Těhotenské příznaky pár dní po ovulaci?

mrs_cuddy
13. bře 2017

Ahoj holky,

už mám doma dva raubíře (9 a 7 let) a naprosto jsem zapomněla co to je být těhotná nebo si to aspoň myslet :D 🙂 nikdy jsem si ani neměřila BT a nehlídala ovulaci,oba kluci přišli téměř bez snažení. Jediné co jsem si zaznamenávala tak MS.

Už přes týden je mi poměrně zle od žaludku, bolí mě hlava, podbřišek pobolívá, čípek - jako kdyby mě do něj občas někdo štípl.. Prsa nateklá,krapet žilnatá, zvětšená, můžu se uchodit na malou ale žadné nastydnutí nepociťuji. Podle kalendáře jsme se při milování trefili přímo do plodných dnů (Ale v tu dobu jsem byla po nemoci,ještě trošku nakřáplá) Tohle vše začalo asi 4-5dní po ovulaci. Další MS by měla přijít kolem 25/3. Je možné takhle brzy pociťovat příznaky? Jak říkám, je to jako kdybych byla těhotná poprvé 🙂
Díky moc

kimh
20. bře 2017

@mrs_cuddy Ty jo, tak to sis to užívala, tak snad se to brzy zlepši,. ale zas to je znamení, že se zadařilo 🙂

mrs_cuddy
autor
20. bře 2017

@kimh jdu volat na výsledky. Drž palce 🙂

kimh
20. bře 2017

👍 🙏 vsechny co mam 🙂

michaelak30
20. bře 2017

@mrs_cuddy tak držím 🙂

michaelak30
20. bře 2017

Tak jsem objednaná až na 18.4, to nevydržím ☹🙂

kimh
20. bře 2017

@michaelak30 To pujdes poprve k dr od testu?

michaelak30
20. bře 2017

@kimh ano. To bude nekonečná doba..

kimh
20. bře 2017

@michaelak30 Ja pujdu po tydnu co jsem to mela dostat to budu 5+, aby mi to potvrdil a pak me objedna asi na srdicko, to jdes teda za dlouho :-/

mrs_cuddy
autor
20. bře 2017

no holky tak já nic. Sice mám ms docela dost rozházenou, mám ji dostat až 24.3. ale zřejmě z toho nic nebude. Sice je mi blbě pořád a prsa bolí a jsou žilnatá, pleť nádherná ale asi jsem blázen no :D

michaelak30
20. bře 2017

@kimh to jo.. taky mě to překvapilo.
Budu ti držet palečky 🙂
@mrs_cuddy a jak ti dopadly výsledky? A držím palečky, myslím že se zadařilo 🙂

absintka19
20. bře 2017

@mrs_cuddy ono je to casto jen psychika, zena kdyz chce otehotnet se vice sleduje, pozoruje, priznaky jsou v tehu stejne jako pred MS. Neboj, priste to vyjde 🙂

mrs_cuddy
autor
20. bře 2017

@michaelak30 nene. Test negativní

michaelak30
20. bře 2017

@mrs_cuddy tak to mě mrzí. Ale příště to určitě vyjde

martina_r1
21. bře 2017

@mrs_cuddy já hlásím, že jsem také negativní. Menstruace se velmi opožděně dostavila... Psychika je vážně pěkná potvora. 🙂

mrs_cuddy
autor
22. bře 2017

@martina_r1 já ještě nic. Asi jsem si to dokonale rozhodila. Bych se na to ... 🙂

kimh
22. bře 2017

@mrs_cuddy ještě jsme si z té falešné březosti dělaly srandu 😀 já byla dnes u dr, zatím viděl jen malinkou tečku, jsem prý 4+6, objednal mě až skoro za 3 neděle, aby už něco bylo vidět 🙂

mrs_cuddy
autor
22. bře 2017

@kimh ale je tam takže krása 🙂 😀 tak jsem si to vyzkoušela :D

martina_r1
22. bře 2017

@mrs_cuddy jj to mi povidej. Co clovek dokaze silou vule 🙂

mrs_cuddy
autor
23. bře 2017

@martina_r1 ale nebudeme se z toho hroutit :D

michaelak30
23. bře 2017

@kimh taky jsem dnes 4tt+6 🙂 jak ti je? Jdu také až za 3-4 týdny k doktoru

kimh
23. bře 2017

@michaelak30 Je mi celkem dobře, obcas me boli prsa, ale špatně mi ani neni, ale musim furt něco jist 🙂 Co tobě? ja byla ve stredu a videl tečku, tak mě objednal na 10, to už by pry melo byt neco videt 🙂

michaelak30
23. bře 2017

@kimh tak to máš supr. 😊 mě bolí teda hodně bradavky, do teď jsem taky pořád musela něco jist, ale teď je mi spíš špatně, ale jen chvilkami 😊 to určitě už uvidíš fazolku 😊

kimh
23. bře 2017

@michaelak30 Jako mě se taky občas zvedne žaludek, z nějake vune nebo tak, ale celkove je mi lip než minuly tyden, s kukem mi taky nebylo spatne 🙂 kdy jdes ty k dr?

michaelak30
23. bře 2017

@kimh taky mi už začíná být špatně z vůní které mi předtím voněli 😀 já jdu až 18.4

kimh
23. bře 2017

@michaelak30 Tak to si teda počkaš :-/ Snad nam to rychle uteče 🙂

michaelak30
23. bře 2017

Právě 😊 taky doufam, že ty týdny utečou tak rychle jako tyhle 😊

kimh
23. bře 2017

@michaelak30 To je tvoje první těhu? Tak alespon se muzeme podporovat 🙂

michaelak30
23. bře 2017

@kimh ano moje první. Tvé druhé, ze? Říkala jsi ze s klukem ti nebylo spatne 😊 určitě budu moc ráda 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru