Těhotenské příznaky a negativní test. Máte zkušenost?

barankalova
1. říj 2019

Zdravím,
jsem po odebrání vejcevodu kvuli mimoděložnímu to bylo v červnu. Stále mám nepravidelny menzes. Ale podle starych zaznamu bych to měla dostat zítra.
Nicméně už necelí týden mě bolí podbříšek, mám citlivé bradavky, mají i jinou barvu, po ránu nevolnost a nafoukle břicho. Ale test včera skoro neviditelnej duch, dneska negativní.
Je možne že se povedlo? Bradavby mě zatím boleli jen 2x a pokažde neuspěšně těhotenství....jsem z toho zmatena....🙄
Má někdo zkušenosti? Děkuju

jitule_hrachule
1. říj 2019

@barankalova Ahoj nepochopila jsem co je myšleno těmi starými záznamy. Ale pokud je nepravidelný cyklus, tak je zbytečné testovat se ještě před MS, i když se člověk cítí jako těhotný, předejde se tak zbytečnému zklamání. Ta čárka by měla spíš sílit, než zmizet, zkusila bych počkat dva dny nebo pořídit citlivější test. Každopádně chápu touhu po miminku, ale ženské si umí vsugerovat i těhotenské příznaky. U mně byly těhotenské příznaky naprosto totožné s těmi před MS. Testovala jsem až dva dny po vynechané MS, celkem 4x jednou ve stresu, že bych mohla s bývalým neplánovaně počít, zbývající tři už byly v očekávání pozitivního výsledku. Poprvé jsem prožila zamlklé těhu v 11tt a i když jsem si mimčo přála, tak jsem tomu dala čas a z dalších dvou testů mám dva prima kluky, tak držím palce!

jaja01k
1. říj 2019

@barankalova Možné to samozřejmě je, na test může být brzy. Na druhou stranu ani těhotenské příznaky nemusí znamenat těhotenství. Zkusila bych další test za pár dní. Držím palce 🙂

barankalova
autor
1. říj 2019

@jaja01k děkuju

barankalova
autor
1. říj 2019
lucinkaab
1. říj 2019

@barankalova presne jak tu rikaji holky, zkus test pozitri, me u dcerky se test pozitivni ukazal az 10dni spozdene ms a to jsem i zkousela po 7dnech a nic...tak nezoufej 😉

barankalova
autor
2. říj 2019

Tak dneska ráno jasný duch a pak přišla MS......

lucinkaab
2. říj 2019

@barankalova to je skoda ze to neni jen spineni....

jitule_hrachule
2. říj 2019

@barankalova To mě mrzí, ono se zadaří! Nemyslet na to, ponořit se do práce a užívat si "zadělávání na prcka"

bazarky
21. lis 2019

Ahoj, 12. 11. jsme se pokouseli "plodit" ovulaci jsem mela 13.11.posle ovulacbi kalkulacky. Chci se ale zeptat... Vcera 20. 11.jsem byla na pohotovosti kvuli bolestem v podbrisku a pani doktorka rikala, ze tehotna nejsem ze delohu mam v poradku, vajecniky taky.. Delala mi vnitrni ultrazvuk... Ale po tak kratke dobe byt muzu ale ona to nemusi poznat ze? Testy z moce jsou negativni na HCG. Jak to je prosim? Nikdy jsem tehu nebyla... 🙄.. Bolesti v podbrisku jsou, zaludek na vode, vytok je tahly bily hlenovy, kovova chut v puse obcas hořká chuť v puse, pobolivaji me prsa, picha mi v nich... Dekuju za odpovedi a neukamenujte me prosim ze mam blbe otazky... Ja v tom opravdu nemam zkusenosti... A chci se zeptat (neni muj pripad).. Muze zena otehotnet i behem toho kdyz nema ovulaci? Kamaradka s pritelem se milovali poprve... Ona taky poprve a udelal se do ni... Jeste si jezdila po deloznim cipku prstama... Dekuji za odpoved holky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru