Těhotenské příznaky před menstruací, máte zkušenost?

sabca87
29. říj 2012

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s těhotenskýma příznakama ještě před MS. Týden a půl před MS mě strašně začaly bolet prsa a takový děsný tlak v podbřišku, jako kdybych to měla dostat. To vše trvalo asi jen 4 dny a teď jsem 27 den po poslední MS a příznaky nikde(ani bolest prsou ani podbřišku). Testovat se chci až po 30 dnu, protože mám MS nepravidelnou. Díky za radu. Sabča

tonicek2010
31. říj 2012

@sabca87 Ahojky,jestli máš nepravidelnou MS tak by to mohla být i ovulace,někdy se opozdí.

sabca87
autor
31. říj 2012

Ahoj, děkuji za odpověď 😉 , zítra uvidíme..

tonicek2010
6. lis 2012

@sabca87 Ahojky,tak jak si dopadla?můžu gratulovat?

sabca87
autor
7. lis 2012

Ahojík, jojo-můžeš...27.11. jsem objednaná na potvrzení, ale testy mám pozitivní...jsem šťastná jak blecha, tak ještě aby bylo vše v pořádku... 😉 , jsi hodná, že jsis vzpomněla.. 🙂

tonicek2010
7. lis 2012

@sabca87 Jé,tak to je krásná zpráva 🙂 takže moc,moc gratuluju!!! a tfuj,tfuj,tfuj ať je vše jak má být.Heký předvánoční dáreče 🙂

sabca87
autor
7. lis 2012

děkuji, jsi hodná 😉

kkklarka
7. lis 2012

Mě bolela prsa ještě předtím než jsem to měla dostat,test jsem si dělala týden před a vyšel

cuket78
7. lis 2012

Ahojky, tak to moc gratuluju a přeju hlavně zdravíčko😉 Já pořád běhala čůrat v domění, že jsem si nachladila močák, protože jsem v práci, kde bylo šílený vedro, seděla hned vedle ventilátoru. Vůbec mě tehdy nenapadlo, že by to mohl být příznak těhu🙂 Taky jsem byla dost podrážděná a stačilo málo a chytala jsem na drc 😝 😀

sabca87
autor
8. lis 2012

cuket78 děkuji, já teď chodím taky pořád na WC...podrážděná zatím nejsem, ale co není, může být...🙂)...koukám, že za chvíli budeš mít mimi na světě, tak hlavně ať jste v pořádku 😉

cuket78
9. lis 2012

Moc děkujeme🙂. Jj, ani se nenadějeme a bude malej venku 🙂 Sice máme termín 17.-23. prosince, ale počítám s tím, že do Mikuláše bude malej venku. Je to šílený, jak to letí, obzvlášť když už jednoho svištíka máme, to si to těhu ani nestíhám pořádně ani vychutnat. Ještě, že je tenhle prďolín takovej divoch a dokáže na sebe pořádně upozornit, jinak bych prosvištěla celý těhu jak na tobogáně, čehož je tohle důkazem🙂

https://www.youtube.com/watch?v=-coLgUKUEL4
sabca87
autor
14. lis 2012

Waaau, no tak to je bomba... 😀 , myslím, že to bude druhý rošťák!...máš se na co těšit...🙂

veronistud
28. pro 2014

Dobry den, beru antikoncepci ale musela jsem vysadit,ale jak jsem mela jeste 7 denní pauzu tak 7.den jsem mela pohlavní styk,mohla jsem otěhotnět? Ted jsem 17cty den po "oplodnění" ukáže mi uz test jestli jsem nebo nejsem těhotná?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru