Těhotenské testy slábnou, co to znamená?

liska01
27. kvě 2014

Ahoj, v sobotu (24.5.) měla dorazit MS. Ráno jsem jen lehce špinila a nic. V neděli jsem si udělala test a i manžel viděl slabého ducha. V pondělí byla vidět slabá, ale jasná čárka, ale dnes na testu stejné šarže byl opět jen stěží duch. Dnes jsem 16DPO. Ve fotoblozích jsem tu viděla testy, na kterých čárky jen sílili, tak jsem zmatená a začínám být smutná. Testovala jsem vždy z ranní moči. Podbřišek mě občas lehce pobolívá a sem tam jen lehoučce špiním. Žádná krev. Stalo se vám taky, že vám testy kolísali, ale nakonec to dobře dopadlo?

asus
27. kvě 2014

nechci tě desit ale u mě to znamenalo,že těhu odchazelo,začala sem krvacet a těhu odchazelo drž se

zuza01
27. kvě 2014

U mě to samé, jak test nesílí, není to dobrý.

pampalin
27. kvě 2014

Nebudu Tě balamutit, myslím, že je to to, co píšou holky výše.

anetadr
27. kvě 2014

Taky si myslím, že to nedopadne dobře, ale ještě jsem chtěla dodat, že to taky může znamenat mimoděložní těhotenství - u toho hladina HCG taky kolísá - takže pokud do nějaké doby nedostaneš MS, určitě bys měla zajít na gyndu!

aaggyy
27. kvě 2014

ještě bych zkusila jiný test...já když jsem dělala mamatest tycinku, tak byla čárka hezká, sílila, pak jsem si udělala mamatest proužek a tam sotva viditelný duch...
ale před rokem jsem měla tři dny po sobě duchy, které nesílily a pak MS přišla se zpožděním ☹

rioko
27. kvě 2014

Taky slábla a nic z toho nebylo, bývá to u biochemického těhu - zaniklého

martinakl
27. kvě 2014

Je hrozně brzo...hladina HCG je nizoučká, testy můžou kolísat. Samozřejmě, může to být např. mimoděložní těhotenství,a le taky vůbec nemusí. Mně se u mimoděložních objevila druhá čárka docela brzo a pořád byla silná. U syna až cca 18DPO (nevím přesně) a moc nesílila. Tak jsem si zašla na krev, HCG bylo přes 800 a čárka přesto slaboučká. Neztrácej naději 😉 Držím pěsti!

verusky
29. kvě 2014

Jak to dopadlo, lisko?? Ja u obou prvnich devcat vždy nedostala ms, tudíž na testu carka.
Tentokrát jsem zacala spinit, takze jsem ms cekala, s klidnym vedomim (hm tak tehotna nejsem) jsem podepsala vypoved (stehovala jsem se za přítelem 150km). Ale druhy den zas spineni, další také. Pricitala jsem to stresu ze stehovani a rano ctvrty den nakonec dve carky...
Jinak bych Ti u každého spineni rekla, at vyckas, ze to asi bude ms, at nemas plane nadeje... Jinak verim, ze každý test muze byt jiny a tudíž i carka na nem. No a pak je samozrejme mozne a to Ti nepreju, ze tehotenstvi se neudrželo...
Ja mam celkem silnou vuli a vždy jsem s testem cekala na dobu, kdy je jiz jasna vynechana menstruace. To same i ted... ja nerada zklamani, i tak prichazelo s mesickama, natoz i u testu. Snazila jsem si ty poslední dny nejak naplnit. Drzim palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru