Těhotenské příznaky. Jaké jste měly?

zuzka1
5. srp 2006

Ahoj holky, ptam se za svou sestřičku, možná se jí a jejímu příteli podařilo počit prvního potomka.Není si ale ještě jistá, těhotenský test si chce udělat až v pondělí.Přesto by jí zajímalo, jaké příznaky jste měly?Ona je unavená, pořád by jen chtěla spát, ms se jí zatím zpozdila o 4 dny, jinak ji má pravidelnou.Má velmi citlivé bradavky(nikdy ji prsa, ani pradavky před ms, během ms a po ms nebolela) a chodí často na zachod...
[[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | Myslíte, že je těhotná]]? MS má pravidelnou.
Vy těhulky, jak jste na tom byly s bradavkama?A ještě ji sem tam píchne na pravé straně v podbříšku...
Děkuju moc za odpovědi.

lucky.blood
5. led 2008

takže to musim čekat až do pondeli??? boha já nechcu byt v 17.ti letech těhotnaaa... ☹ ☹ ☹
jeste jedna otazka po kolika dnech jsou citlive bradavky na dotek???? ☹

petka21
5. led 2008

A kdyz tedy dite nechces tak proc ste se nejak nechranily?A ted si nemuzes nekde test koupit? A kolik dni mas zpozdenou menstruaci?

juliet
5. led 2008

lucky, to je u každého jiné to nejde zobecňovat, někdo už po 14 dnech já třeba až po měsíci ... ale určitě se zbytečně nervuješ, břicho přece bolí i před mrchou ... kdybys věděla, jak dlouhé máš cykly a kolik dní máš zpoždění, tak z toho už by se snad dalo něco usuzovat, ale takto asi těžko

evitkamalicka
5. led 2008

ja mam tiez tlaky v podbrusku, hrozne ma bolia prsia a mam taku cudnu chut v ustach, mavam cyklus tak 28-35 dni, ale teraz som po potrate a vlastne som po 2 mesiacoch od revizie dostala MS, tak ako som mala ale priebeh bol uplne iny ako predtym pri tej dlhej, tak mam pocit ze by to bolo uz len 28 cyklus, ovulku som mala teraz 10DC a predtym som mavala az taky 16 alebo 18 DC

petka21
5. led 2008

Stou chcuti v ustech to mam ed tak dv dny taky,ale tezko rict,ja sem myvala menzes nepravidelny ale pul roku sem brala agolutin a pred mesicem uz sem to dostala bez,takze je to srovnany,jinak cykly myvam jak kdy 26 27 i 28 dni,tise doufam ze se to povedlo i kdyz na mimcu nijak zvlast nepracujem. zrovna ten den kdy sem mohla otehotnet sem mela nejvic plodne dny,ale to podle netu,ale muze to mast ze?Doufam ze se nam obema zadarilo!!!! A kdyz zkusis testovat? Ja asi pristi vykend jestli uz to teda ukaze?

evitkamalicka
5. led 2008

nam sa to predtym podarilo na prvy raz, ale bohuzial som v 7 tyzdni potratila, tiez chcem testovat buducu sobotu, to budem uz 12DPO i ked podla mojich pocitov uz asi 15DPO

juliet
5. led 2008

testík by měl ukázat 16 dní od ovulace, nebo si zajdete na krev, já ji měla pozitivní už 12 dní od ovu

evitkamalicka
5. led 2008

mne predtym ukazal test 10DPO

petka21
5. led 2008

Ja budu taky tech 12DPO,tak snad uz to pujde poznat a kdyz ne jeste nebudu ztracet nadeji,menzes by mela byt nekde kolem 17.1. tak to dystak zkusim jeste potom.

To me mrzi ze jsi o miminko prisla,ale snad se brzo podari a uz to bude jen lepsi 😉

evitkamalicka
5. led 2008

ja by som mala mat menzes 18.1, tak sme na tom podobne
musim koncit, manzel potrebuje nieco robit na PC ale o 16tej som tu ako na koni

lucky.blood
5. led 2008

ahááá no jako my jsme meli ochranu já bych bez ni nesla to ne ale jemu hrozne padala🙂 ale nevim nevim no.. test si nemám dneska kde koupit mesto mám daleko a autobus jsem zaspala🙂 tak diky moc za informace.. a preju hodne uspechu do budoucna já se tu ukazu vecir papaaa :-*

evitkamalicka
5. led 2008

tak som este tu, drahy si to rozmyslel ze este si pozrie lyzovanie, tak mam este chvilu cas

petka21
5. led 2008

Tak jo Evi urco se ukaz 😀

Lucky u nas v tech marketech byva lekarna i o vykendu do vecera,nemaz tu moznost nekam si zajet,pokud si teda nedockava? Jinak teda v to pondeli to zkus urcite a dej vedet!

petka21
5. led 2008

A minuly tehotenstvi si poznala podle ceho a kdy Evi

evitkamalicka
5. led 2008

petka21
ja som neverila do poslednej chvile ze som tehu, len ma boleli prsia, spravila som test 10DPo a bola tam len taka velmi slabulinka az neviditelna ciarka, tak som tomu neprikladala ziaden vyznam, ale ked uz menzes meskal mesiac, spravila som dalsi test a to uz bola ciarka riadna, ale bolo neskoro, v pondelok som chcela ist k lekarovi a v nedelu som zacala krvacat, ked som tam v pondelok sla, doktor tehotenstvo potvrdil, ale zaroven mi aj oznamil zlu spravu. Ja som si nemyslela a neverila som ze som tehu a o babo som prisla preto, lebo v robote musim vlacit tazke bedne s fakturami a dokumentmi ktore potom spracuvam, mame totiz neochodnych chlapov, ale teraz sa urcite hned ako zistim ze som tehu dam vypisat, uz nebudem nic riskovat

petka21
5. led 2008

Tak to je mi lito,ale priste bez urcite radsi na neschopenku nez neco riskovat to je fakt,ja bych asi taky sla,abych si byla jista ze bude vse ok a podle toho bych se dal rozhodla jestli jeste nastoupim nebo ne,ale to se uvidi a musime si jeste pockat a snad se nam ukazi // 😅

evitkamalicka
5. led 2008

tak buduci vikend v sobotu testneme spolu. Co ty na to?

petka21
5. led 2008

Jo to by slo uz se nemuzu dockat a snad nebudu sklamana,nejradsi bych si test udelala jeste dnes,proc jen to nejde poznat nejak driv 😝 Snad si ty pocity jenom nejak nenamlouvam!

evitkamalicka
5. led 2008

oki, tak teda buducu sobotu a dufam ze sa budeme obe tesit 😉

petka21
5. led 2008

😀

evitkamalicka
5. led 2008

tak ja idem, manzel uz sem ide, ale este sa dnes zastavim, pa pa zatial

petka21
5. led 2008

A jeste jeden poznatek,ktery trva od vcera,ze kdyz si jdu zapalit cigaretu tak ji nemuzu ani dokourit chutna my to jako splasky nebo nevim jak presne proste hnusne ze to musim zahodit ze se to neda.Ja nejsem jako kuracka jen tak 2-3 cigarety denne,vim ze je to spatny,ale chutnalo mi to a ted vubec,tak mi to prijde divny 😕

A zaludek mam jako by prazdny pak zase tezky,a porad zivam jako bych byla unavena,ale spat se mi nechce.Snad to neni jenom pocasim nebo pracuje sylne vsugerovani si to.Uvidim za tyden nejpozdej za dva.Pak se tu dstak jeste ukazte Evitko i treba Lucky 😉

evitkamalicka
5. led 2008

haloooooooooooooooo

petka21
5. led 2008

Ja jsem tu jenom sem si odskocila vyzehlit pradlo 😀

evitkamalicka
5. led 2008

ja som sa sem teraz vratila

petka21
5. led 2008

Je mi nejak divne od zaludku,jako by zaha nebo co,fakt uz my asi hrabe 😲

evitkamalicka
5. led 2008

to mi hovor, ja mam od vcera pocit vzdy ked nieco ziem ze sa pogrcam, tak len cakam kedy 😀

petka21
5. led 2008

No jako ale je to fakt hnusny pocit to sem jeste nezazila tak kez by to znacilo tehu!?

evitkamalicka
5. led 2008

neviem, uvidime, nechcem si nic nahovarat aby som potom nebola sklamana

petka21
5. led 2008

Presne tak taky se nechci sklamat uz se mi to jednou stalo a pak sem si nadavala proc sem se na to tak upinala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru