Těhotenské příznaky. Jaké jste měly?

zuzka1
5. srp 2006

Ahoj holky, ptam se za svou sestřičku, možná se jí a jejímu příteli podařilo počit prvního potomka.Není si ale ještě jistá, těhotenský test si chce udělat až v pondělí.Přesto by jí zajímalo, jaké příznaky jste měly?Ona je unavená, pořád by jen chtěla spát, ms se jí zatím zpozdila o 4 dny, jinak ji má pravidelnou.Má velmi citlivé bradavky(nikdy ji prsa, ani pradavky před ms, během ms a po ms nebolela) a chodí často na zachod...
[[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | Myslíte, že je těhotná]]? MS má pravidelnou.
Vy těhulky, jak jste na tom byly s bradavkama?A ještě ji sem tam píchne na pravé straně v podbříšku...
Děkuju moc za odpovědi.

pikina
29. únor 2008

Ahoj 🙂 ,chtěla jsem se zeptat,myslím že jsem těhotná už mám tydenní zpoždění měsíčků,test sem si dělala dvakrát ale vždy s negativním výsledkem,jinak jsem mívala měsíčky pravidelně!Mívám teď tlaky v podbříšku,a když se najím tak se mi pořád svedá žaludek ale na blití to není....Jsou ty testy 100%,nebo mi lžou?

luciakubista
29. únor 2008

piki, tazko povedat. Mne ukazal // v den ocakavanej mrchy,ale ked si mala pozdejsie ovulku,tak mozu byt negativne.Zalezi i na citlivosti testu. Skus test Rapi clear,ten mi ukazal // ako prvy.Drzim prsty 😉

juliet
29. únor 2008

pikina, já měla test negativní a přitom jsem měla v krvi už HCG za dva .. nejjistější by bylo, kdyby sis zašla na krev, to ti řeknou 100%

pikina
29. únor 2008

No na krev se chystám v pondělí tak uvydíme jestli budu mamka 🙂

kleoluci
4. čer 2008

ahojky děvčata,
menstruace se mi zpozdila o 8 dní, mívám už 2 týdny den co den strašné nadýmání, bolavé prsy a 2x test mi vyšel pozitivní! Je nějaká možnost že by to nemuselo být ono?? A jak by se poznalo mimoděložní těhotenství?A v jaké době? Na ultrzv. ještě nic nebylo vidět a podle kalendáře to vychází zhruba na 3týden, poradíte mi prosím? Nechodím sem často můžete mi písnout prosím na email??? Děkuju Luci

kleo.luci@seznam.cz

lolkacik
18. pro 2010

ahojky , mam zpozdenou MS asik o 10 dni je to jeden z priznaku otehotneni ???

papajulinkaa
14. črc 2012

ahojky lidičky mám dotaz,a možná mi poradíte,s přítelem jsme započali při měsíčkách a mě behem dne odezněli,nevíte čímpak by to mohlo být?ale pořád sem tam mě bolí podbříšek...a prsa pořád citlivé i když to už nemám 3 den...prosím poradte dekuji vsem. 😉

velkaholka
15. črc 2012

Já nepoznala že jsem těhotná 2 měsíce byl to pro nás veliké překvapení ,zatím jsme miminko neplánovali .Ale ted jsme moc rádi a moc se těšíme 🙂

smoulanda
15. črc 2012

Já neměla žádné 😀 Krom vynechané MS ...Jinak bych to vůbec nepoznala 🙂

camelinka
15. črc 2012

ja nemela vubec zadny, ale jako fakt vubec 😀 .kdyby me nerostlo bricho tak to ani nevim 😉 . Az pozdeji mi zacaly krvacet dasne a bolet prsa, jinak pohodicka 🙂 😎

camelinka
15. črc 2012

@papajulinkaa jestli ste meli styk v obdobi ms tak je nepravdepodobny ze byste pocali, ovulace byva nejcasteji nekde v pulce mezi ms.

superkacitko
15. črc 2012

4ekala jsem kdy to dostanu a kamarádka mi barvila vlasy, barva mi nechytla tak už jsme si mysleli že je jsem asi těhu 🙂.. pak mens. nepřicházela takže testy a měla jsem hrozně slabounkou druhou čárku 🙂...A dnes už je z toho osmi měsíční Rudík 🙂... Narodil se 11.11.2011 v 17:35 a měl 3430g a 51cm 🙂

papajulinkaa
15. črc 2012

To je mi jasné ale mám prostě divné příznaky,jak me muže bolet podbříšek když mám po měsíškách.To jediné nechápu...a dokonce prsa bolí a to se mi i skracují dny ms jednou 5 dní a pak 3 dny...a to jen odeznívá krvácení...

papajulinkaa
17. črc 2012

chtěla jsem se zeptat,v kolikatem mesici zacina mlezivo?mě začíná už ted je to možné?a to jsem MS měla ☹

kaata22
17. črc 2012

@papajulinkaa Ahoj, menstruaci můžeš mít a klidně je možné, že jsi těhotná. Kamarádka měla každý měsíc cyklus a zjistila ve 4. měsíci, že je v tom.. 😲 Takže možné je cokoliv.. Mlezivo se mi osobně začlo tvořit někdy kolem 4.měsíce..

papajulinkaa
18. črc 2012

no právě že to nechápu,mě to mlezivo začalo ted,ani nevím zda jsem budu muset udělat testík...ale ta bolest v podbříšku je jako by mi měla přijít znova a znova..a mám žaludek na vodě,jakmile se najím tak během 10min mi tam kručí nějaké divnééé hihi 🙂 😒

sojca
16. srp 2012

Ahojky holky porad se snazime s pritelem o mimco a nic... HA uz neberu on ledna... Od doktorky jsem dostala nejake prasky na srovnani menstruace,,jelikoz jsem ji mela velice nepravidelnou ( 30, 40, ... dni pokazde jinak). uz prasky mam temer 3 mesice a jeste sem si zadny nevzala jelikoz mam od lekarky predepsane kazdy 20 den ciklu ale uz poty 3 mesice menstruace prisla prave ten 20 den... A mimi porad nikde uz si nevim rady ☹

ellae
16. srp 2012

Ahojky holky, už nevím na koho se mám obrátit s problémem ...Snad mi přispějete pár radami a zkušenostmi ...
25.7 jsme dostala MS.trvá mi vždy 5 dnů.Takže mi skončila 29.7. S přítelem se milujeme pravidelně. Já HA neberu a ochranu nepoužíváme, ale máme pokaždé přerušovanou soulož. 4.8.jsme to nějak neuhlídali ( což není zvykem teda ...) a trošku se do mě udělal, ale hned jak se to stalo,tak se doudělal mimo mě ... A hned na druhý den jsem měla ovulaci takže od 5.8.-9.8. Ale milovali jsme se i v době ovulace,ale už bez nehody - jen přeřušovaná soulož ..
Ještě musím podotknout, že vždy když cítí přítel, že to na něho jde, tak ve mě zůstává a čeká než ho to přejde a pak pokračuje a když už to pak nemůže vydržet, tak jde ze mě ven a udělá se .Takhle to máme pořád. 😅
Už máme doma 2 leté dítko ... 😀
No a už od včerejška mě bolí prsa, po stranách, mám je horká,a trošku nalitá... jenže já na to vůbec netrpím ani při OVUL ani při MS. ... Tak je mi to podezřelé ... pobolívá mě taky pořád podbřišek jako před MS ...A tu mrchu mám dostat až za 6 dnů, takže 21.8.
Myslíte, že můžu být v tom ... Mám si zkusit už dnes, nebo zítra udělat těhu test ?
Děkuju moc za rády ...

evazach
16. srp 2012

@zuzka1 ahojky zuzi tak jak to ségře dopadlo???? 🙂

evazach
16. srp 2012

@ellae ahojky,já bych počkala až za ten týden,myslím že by se ti nic neukázalo.přeju aby to dopadlo jak si přeješ...chceš mimi???

ellae
16. srp 2012

@evazach Ahojky,díky za Tvojí reakci 🙂
No já právě že chci a nechci ... Napřed bych chtěla svatbu a pak dítko, toho prvního syna jsem počala jaksi svobodná a tentokrát bych to chtěla dle tradice 😀 Ale když by to přišlo už teď, tak co bychom nadělali ... 😖

evazach
16. srp 2012

to je jasný,když to nechceš tak to jde a na opak,já to měla taky tak,čekám druhý mimčo a nechtěla jsem 😉

ellae
16. srp 2012

@evazach a seš s tím srovnaná ?

evazach
18. srp 2012

je mi dost blbě tak to nijak neprožívám,už aby mi bylo líp

verunek7
31. srp 2012

holky měla některá z vás těhu příznák píchání,pobolívání jakoby na levém vaječníku ? dnes to cítím obzvlášt hodně....dík za odpovědi

petramarie
17. zář 2012

@ellae ahojky, tak jak jsi dopadla? 😉 Jsi tehu nebo nee? 🙂

ellae
17. zář 2012

@petramarie Ahojky, no nepsala jsem schválně, něchtělo se mi o tom vůbec mluvit,ale potratila jsem. Už jsem zase v pohodě, můžu o tom i mluvit. Ale dlouho se mi nechtělo nic ... 😒
Mělo to tak být. Čeká nás s partnerem svatba, máme nějaké společné pracovní plány, tak si myslím, že se musím zaměřit na to a třeba se nám poštěstí a budeme spolu ještě čekat přírůstek ... 🙂
Děkuji za optání Petromarie

petramarie
17. zář 2012

@ellae Tak to mě mrzí... taky čekáme, až k nám miminko bude chtít a taky máme společné pracovní plány v zahraničí.. opakují se tedy pravidelněji, ale teď když jsme půl roku doma, jsme chtěli zkusit mimi. Tak uvidíme, zatím 5. cyklus nic. Takže si taky ještě počkáme. 🙂

l1e1n1k1a
8. lis 2012

ahojte holky mohly by jste mi poradit ohledne BT menstruaci jsem mela 6.10.12 do 10.10.12 ale nekrvacela jsem moc ale spis spinila normalne mívam mesičky 7 dni a krvacim tak sem si začala měřit BT 11.10-37,4/12.10-37,1/13.10-37,1/14.10-37,1/15.10-37,1/16.10-37,5/17.10-37,4/18.10-37,4/19.10-37/20.10-37,4/21.10-37,2/22.10-37/23.10.37,4/24.10-37,3/25.10-37,7/26.10-37,5/27.10-37,1/28.10-37,1/29.10-37,6/30.10-37,6/31.10-37,6/1.11-37,6/2.11-37,6/menstruaci sem mela dostat druheho a dostala az tretiho ale jen spineni a takle to vypadalo 3.11-37/4.11-36,8 to sem chvylku krvacela,5.11-37,5/6.11-37,4/7.11-37,5/8.11-37,4/ od tretího do sesteho sem ale jen tak behem dne zaspinila mam hrozne citlive prsa a sem tam me pychne v podbrisku a kolem pupiku a furt mam kyselo a paleni zahy muze te mi nekdo poradit s tema mejma teplotama děkuji mockrat kdyztak mi muzete pisnout na email lenickapastyrikova@seznam.cz moc vam dekuji kdo mi poradite

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru