepatrný duch...Jinak mám divné tlaky v podbřišku, prsa bolí jako před MS, jsem unavená a nafouknutá jak balon...

ojo
16. říj 2017

@goldieveuna já si myslím, že test je platný, měla jsem to takto u prvního syna, kdy byl vidět něpatrný duch po limitu 5-6.den po očekávané MS a to jsem ji měla pravidelnou 28dní, pak duchové na můj vkus strašně málo sílily, jsem si dělala za další 2dny a čekala dálnice a silnější jen nepatrně a až o další týden později jsem byla u dr., který na UTZ nic neviděl, ale hcg bylo, ale bylo malé na nějaké závěry a jelikoš jsem špinila, tak si mě nechali v nemocnici...několik dní na to udělal opět UTZ a byl už vidět gestační váček bez ničeho a to bylo 14dní po očekávané MS, takže dle MS jsem sice byla asi 7tt, ale podle utz teprve čersvých 5tt...vše v pořádku, takhle se to táhlo asi do půlky těhu, že bylo mimčo stále o těch 14dní menší a pak to mimčo dohonilo tak, že i TP dle utz i MS jsem měla v jeden den 😀
takže držím palce, pak dej vědět 🙂

hanny1994
16. říj 2017

Vidíte tam něco holky?

linee
16. říj 2017

@hanny1994 uz jsem ti psala do jine diskuze.

goldieveuna
17. říj 2017

@ojo Ahoj, no...stále ještě čekám, vypadá to že pokud jsem opravdu v tom, hcg leze velmi pomalu. Dneska taky strašně slabý duch (foto), ale objevil se do 5ti minut. Fakt to jde špatně vyfotit, ale je tam. Možná viditelnější než na tom mamatestu z pondělka. Dle ovulace jsem tak 12.-14 DPO takže ještě tomu nedávám takovou váhu, snad to bude sílit. 8 dní zpoždění u mě vážně není zvykem. Večer jsem měla tucha že to na tuty dostanu, protože bolesti břicha jako před MS....a stále nic :/ tak prostě musím ještě počkat. Na gyndu jsem objednaná až 31.10, čtvrtek jsem zrušeila, aby byl čas na objevení toho pruhu a když se neobjeví, půjdu stejně, pokud to do tý doby ani nedostanu 🙂 at vím co se děje.....
Já měla OVU týden před plánovanou MS, který nepřišla a už je to 8 dní....takže nevim no. Strašně krátká luteální fáze, takže podle prvního dne poslední menstruace bych to taky opravdu nepočítala, protože to je pak nesmysl podle mě :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru