Těhotenské příznaky. Jaké jste měly?

zuzka1
5. srp 2006

Ahoj holky, ptam se za svou sestřičku, možná se jí a jejímu příteli podařilo počit prvního potomka.Není si ale ještě jistá, těhotenský test si chce udělat až v pondělí.Přesto by jí zajímalo, jaké příznaky jste měly?Ona je unavená, pořád by jen chtěla spát, ms se jí zatím zpozdila o 4 dny, jinak ji má pravidelnou.Má velmi citlivé bradavky(nikdy ji prsa, ani pradavky před ms, během ms a po ms nebolela) a chodí často na zachod...
[[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | Myslíte, že je těhotná]]? MS má pravidelnou.
Vy těhulky, jak jste na tom byly s bradavkama?A ještě ji sem tam píchne na pravé straně v podbříšku...
Děkuju moc za odpovědi.

slevik
5. srp 2006

Hmm, to vypadá nadějně 😉 Mohla by být, ale stoprocentní jistotu bude mít až díky testu a doktorovi 😉 Nechci ji nijak strašit, ale já měla podobné příznaky, MS se mi zpozdila o 3 dny (jindy taky ne), prsa citlivý jak blázen, bylo mi špatně a nakonec to nebylo těhu ☹ Ale věřím, že u ni to vyjde 😉 myslím, že jo 🙂

gedren
6. srp 2006

Ahoj,

taky myslim, ze to vypada celkem nadejne 🙂 - ale tak uvidi, do pondelka to vydrzi! 🙂

klaruska01
22. říj 2007

ahojky snazime se s pritelem o miminko uz 3 mesice po vysazeni antikoncepce ale porad nic a slysela sem ze muzu byt tehotna i kdyz mam menstruaci.je to mozne???? 😕

helca76
22. říj 2007

Možné to je, zkus těhotenský test 😉 Máš nějaké příznaky?

klaruska01
22. říj 2007

no priznaky by aji byli kourila sem sice ne moc ale i tk sem si obcas zapalila a ted nemuzu cigretu ani citit nekdy mam chut na jidlo a nekdy se mi z nej zveda zaludek sice sem menstruaci dostala ale neni tak hrozna jakou sem myvala a vcera sem vecer zvracela a docela se mi mota hlava 😕

helca76
22. říj 2007

Být tebou, udělám si těhotenský test 🙂

klaruska01
22. říj 2007

dobre diky za odpoved 😉

gabrlinka
23. říj 2007

Ahoj, já vůbec nevím, jak na tom jsem. Ale příznaky bych aji měla, ale měřím bt a už se mi snížila na 36.6 (dnes jsem 27.dc), tak čekám jestli mi ms dorazí v pátek nebo ne. Ale jde o to, že jsem taky furt unavená, a nejhorší je, že se mi furt motá hlava (kávy nepomáhají), je mi blbě 😒a chodím často na malou. Vím, že mi můžete jedině poradit, že mám čekat. Já vím, chtěla jsem jen napsat o těch příznacích, které mně matou a už chci aby přestaly.
Jinak všem těhulkám přeji, co nejpohodovější těhu. 😉

klaruska01
23. říj 2007

gabrlinka:ahojky i kdyby ta menstruace dorazila tak porad muze byt ta sance ze jsi tehotna me uz bohuzel dorazila ale zase na druhou stranu mam priznaky porad stejne jako ty a jeste k tomu sem docela dost kourila a ted uz ne aji s toho kour je mi zle tak nevim no chce to udelat test

gabrlinka
23. říj 2007

A měříš si bt? Jaké si měla teploty?

janulak
31. říj 2007

ahojky, mám takový problém... asi před měsícem sem měla nechráněný sex... ale nebyl uplný... prostě do mě vstoupil a chvíli byl ale bez orgasmu... tedy nejspíš moc si to nepamatuji... protože sem byla malinko pod vlivem alkoholu... mno a ted se mi menses spozdil... ☹ bojím se poraďte...
jediný co je že často chodím na wc, ale bolí mě občas břicho a záda... děkuji za odpověď...

minea
31. říj 2007

Já jsem měla snad všechny učebnicové příznaky - zpožděná menstruace, únava, spavost, tlak v podbřišku, zadýchávání, kovová chuť v ústech.... Co je zajímavé - první mamatest mi vyšel negativní, ale když jsem ho o týden později zopakovala (to už jsem si byla vnitřně jistá), tak byl jednoznačný 🙂

miruskaaa
15. lis 2007

ahoj holky chci se zeptat minuly tyden v patek sem mela dostat mrchu a jeste nic sice mam trosicku citlivejsi prsa ale porad me poboliva v podbrisku jako bych to mela dostat tak nevim

mobina
15. lis 2007

Zkus si udělat test.

liaa
16. lis 2007

Janulak,klidně těhu být můžeš...Já měla s manželem pouze chráněný styk(z jeho strany)já antikonc.mít nemohu.Nevíme o žádné nehodě,nic se neriskovalo,nic neprasklo a otěhotněla jsem.Jak je to možné nechápu do teď.Ale možné je vše.Pokud je styk bez ochrany-tak i hned ze začátků uniká mužům tekutina která už může těhu způsobit,bez ohledu na to zda vůbec k orgasmu došlo.

lucky.blood
4. led 2008

ahojky, jak zjistim že jsem tehotna??? ale nechci to zjistovat testem ani krvy ani ultrazvukem... jake jsou priznaky??? a po jak dlouhe dobe muze rust brisko?? díky za odpoved..

dukie
5. led 2008

Krásný sobotní den přeji všem. 🙂

Já v době očekávané MS měla citlivé bradavky, cca 3 dny po očekávané MS dokonce tolik, že jsem se jich nemohla dotknout. A krom toho jsem unavená. Obojí jsem měla jak u prvního těhotenství, tak i teď. S jediným rozdílem... u prvního jsem měla časté krátké bolesti v bodbřišku jako kdyby měla přijít MS (to se prý roztahuje děloha), u tohoto těhu to skoro nemám, jen vždycky večer na chvíli (což si neumím vysvětlit) a občas cítím takový mírný tlak napravo v podbřišku. Ve středu jdu k paní doktorce, tak jsem moc zvědavá. 🙂

lucky.blood
5. led 2008

a jestli se mohu zeptat v kolika dnech to tak bylo??? spala jsem naposledy s klukem cca 3 nedele... myslite ze by se to projevovalo uz ted???

lucky.blood
5. led 2008

myslim ta citlivost bradavek... 🙂

dukie
5. led 2008

lucky.blood: Jak v kolika dnech? Jako v kolika dnech po OVU? Cca 10 dnů po OVU, 28. DC (tento den měla přijít také MS).

lucky.blood
5. led 2008

dukie: no jako po kolika dnech jsi mela tu citlivost bradavek protože se bojim ze jsem tehotna a pořád me boli brisko..:( nevim jestli je to jen stres nebo jestli to jsou jen priznaky.. a jeste jedna otazka v kolika mesicich roste brisko??? promin ze se tak ptam ale já jsem v rozpacich... :(

lucky.blood
5. led 2008

dukie: co je to zkratka OVU ???? 🙂

petka21
5. led 2008

Lucky.blood zkratka OVu je ovulace,to je ze muzes v tuto dobu nejlepe otehotnet,meri se taky teplota bazalni aby se poznalo kdy ovulujes

lucky.blood
5. led 2008

???? wow a to je co?? no moc se v tom nejak nevyznam jak tak koukam 🙂

petka21
5. led 2008

Ted nevim co myslic a to je co?Jako ta bazalni teplota?To se meri v pochve teplomerem a zapisuje se takovy graf a kdyz je teplota vyssi tak je ovulace a muze se zacit pracovat na mimcu.Ja si to teda nemerim,ale jsou tady otom takovy temata,zkus si tam neco precist 😉

A zkousela si testik?

lucky.blood
5. led 2008

no prave test si mohu koupit nejpozdeji v pondeli ale já už to nemuzu vydrzet je to hrozny opravdu se moc bojim že jsem tehotna...:( porad me boli bricho nevim jestli je to jen stres nebo jestli jsem tehotna..

evitkamalicka
5. led 2008

kocky myslite si ze 4DPO uz mozu byt nejake priznaky? I ked ja mam vlastne pocit ze k tomu mozno doslo este pred OVU takze mozno uz je tomu 8 dni

juliet
5. led 2008

bez testu to asi těžko poznáš, já mám příznaky až 14 dní po pozitivním testu
A jak dlouhé míváš cykly, to víš?

petka21
5. led 2008

Evitko to sme na tom podobne ja si ovu nemerim,ale mohla sem ted otehotnet presne 31.12 😀 takze taky cekam jestli se neco deje,jenom citim takovy tlaky nebo popichavani v podbrisku,ale nevim no jestli uz by to slo takhle poznat

juliet
5. led 2008

holky 4 den po ovu ještě není vajíčko uhnízděné, těžko by už byly příznaky ... leda byste si píchaly Pregnyl na uvolnění vajíčka, ten těhu příznaky vyvolává

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru